Runhai steel
Vaš pouzdan dobavljač čelikaRunhai Steel nije samo profesionalni dobavljač čelika, već i vaš pouzdan partner u Kini. Mi garantujemo kvalitet i količinu, pružamo sertifikate o materijalu i vratimo novac ukoliko proizvodi nisu odgovarajućeg kvaliteta, pa imajte potpuno poverenje u kupovinu. U vezi dugoročne saradnje ili velikih porudžbina, možete nas kontaktirati radi dodatnih popusta.
Uživajte u popustima za veće količine narudžbinaČETIRI RAZLOGA ZA IZBOR NAŠE FIRME
-
AAA nivo
Verifikovani dobavljač čelika
Zlatni sertifikovani trgovac
-
20+
Imamo sopstveni tim za istraživanje i razvoj
Veliki magacini sa zalihami
-
Podrška
Inspekcija od strane treće strane
-
Velika narudžbina
Повлашћене политике
Stupite u vezu s nama
G90 Namotaj od pocinkovane čelika
G90 označava tip i masu premaza na čeličnoj traci. Slovo „G“ označava da je premaz cinkovani. Broj „90“ predstavlja masu cinka na čeliku. Čelik cinkovan po G90 standardu je hladno valjani čelik sa toplim cinkovanjem radi povećanja trajnosti.

Video o proizvodu
Parametri proizvoda
| Naziv proizvoda | G90 Namotaj od pocinkovane čelika |
| Materijal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); ili zahtev kupca Zahtev |
| Standardne | JIS 3302 / ASTM A653 / EN10143 AISI, ASTM, DIN, GB, JIS G3302 G3312 G3321, BS |
| Debljina | 0,12–6,00 mm ili zahtev kupca |
| Širina | 600–1500 mm, u skladu sa zahtevom kupca |
| Dužina | U kotrlama, prema zahtevima kupca |
| Cinkom prevučen | 30 g–275 g/m² |
| Tip premaza | Toplo uronjeno cinkovano čelik |
| Tip sjaja (spangle) | bez sjaja, mali sjaj, običan sjaj, veliki sjaj |
| Obrada površine | hromirano/ne hromirano, podmazano/ne podmazano, otporno na otiske prstiju |
| Unutrašnji prečnik zavojnice | 508 mm ili 610 mm |
| Težina zavojnice | 3–20 metričkih tona po namotaju |
| Tehnika | toplo uranjanje (elektro verzija takođe dostupna) |
| Težina namotaja | 3–28 tona |
| Minimalna količina za porudžbinu | 28 tona |
| Uslovi plaćanja | TT, LC, SGS, itd. |
| Vreme isporuke | Uobičajeno 7 dana, u zavisnosti od količine |
| Izvozna ambalaža | 3 sloja: unutrašnji sloj od kraft papira + srednji sloj vodootpornog plastičnog filma + spoljašnji sloj jakih čeličnih traka, ili prema zahtevu |
| Primena | Čelik sa toplim cinkovanjem se široko koristi u lakoj industriji, kućnim aparaturama, automobilskoj i građevinskoj industriji. Za različite vrste industrijske i građevinske industrije, lake čelične grede, ploče za izgradnju zgrada, talasaste ploče, roletne vrata. |
| tip osnovnog metala | Kvalitet | HEMIJSKI SASTAV % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| hladno valjano čelična traka |
DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF |
≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| toplo valjani čelična traka |
DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Prikaz proizvoda
Oznaka premaza G90 predstavlja vrstu premaza i težinu nanetog premaza. Slovo „G“ ukazuje na to da je premaz cinkovani, odnosno zasnovan na cinku. Broj „90“ predstavlja debljinu cinkovog sloja na površini čelične trake. Cinkovana čelična traka prekrivena je cinkovim premazom kako bi se obezbedila otpornost na koroziju. Zaštitni premaz G90 sprečava prodor vlage do čelične strukture, čime se poboljšava otpornost čelika na koroziju. To može produžiti očekivani vek trajanja čelika. G90 predstavlja veliku težinu premaza i stoga pruža jaku zaštitu.

Karakteristike proizvoda
Prednosti proizvoda
① Kvalitetno sirovinsko materijal
Odabiru se visokokvalitetni sirovinski materijali koji ispunjavaju međunarodne standarde
② Površinska obrada
Površina ploče je glatka, a unutrašnji zid armatura za cevi je bez strugotina
③ Podrška prilagođavanju
Podržava nestandardno prilagođavanje, dobrodošlo je proizvodnja po naručenoj specifikaciji (OEM)
④ Tačnost proizvoda
Proizvod ima standardne dimenzije i uske tolerancije kako bi zadovoljio različite potrebe



| Standardne | JIS 3302 | EN 10327/EN 10326 | ASTM A653 |
| Kvalitet | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | NERĐAČA KLASA 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | NERĐAČA KLASA 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | NERĐAČA KLASA 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS KLASA 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS KLASA 550 | |
| SS55DGD+Z |
Cinkovana čelična traka
Špagle se formiraju tokom procesa toplinskog cinkovanja uranjanjem. Veličina, sjaj i površina špagli uglavnom zavise od sastava cinkovog sloja i metoda hlađenja. Prema veličini, špagle se dele na male, obične, velike i slobodne špagle. One izgledaju različito, ali špagle gotovo da ne utiču na kvalitet cinkovanih čeličnih limova. Možete ih birati prema svojim preferencijama i nameni.


Primena

(1) U građevinarstvu: za proizvodnju spoljašnjih i unutrašnjih proizvoda kao što su metalne pločice za krovove, talasasti limovi, sendvič ploče, profili, metalni stropovi, podnožnice, dekorativne ploče unutar grejanih i negrejanih prostorija, liftovi, vrata, roletne, police itd.
(2) U automobilskoj industriji: za proizvodnju spoljašnjih i unutrašnjih delova karoserije (vrata automobila, prtljažnici, uljni filteri, komandne tabele, brisači vetrobrana itd.)
(3) U proizvodnji kućanskih aparata, nameštaja i potrošačkih dobara: metalni nameštaj, osvetljavajuća oprema, police, grejači, vrata automobila, prtljažnici automobila itd.
Pakovanje i dostava
1. Uobičajena ambalaža: Vodootporna hartija + vezana najmanje trima trakama za vezanje.
2. Standardna izvozna ambalaža: Vodootporna hartija i plastika + prekrivena gvozdenim limom + vezana najmanje trima trakama za vezanje.
3. Izuzetna ambalaža: Vodootporna hartija i plastična folija + prekrivena gvozdenim limom + vezana najmanje trima trakama za vezanje + fiksirana na gvozdene ili drvene palete trakama za vezanje.
Može se pakovati prema zahtevima kupca.

Mišljenja kupaca

Često postavljana pitanja
P: Da li ćete isporučiti robu na vreme?
O: Da, obećavamo da ćemo pružiti proizvode najvišeg kvaliteta i isporučiti ih na vreme. Poštenje je osnovni princip naše kompanije.
P: Da li pružate uzorke? Da li su besplatni ili naplaćujete dodatno?
O: Uzorak možemo pružiti kupcu besplatno, ali troškove kurirske pošiljke pokriva kupac.
P: Prihvatate li inspekciju treće strane?
A: Da, naravno da prihvatamo.
P: Kako možete garantovati svoje proizvode?
O: Svaki komad proizvoda proizveden je u certifikovanim radionicama i proveren jeRunhaikomad po komad prema nacionalnim standardima za kontrolu kvaliteta (QA/QC). Takođe, možemo izdati garanciju kupcu kako bismo garantovali kvalitet.
P: Kako možemo da verujemo vašoj kompaniji?
A: Specijalizujemo se za poslovanje sa čelikom već godinama; sedište kompanije nalazi se u gradu Jinanu, provincija Šandong. Slobodno nas posetite na bilo koji način — uz to, možete poručiti uz korišćenje usluge Trade Assurance koja obezbeđuje sigurnost vaše uplate.
P: Kako mogu što pre dobiti vašu ponudu?
O: E-mail i faks proveravamo unutar 24 sata. U međuvremenu,Facebook,Skype, WeChat i WhatsApp dostupni su u toku 24 sata. Pošaljite nam vaše zahteve i informacije o porudžbini – specifikacije (čelik određene klase, dimenzije, količina, luka odredišta) – i mi ćemo vam ubrzo pripremiti najpovoljniju ponudu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










