Runhai čelik
Vaš pouzdan dobavljač čelikaRunhai čelik nije samo profesionalni dobavljač čelika, već i vaš pouzdan partner u Kini. Osiguravamo kvalitetu i količinu, pružamo certifikate o materijalima i vratit ćemo novac ukoliko proizvodi nisu ispravni, pa slobodno možete biti sigurni u kupovinu. U slučaju dugoročne suradnje ili velikih narudžbi, slobodno nas kontaktirajte radi dodatnih popusta.
Uživajte u popustima za veće količine narudžbiČETIRI RAZLOGA ZAŠTO NAS IZABRATI
-
AAA nivo
Pouzdan dobavljač čelika
Zlatni certificirani trgovac
-
20+
Imamo sopstveni istraživačko-razvojni tim
Skladišta s velikim zalihama
-
Podrška
Inspekcija treće strane
-
Velika narudžba
Povoljne politike
Stupite u kontakt
Bojeni čelični kalem s legurom cinka i aluminija PPGL
Bojeni cinkovani lim PPGL koristi lim cinkovan lančanim postupkom i elektro-cinkovani lim kao podlogu. Nakon površinske pripreme i metode valjkanog nanošenja premaza, nanosi se jedan ili više slojeva tečnog premaza. Nakon pečenja i hlađenja, površina ima dobru otpornost na vremenske prilike, izvrsna obradiva svojstva i bogatu paletu boja.

Parametri proizvoda
| Naziv proizvoda | Bojeni čelični kalem s legurom cinka i aluminija PPGL |
| Oznaka | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC, itd. |
| Standardne | GB/T 12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G 3312; AISI; BS; DIN, itd. |
| Debljina | 0,12–2,0 mm |
| Širina | 600 mm–1250 mm |
| Težina namotaja | 3–8 MT |
| Unutrašnji/vanjski promjer namotaja | Unutrašnji promjer namotaja: 508 ± 10 mm; vanjski promjer namotaja: 900–1200 mm |
| Bojno premazivanje | gornji premaz: 15 + 5 µm, donji premaz: 7 + 3 µm, ili prema zahtjevu kupca |
| Površina | Gornji premaz: PVDF, HDP, SMP, PE, PU Primarni premaz: poliuretan, epoksid, PE Spužvasti premaz: epoksid, modificirani poliester |
| Boje | pogledajte RAL brojeve ili uzorak kupca; uobičajene boje su plava nijansa mora, bijelo-siva i sjajno crvena, itd. |
| Certifikati | CE, ISO, SGS itd. |
| Minimalna količina narudžbe | 25 tona |
| Plaćanje | TT, LC, itd. |
| vrijeme isporuke | Uobičajeno 7 dana, u zavisnosti od količine |
| PAKOVANJE | vežu se čeličnim trakama i obavijaju vodootpornim papirom; standardna pomorski ispravna ambalaža |
| primjena | Široko se koristi za krovove, građevinarstvo, vrata i prozore, solarni bojler, hladnjače, kuhinjske pribore i kućanske aparate, dekoraciju, prijevoz i druge primjene. |
Prikaz proizvoda
PPGL čelik je izdržljiv, bojasti i ekonomičan građevinski materijal. To je skraćenica za bojani aluminijsko-cinkom premazani čelični trak, koji se proizvodi na bazi aluminijsko-cinkom premazanog čeličnog traka. Aluminijsko-cinkom premazani čelik zatim se kontinuirano boji u obliku traka. Zbog svoje otpornosti na toplinu i koroziju, postao je materijal za različite građevinske svrhe, naročito za krovove i zidove. Budući da sadrži 55 % aluminijuma, otpornost PPGL traka na koroziju znatno je veća od otpornosti PPGI traka, što može značajno produžiti vek trajanja.
Karakteristike proizvoda

Karakteristike proizvoda:
(1) Ima dobru trajnost i otpornost na koroziju; u poređenju sa cinkom premazanim čeličnim pločama ima duži vek trajanja;
(2) Ima dobru otpornost na toplotu; u poređenju sa cinkom premazanim čeličnim pločama na visokim temperaturama nije sklon promjeni boje;
(3) Dobra toplotna refleksija;
(4) Ima slična svojstva obrade i nanošenja premaza kao i pocinkovani čelični lim;
(5) Dobre zavarivačke karakteristike.
(6) Dobro odnos cijene i performansi, trajne karakteristike i veoma konkurentna cijena. Stoga su arhitekti, inženjeri i proizvođači široko koristili ovaj materijal u industrijskim zgradama, čeličnim konstrukcijama i građevinskim objektima, poput: vrata garaža, oluka i krovova.
Prednosti proizvoda
1. Dobra trajnost i duži vek trajanja u usporedbi s pocinkovanim čelikom.
2. Dobra otpornost na toplinu, manje promjene boje na visokim temperaturama u usporedbi s pocinkovanim čelikom.
3. Dobra toplotna refleksija.
4. Obradljivost i karakteristike nanošenja premaza slične pocinkovanom čeliku.
5. Dobre zavarivačke karakteristike.
6. Dobar odnos cijene i performansi, trajne karakteristike i izuzetno konkurentna cijena.

Primjena
Glavne primjene PPGI zavojnica uključuju:
1. U građevinarstvu: krovovi, konstrukcije krovova, rolo šalteri, kiosci, kapaci, vrata za čuvanje, ulične čekaonice, ventilacioni kanali itd.;
2. U industriji namještaja: hladnjaci, klima uređaji, električne pećnice, kućišta perilica rublja, naftne pećnice itd.;
3. U saobraćajnoj industriji: plafoni automobila, stražnji paneli, ograde, kućišta automobila, traktori, pregradni zidovi brodova itd. Među ovim primjenama najviše se koriste radionice od čeličnih konstrukcija, radionice kompozitnih ploča i fabrike bojenih čeličnih pločica.

Pakovanje i isporuka
Standardni izvozni paket ili prilagođen.
Standardno izvozno pakovanje: 4 vrpce za podizanje i 4 obodne vrpce od čelika, cinkovane metalne rebraste prstenove na unutrašnjim i spoljnim ivicama, cinkovani metalni i vodootporni papirni disk za zaštitu bočne površine, cinkovani metalni i vodootporni papir oko obima i za zaštitu otvora.

Mišljenja kupaca

Često postavljana pitanja
P: Da li ćete isporučiti robu na vrijeme?
O: Da, obećavamo da ćemo isporučiti proizvode najvišeg kvaliteta i to na vrijeme. Iskrenost je naša tvrtkovna maksima.
P: Da li pružate uzorke? Jesu li besplatni ili naplaćujete dodatno?
O: Uzorak možemo pružiti kupcu besplatno, ali troškove kurirske pošiljke pokriva kupac.
P: Prihvaćate li inspekciju treće strane?
A: Da, naravno da prihvatamo.
P: Kako možete garantovati svoje proizvode?
O: Svaki komad proizvoda proizveden je u certificiranim radionicama i provjeren jeRunhaikomad po komad prema nacionalnim standardima za kontrolu kvaliteta (QA/QC). Takođe, možemo izdati garanciju kupcu kako bismo osigurali kvalitet.
P: Kako možemo vjerovati vašoj kompaniji?
A: Godinama se specijaliziramo za poslovanje sa čelikom; sjedište kompanije nalazi se u Jinanu, pokrajina Šandong. Slobodno nas posjetite na bilo koji način. U svakom slučaju, možete poručiti uz trgovinsku zaštitu koja osigurava vašu uplatu.
P: Kako mogu što prije dobiti vašu ponudu?
O: E-mail i faks provjeravaju se unutar 24 sata, dok suFacebook,Skype, WeChat i WhatsApp dostupni unutar 24 sata. Pošaljite nam svoje zahtjeve i informacije o porudžbini, specifikacije (vrsta čelika, dimenzije, količina, luka odredišta), a mi ćemo vam uskoro pripremiti najbolju cijenu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










