Runhai steel
Vaš pouzdan dobavljač čelikaRunhai Steel nije samo profesionalni dobavljač čelika, već i vaš pouzdan partner u Kini. Mi garantujemo kvalitet i količinu, pružamo sertifikate o materijalu i vratimo novac ukoliko proizvodi nisu odgovarajućeg kvaliteta, pa imajte potpuno poverenje u kupovinu. U vezi dugoročne saradnje ili velikih porudžbina, možete nas kontaktirati radi dodatnih popusta.
Uživajte u popustima za veće količine narudžbinaČETIRI RAZLOGA ZA IZBOR NAŠE FIRME
-
AAA nivo
Verifikovani dobavljač čelika
Zlatni sertifikovani trgovac
-
20+
Imamo sopstveni tim za istraživanje i razvoj
Veliki magacini sa zalihami
-
Podrška
Inspekcija od strane treće strane
-
Velika narudžbina
Повлашћене политике
Stupite u vezu s nama
Ocemovana čelična traka DX53D/SGCD2/SGCD3
Materijal DX52D olova čelika kalem je neželjezna legura čiji je osnovni sastojak cink. Glavni legirajući elementi su aluminijum, bakar, magnezijum i slično. Legure cinka imaju nisku tačku topljenja, dobru tečnost, laku plastičnu obradu i zavarivanje, kao i otpornost na koroziju uzrokovanu atmosferom.

Video o proizvodu
Parametri proizvoda
| Naziv proizvoda | Ocemovana čelična traka DX53D/SGCD2/SGCD3 |
| Materijal | DX51D, DX52D, DX53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); ili zahtev kupca Zahtev |
| Standardne | JIS 3302 / ASTM A653 / EN10143 AISI, ASTM, DIN, GB, JIS G3302 G3312 G3321, BS |
| Debljina | 0,12–6,00 mm ili zahtev kupca |
| Širina | 600–1500 mm, u skladu sa zahtevom kupca |
| Dužina | U kotrlama, prema zahtevima kupca |
| Cinkom prevučen | 30 g–275 g/m² |
| Tip premaza | Toplo uronjeno cinkovano čelik |
| Tip sjaja (spangle) | bez sjaja, mali sjaj, običan sjaj, veliki sjaj |
| Obrada površine | hromirano/ne hromirano, podmazano/ne podmazano, otporno na otiske prstiju |
| Unutrašnji prečnik zavojnice | 508 mm ili 610 mm |
| Težina zavojnice | 3–20 metričkih tona po namotaju |
| Tehnika | toplo uranjanje (elektro verzija takođe dostupna) |
| Težina namotaja | 3–28 tona |
| Minimalna količina za porudžbinu | 28 tona |
| Uslovi plaćanja | TT, LC, SGS, itd. |
| Vreme isporuke | Uobičajeno 7 dana, u zavisnosti od količine |
| Izvozna ambalaža | 3 sloja: unutrašnji sloj od kraft papira + srednji sloj vodootpornog plastičnog filma + spoljašnji sloj jakih čeličnih traka, ili prema zahtevu |
| Primena | Čelik sa toplim cinkovanjem se široko koristi u lakoj industriji, kućnim aparaturama, automobilskoj i građevinskoj industriji. Za različite vrste industrijske i građevinske industrije, lake čelične grede, ploče za izgradnju zgrada, talasaste ploče, roletne vrata. |
| tip osnovnog metala | Kvalitet | HEMIJSKI SASTAV % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| hladno valjano čelična traka |
DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF |
≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| toplo valjani čelična traka |
DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Prikaz proizvoda
DX5 3D ocinkovani čelik čelična traka je ocinkovani čelik sa tankim i uniformnim slojem cinka na površini. Ovaj sloj cinka može efikasno zaštititi čeličnu traku od korozije i oksidacije. Pored toga, DX5 3D ocinkovana traka takođe poseduje dobre karakteristike obrade i zavarivanja i može zadovoljiti različite zahteve u građevinarstvu i izgradnji. DX5 3D galvanizirana traka se može koristiti za različite operacije zavarivanja. Pošto na svojoj površini ima sloj cinkovog prevlaka, potrebno je obratiti pažnju na zaštitu tog sloja tokom zavarivanja kako bi se izbegli nedostaci pri zavarivanju.

Karakteristike proizvoda
Prednosti proizvoda
① Kvalitetno sirovinsko materijal
Odabiru se visokokvalitetni sirovinski materijali koji ispunjavaju međunarodne standarde
② Površinska obrada
Površina ploče je glatka, a unutrašnji zid armatura za cevi je bez strugotina
③ Podrška prilagođavanju
Podržava nestandardno prilagođavanje, dobrodošlo je proizvodnja po naručenoj specifikaciji (OEM)
④ Tačnost proizvoda
Proizvod ima standardne dimenzije i uske tolerancije kako bi zadovoljio različite potrebe



| Standardne | JIS 3302 | EN 10327/EN 10326 | ASTM A653 |
| Kvalitet | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | NERĐAČA KLASA 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | NERĐAČA KLASA 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | NERĐAČA KLASA 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS KLASA 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS KLASA 550 | |
| SS55DGD+Z |
Cinkovana čelična traka
Špagle se formiraju tokom procesa toplinskog cinkovanja uranjanjem. Veličina, sjaj i površina špagli uglavnom zavise od sastava cinkovog sloja i metoda hlađenja. Prema veličini, špagle se dele na male, obične, velike i slobodne špagle. One izgledaju različito, ali špagle gotovo da ne utiču na kvalitet cinkovanih čeličnih limova. Možete ih birati prema svojim preferencijama i nameni.


Primena

(1) U građevinarstvu: za proizvodnju spoljašnjih i unutrašnjih proizvoda kao što su metalne pločice za krovove, talasasti limovi, sendvič ploče, profili, metalni stropovi, podnožnice, dekorativne ploče unutar grejanih i negrejanih prostorija, liftovi, vrata, roletne, police itd.
(2) U automobilskoj industriji: za proizvodnju spoljašnjih i unutrašnjih delova karoserije (vrata automobila, prtljažnici, uljni filteri, komandne tabele, brisači vetrobrana itd.)
(3) U proizvodnji kućanskih aparata, nameštaja i potrošačkih dobara: metalni nameštaj, osvetljavajuća oprema, police, grejači, vrata automobila, prtljažnici automobila itd.
Pakovanje i dostava
1. Uobičajena ambalaža: Vodootporna hartija + vezana najmanje trima trakama za vezanje.
2. Standardna izvozna ambalaža: Vodootporna hartija i plastika + prekrivena gvozdenim limom + vezana najmanje trima trakama za vezanje.
3. Izuzetna ambalaža: Vodootporna hartija i plastična folija + prekrivena gvozdenim limom + vezana najmanje trima trakama za vezanje + fiksirana na gvozdene ili drvene palete trakama za vezanje.
Može se pakovati prema zahtevima kupca.

Mišljenja kupaca

Često postavljana pitanja
P: Da li ćete isporučiti robu na vreme?
O: Da, obećavamo da ćemo pružiti proizvode najvišeg kvaliteta i isporučiti ih na vreme. Poštenje je osnovni princip naše kompanije.
P: Da li pružate uzorke? Da li su besplatni ili naplaćujete dodatno?
O: Uzorak možemo pružiti kupcu besplatno, ali troškove kurirske pošiljke pokriva kupac.
P: Prihvatate li inspekciju treće strane?
A: Da, naravno da prihvatamo.
P: Kako možete garantovati svoje proizvode?
O: Svaki komad proizvoda proizveden je u certifikovanim radionicama i proveren jeRunhaikomad po komad prema nacionalnim standardima za kontrolu kvaliteta (QA/QC). Takođe, možemo izdati garanciju kupcu kako bismo garantovali kvalitet.
P: Kako možemo da verujemo vašoj kompaniji?
A: Specijalizujemo se za poslovanje sa čelikom već godinama; sedište kompanije nalazi se u gradu Jinanu, provincija Šandong. Slobodno nas posetite na bilo koji način — uz to, možete poručiti uz korišćenje usluge Trade Assurance koja obezbeđuje sigurnost vaše uplate.
P: Kako mogu što pre dobiti vašu ponudu?
O: E-mail i faks proveravamo unutar 24 sata. U međuvremenu,Facebook,Skype, WeChat i WhatsApp dostupni su u toku 24 sata. Pošaljite nam vaše zahteve i informacije o porudžbini – specifikacije (čelik određene klase, dimenzije, količina, luka odredišta) – i mi ćemo vam ubrzo pripremiti najpovoljniju ponudu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










