Runhai steel
Váš spoľahlivý dodávateľ oceleRunhai Steel nie je len profesionálnym dodávateľom ocele, ale aj dôveryhodným partnerom v Číne. Zabezpečujeme kvalitu a množstvo, poskytujeme certifikáty materiálov a v prípade, že výrobky nezodpovedajú požiadavkám, vrátime peniaze, preto si môžete byť pri nákupoch istí. Pri dlhodobom spolupracovaní alebo veľkých objednávkach nás kontaktujte pre ďalšie zľavy.
Využite zľavy pri veľkosťových objednávkachŠTYRI DÔVODY, PREČO SI NÁS ZVOLIŤ
-
Úroveň AAA
Dodávateľ ocele s vysokou dôveryhodnosťou
Zlatý certifikovaný obchodník
-
20+
Máme vlastný výskumný a vývojový tím
Veľké skladové zásoby
-
Podpora
Inšpekcia tretou stranou
-
Veľká objednávka
Preferenčné politiky
Kontaktujte nás
Video o výrobku
Technické údaje výrobku
| Názov produktu | TFS chrómový plech |
| Značka | SGCC, DX51D, DX52D, DX53D, CS G230–550 atď. |
| Štandardnú | ASTM, BS, DIN, GB, JIS atď. |
| Hrúbka | 0,12–6,0 mm alebo podľa požiadaviek zákazníka |
| Šírka | 600–1500 mm alebo podľa požiadaviek zákazníka |
| Hmotnosť cievky | 3–10 ton alebo podľa požiadavky |
| Rozmery cievky | VN: 508 mm alebo 610 mm |
| Žíhanie | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Množstvo povlaku (g/m²) | 1,1/1; 2,0/2,0; 2,8/2,8; 2,8/5,6; 5,6/5,6; 8,4/8,4; 11,2/11,2 (g/m²) atď. alebo podľa požiadavky zákazníka |
| Úprava povrchu | Lesklý / kameňový / strieborný povrch s pasivačnou úpravou, olej DOS |
| Certifikácia | CE, ISO, SGS, atď. |
| Minimálny objednávky | 25 ton |
| Platba | TT, LC, atď. |
| dodacia lehota | Zvyčajne 7 dní, v závislosti od množstva |
| Balík | Zväzok alebo s PVC v rôznych farbách, prípadne podľa vašich požiadaviek |
| Použitie | Široko sa používa v priemysle kovového obalovania, napr. na výrobu plechoviek na potraviny, čaj, oleje, farby, chemikálie, aerosoly, darčeky, tlač atď. |
| Mechanické vlastnosti | ||
| Stupeň žíhania | Tvrdosť (HR30Tm) | Pevnosť v ťahu (MPa) |
| T-1 | 49±3 | 330 |
| T-2 | 53±3 | 350 |
| T-3 | 57±3 | 370 |
| T-4 | 61±3 | 415 |
| T-5 | 65±3 | 450 |
| T-6 | 70±3 | 530 |
| DR-7M | 71±5 | 520 |
| DR-8 | 73±5 | 550 |
| DR-8M | 73±5 | 580 |
| DR-9 | 76±5 | 620 |
| DR-9M | 77±5 | 660 |
| DR-10 | 80±5 | 690 |
Hmotnosť povlaku
| Predchádzajúci povlak Označenie |
Menovitá hmotnosť povlaku (g/m²) |
Minimálna priemerná hmotnosť povlaku (g/m²) |
| 10# | 1.1/1.1 | 0.9/0.9 |
| 20# | 2.2/2.2 | 1.8/1.8 |
| 25# | 2.8/2.8 | 2.5/2.5 |
| 50# | 5.6/5.6 | 5.2/5.2 |
| 75# | 8.4/8.4 | 7.8/7.8 |
| 100# | 11.2/11.2 | 10.1/10.1 |
| 25#/10# | 2.8/1.1 | 2.5/0.9 |
| 50#/10# | 5.6/1.1 | 5.2/0.9 |
| 75#/25# | 5.6/2.8 | 5.2/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/2.8 | 7.8/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/5.6 | 7.8/5.2 |
| 100#/25# | 11.2/2.8 | 10.1/2.5 |
| 100#/50# | 11.2/5.6 | 10.1/5.2 |
| 100#/75# | 11.2/8.4 | 10.1/7.8 |
| 125#/50# | 15.1/5.6 | 13.9/5.2 |
Zobrazenie výrobku
TFS chrómový plech zvyčajne sa skladá zo štyroch vrstiev: základnej platne, kovovej chrómovej vrstvy, hydratovanej chrómovej oxidovej vrstvy a olejovej vrstvy. Základná platňa je studenou valcovaná tenká páska z nízkouhlíkovej ocele. štruktúra povrchovej vrstvy platne TFS pozostáva predovšetkým z kovového chrómu a amorfného hydratovaného chrómového oxidu. V porovnaní s olovníkom, TFS chrómový plech ponúka výhody nízkej ceny a silnejšej adhézie povlaku, avšak je menej výhodná v odolnosti voči korózii a lesk povrchu . Keďže ani chróm, ani oxid chrómu nereagujú so sírou a alkáliami, TFS má dobrú odolnosť voči síre a alkáliám, ako aj dobrú koróznu odolnosť voči atmosfére, organickým rozpúšťadlám, olejom atď. Pri použití TFS na potravinové plechovky je jeho netoxickosť dôležitým faktorom. Povrchová vrstva TFS sa vytvára elektrolýzou a jej zloženie je chemicky extrémne stabilné. Množstvo chrómových iónov uvoľnených z komponentov povrchovej vrstvy je extrémne malé.
Vlastnosti výrobku


1. Nízka záťaž pre životné prostredie: Cínový plech, ktorý je hlavnou zložkou cínových obalov, je v skutočnosti ekologicky šetrný a prirodzene sa rozkladá.
2. Recyklovateľný: Železo má vlastnosť, ktorú nemajú iné obalové materiály – je pritažlivé pre magnety; táto vlastnosť umožňuje jednoduchú recykláciu, pri ktorej sa dá znova využiť až 80 % železných obalov.
3. Zdroj surovín: Pri odstraňovaní iných znečisťujúcich zvyškov z cínového plechu môže drviaca technika účinne odstrániť viac ako 98 % znečisťujúcich látok a poskytnúť železný šrot vysokej kvality.
Aplikácia

Oceľové obaly majú v oblasti obalovania široké uplatnenie vďaka svojej vynikajúcej tesnosti, schopnosti uchovávať obsah, nepriepustnosti pre svetlo, odolnosti a jedinečnému kovovému dekoratívnemu pôsobeniu. Vzhľadom na ich vysokú antioxidačnú odolnosť, rozmanitosť tvarov a dokonalé potlačovanie sú oceľové obaly veľmi populárne medzi zákazníkmi a nachádzajú široké uplatnenie v potravinárskom, farmaceutickom, komoditnom, prístrojovom a priemyselnom balení.
Balenie a dodávka

Balenie: Štandardné balenie: plastová fólia + vodoodolný papier + oceľový plech + oceľové pásky na balenie alebo podľa požiadaviek zákazníka.
Doprava: Máme dlhodobé spolupráce s mnohými skúsenými dopravnými spoločnosťami a pre vás nájdeme najvhodnejší spôsob dopravy.
Spätná väzba od zákazníkov

Často kladené otázky
Q: Dodáte tovar včas?
A: Áno, zaväzujeme sa poskytnúť tovar najvyššej kvality a dodávať ho včas. Poctivosť je základným princípom našej spoločnosti.
Q: Poskytujete vzorky? Sú zadarmo alebo za poplatok?
A: Vzorky môžeme poskytnúť zadarmo, avšak prepravné náklady na kurierskú službu hradí zákazník.
Q: Akceptujete kontrolu tretou stranou?
A: Áno, samozrejme prijímame.
Q: Ako môžete zaručiť kvalitu vašich výrobkov?
A: Každý kus výrobkov je vyrábaný certifikovanými dielňami a kontroluje saRunhaikus po kuse v súlade so štátnym štandardom pre kontrolu kvality (QA/QC). Tiež môžeme vydať záruku pre zákazníka, ktorá zaručuje kvalitu výrobkov.
Q: Ako sa môžeme dôverovať vašej spoločnosti?
A: Už mnoho rokov sa špecializujeme na oceľový priemysel. Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v meste Jinan v provincii Šan-tung. Vítame vás na akúkoľvek kontrolu – bez ohľadu na spôsob, môžete tiež uzavrieť objednávku prostredníctvom služby Trade Assurance, ktorá zabezpečí vašu platbu.
Q: Ako čo najrýchlejšie získam vašu cenovú ponuku?
A: E-mail a fax skontrolujeme do 24 hodín. Medzitým budúFacebook,Skype, WeChat a WhatsApp online do 24 hodín. Pošlite nám, prosím, svoje požiadavky a informácie o objednávke – špecifikáciu (trieda ocele, rozmery, množstvo, prístavný cieľ), a my vám čo najskôr pripravíme najlepšiu cenu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN











