Runhai steel
Vaš pouzdan dobavljač čelikaRunhai Steel nije samo profesionalni dobavljač čelika, već i vaš pouzdan partner u Kini. Mi garantujemo kvalitet i količinu, pružamo sertifikate o materijalu i vratimo novac ukoliko proizvodi nisu odgovarajućeg kvaliteta, pa imajte potpuno poverenje u kupovinu. U vezi dugoročne saradnje ili velikih porudžbina, možete nas kontaktirati radi dodatnih popusta.
Uživajte u popustima za veće količine narudžbinaČETIRI RAZLOGA ZA IZBOR NAŠE FIRME
-
AAA nivo
Verifikovani dobavljač čelika
Zlatni sertifikovani trgovac
-
20+
Imamo sopstveni tim za istraživanje i razvoj
Veliki magacini sa zalihami
-
Podrška
Inspekcija od strane treće strane
-
Velika narudžbina
Повлашћене политике
Stupite u vezu s nama
Dx52D GI čelik za krovove
Krovni lim, poznat i kao profilisana čelična krovna pločica, je profilisana ploča napravljena od bojenog čeličnog lima, cinkovanog čeličnog lima ili lima od galvaluma, koji se valja i hladno savija u različite talasaste oblike. Glavno se primenjuje na krovove, zidove i unutrašnje i spoljne zidove industrijskih i građevinskih objekata, skladišta, specijalnih zgrada i čeličnih konstrukcija velikih raspona. Karakteriše ga mala težina, visoka čvrstoća, bogata paleta boja, udobna i brza izgradnja, otpornost na zemljotrese, požarootpornost, nepropusnost za kišu, dug vek trajanja i održavanje bez potrebe za popravkama.

Video o proizvodu
Parametri proizvoda
| Naziv proizvoda | Dx52D GI čelik za krovove |
| Tekstura materijala | SGCC, SGCH, JIS G3302, DX51D, DX52D, DX53D |
| Sirovine za talasaste ploče | Galvanizovani čelik, aluzink čelik, aluzink predbojeni lim i aluminijski lim. |
| Kvalitet | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Širina | 600–1100 mm |
| Debljina | 0,10–1 mm |
| Dužina | 2–6 m |
| Cinkovano prevlačenje | 30 g/m²–275 g/m² |
| Tolerancija | Debljina i širina: ±0,02 mm |
| Bojeni sloj | Vrh: 15–25 μm / Naličje: 5–8 μm |
| Obrada površine | JJnoil, suvo, hromirano pasivirano, ne-hromirano pasivirano |
| Težina svake pošiljke | 3 t/po zahtevu |
| Tvrdoca | Potpuno tvrdo/mehko/po zahtevu |
| Standardne | GB/T 12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G 3312; AISI; BS; DIN |
| Tehnika | Hladno valjano → toplim potapanjem cinkovano → bojenje → talasasto oblikovano |
| Blistavost | Blistavost se može prilagoditi prema zahtevu kupaca. Takođe možemo proizvesti i visokoblistave površine. |
| Sertifikacija | CE, ISO, SGS, itd. |
| Minimalna količina za porudžbinu | 25 tona |
| Plaćanje | TT, LC, itd. |
| vreme isporuke | Uobičajeno 7 dana, u zavisnosti od količine |
| Pakovanje | Paket, ili u svim vrstama boja od PVC-a ili prema vašim zahtevima |
| Primena | različite krovne ili zidne površine koje se odnose na velike industrijske zgrade, skladišta, izložbene sale, sportske sale itd. |
| tip osnovnog metala | Kvalitet | HEMIJSKI SASTAV % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| hladno valjani čelični lim | DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| čelikna traka valjana na visokoj temperaturi | DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Prikaz proizvoda

Čelikna traka sa toplim cinkovanjem (GI traka) proizvodi se tako što se potpuno očvrsla traka, koja je prethodno podvrgnuta procesu ispiranja kiselinom i valjanja, provuče kroz kadu sa cinkom, čime se na površinu nanosi cinkov sloj. Ova traka poseduje izuzetnu otpornost na koroziju, dobru bojivost i obradljivost zbog karakterističnih svojstava cinka
To je vrsta čelične ploče visoke čvrstoće i izdržljivosti, koja se najčešće koristi u arhitektonskoj dekoraciji. Zbog korišćenja čelične ploče visoke čvrstoće i racionalnog dimenzionisanja, široko se primenjuje na krovovima, zidovima, montaži i fleksibilnosti svih vrsta zgrada. Nije uopšte ograničena bilo kojim faktorom u građevinarstvu. Ona sprečava prodiranje kišnice i može izdržati ispitivanje pod bilo kakvim nepovoljnim vremenskim uslovima. Široko se koristi sa različitim osnovnim materijalima i termoizolacionim materijalima kako bi se formirali kompozitni krovni paneli bez termoizolacije ili sa termoizolacijom. Simetričan izgled, bez vidljivih privrtnih vijaka, uredan i lep izgled, izuzetna otpornost na koroziju. Čvrsto i pouzdano, istovremeno može izdržati uticaj toplotnog širenja. Lepe spoljašnje karakteristike, pogodno za montažu, dobro odvodnjavanje, ekonomičan građevinski materijal!
Provera proizvoda deli se na
1: Ulazna provera sirovina za izvozne proizvode
2: Analiza boje, ispitivanje savijanja u obliku slova T, udarno ispitivanje, ispitivanje otpornosti na solenu maglu, zatezno ispitivanje i ispitivanje pakovanja tokom proizvodnog procesa proizvoda, sa ciljem da se osigura njegova sveukupna performansa, kao što su otpornost na koroziju, viskoznost premaza i bezbedna transportacija proizvoda.
Karakteristike proizvoda
1. Bogata paleta boja: Lepe forme, bogata paleta boja, izrazita dekorativnost, fleksibilna kombinacija, omogućavaju prikaz različitih arhitektonskih stilova;
2. Mala težina: Mala težina (6–10 kg/m²), visoka čvrstoća (granica tečenja 250–550 MPa), dobra krutost površinskog sloja, dobra otpornost na potrese vodootpornog sredstva.
3. Bezbedno i pogodno: Ugradnja i montaža su jednostavne, smanjuju opterećenje pri transportu i montaži, a skraćuju i ukupno vreme izgradnje.
4. Zaštita životne sredine: Mogućnost recikliranja i široka primena profilisanih čeličnih limova u skladu sa politikom održivog razvoja nacionalne privrede.




| Standardne | JIS 3302 | EN 10327/EN 10326 | ASTM A653 |
| Kvalitet | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | NERĐAČA KLASA 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | NERĐAČA KLASA 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | NERĐAČA KLASA 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS KLASA 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS KLASA 550 | |
| SS55DGD+Z |
Primena

Ocementirani krovni lim je pogodan za industrijske i građevinske objekte, skladišta, specijalne zgrade, krovove čeličnih konstrukcija velikog raspona, zidove i unutrašnju i spoljnu dekoraciju zidova, a karakteriše ga mala težina, visoka čvrstoća, udobna i brza izgradnja, otpornost na zemljotres, požar, kišu, dug vek trajanja i održavanje bez potrebe za popravkama.
Pakovanje i dostava

1. Uobičajena ambalaža: Vodootporna hartija + vezana najmanje trima trakama za vezanje.
2. Standardna izvozna ambalaža: Vodootporna hartija i plastika + prekrivena gvozdenim limom + vezana najmanje trima trakama za vezanje.
3. Izuzetna ambalaža: Vodootporna hartija i plastična folija + prekrivena gvozdenim limom + vezana najmanje trima trakama za vezanje + fiksirana na gvozdene ili drvene palete trakama za vezanje.
Može se pakovati prema zahtevima kupca.
Mišljenja kupaca

Često postavljana pitanja
P: Da li ćete isporučiti robu na vreme?
O: Da, obećavamo da ćemo pružiti proizvode najvišeg kvaliteta i isporučiti ih na vreme. Poštenje je osnovni princip naše kompanije.
P: Da li pružate uzorke? Da li su besplatni ili naplaćujete dodatno?
O: Uzorak možemo pružiti kupcu besplatno, ali troškove kurirske pošiljke pokriva kupac.
P: Prihvatate li inspekciju treće strane?
A: Da, naravno da prihvatamo.
P: Kako možete garantovati svoje proizvode?
O: Svaki komad proizvoda proizveden je u certifikovanim radionicama i proveren jeRunhaikomad po komad prema nacionalnim standardima za kontrolu kvaliteta (QA/QC). Takođe, možemo izdati garanciju kupcu kako bismo garantovali kvalitet.
P: Kako možemo da verujemo vašoj kompaniji?
A: Specijalizujemo se za poslovanje sa čelikom već godinama; sedište kompanije nalazi se u gradu Jinanu, provincija Šandong. Slobodno nas posetite na bilo koji način — uz to, možete poručiti uz korišćenje usluge Trade Assurance koja obezbeđuje sigurnost vaše uplate.
P: Kako mogu što pre dobiti vašu ponudu?
O: E-mail i faks proveravamo unutar 24 sata. U međuvremenu,Facebook,Skype, WeChat i WhatsApp dostupni su u toku 24 sata. Pošaljite nam vaše zahteve i informacije o porudžbini – specifikacije (čelik određene klase, dimenzije, količina, luka odredišta) – i mi ćemo vam ubrzo pripremiti najpovoljniju ponudu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










