Runhai steel
Váš spoľahlivý dodávateľ oceleRunhai Steel nie je len profesionálnym dodávateľom ocele, ale aj dôveryhodným partnerom v Číne. Zabezpečujeme kvalitu a množstvo, poskytujeme certifikáty materiálov a v prípade, že výrobky nezodpovedajú požiadavkám, vrátime peniaze, preto si môžete byť pri nákupoch istí. Pri dlhodobom spolupracovaní alebo veľkých objednávkach nás kontaktujte pre ďalšie zľavy.
Využite zľavy pri veľkosťových objednávkachŠTYRI DÔVODY, PREČO SI NÁS ZVOLIŤ
-
Úroveň AAA
Dodávateľ ocele s vysokou dôveryhodnosťou
Zlatý certifikovaný obchodník
-
20+
Máme vlastný výskumný a vývojový tím
Veľké skladové zásoby
-
Podpora
Inšpekcia tretou stranou
-
Veľká objednávka
Preferenčné politiky
Kontaktujte nás
Zinkovaný krytínový plech
Strešný plech, tiež známy ako profilovaná oceľová strešná dlaždica, je profilovaný plech vyrobený z farbovaného oceľového plechu, pozinkovaného oceľového plechu alebo plechu z galvalumu, ktorý sa valcovaním a studeným ohýbaním tvaruje do rôznych vlnovitých tvarov. Predovšetkým sa používa na strechy, steny a vnútornú aj vonkajšiu stenovú výzdobu priemyselných a občianskych budov, skladov, špeciálnych budov a dlhospäňových oceľových konštrukcií. Má vlastnosti nízkej hmotnosti, vysoké pevnosti, bohatého farebného spektra, pohodlného a rýchleho montážneho procesu, odolnosti voči zemetraseniam, požiaru, dažďu, dlhej životnosti a nevyžaduje údržbu.

Video o výrobku
Technické údaje výrobku
| Názov produktu | Pozinkovaný vlnitý strešný plech |
| Textúra materiálu | SGCC, SGCH, JIS G3302, DX51D, DX52D, DX53D |
| Suroviny pre vlnitý plech | Galvanizovaná oceľ, hliníkovo-zinková oceľ, predlakovaný hliníkovo-zinkový plech a hliníkový plech. |
| Značka | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Šírka | 600–1100 mm |
| Hrúbka | 0,10–1 mm |
| Dĺžka | 2–6 m |
| Zinkové povlakovanie | 30 g/m²–275 g/m² |
| Tolerancia | Hrúbka a šírka: ±0,02 mm |
| Farbové povlakovanie | Horná strana: 15–25 µm / Spodná strana: 5–8 µm |
| Úprava povrchu | JJnoil, suchý, chromovaný pasivovaný, nechromovaný pasivovaný |
| Hmotnosť každého balenia | 3 m/t / podľa požiadavky |
| Tvrdosť | Plne tvrdý / mäkký / podľa požiadavky |
| Štandardnú | GB/T 12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G3312; AISI; BS; DIN |
| Technika | Studená valcovaná → horúca ponorná zinkovanie → farbivo povlakovanie → vlnitý |
| Lesk | Lesk je možné meniť podľa požiadavky zákazníka. Môžeme tiež poskytnúť vyšší lesk. |
| Certifikácia | CE, ISO, SGS, atď. |
| Minimálny objednávky | 25 ton |
| Platba | TT, LC, atď. |
| dodacia lehota | Zvyčajne 7 dní, v závislosti od množstva |
| BALENIE | Zväzok alebo vo všetkých druhoch farieb PVC alebo podľa vašich požiadaviek |
| Aplikácia | rôzne strechy alebo steny, ktoré sa vzťahujú na veľké priemyselné budovy, skladovacie priestory, výstavné haly, športové haly atď. |
| základný kovový typ | Značka | CHEMICKÉ ZLOŽENIE % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| studenoväčkaný oceľový plech | DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| plech z horúcovalcovanej ocele | DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Zobrazenie výrobku

Horúcoponorený pozinkovaný oceľový plech (plech GI) sa vyrába tak, že sa plne tvrdý plech, ktorý prešiel procesom kyselinového umývania a valcovania, vedie cez zinkovú lázeň, čím sa na povrch nanáša zinková vrstva. Vďaka charakteristickým vlastnostiam zinku má vynikajúcu odolnosť voči korózii, náterové vlastnosti a spracovateľnosť
Je to druh oceľového plechu s vysokou pevnosťou a trvanlivosťou, ktorý sa najmä používa pri architektonickej výzdobe. Vďaka použitiu oceľového plechu s vysokou pevnosťou a rozumne navrhnutým rozmerom sa široko využíva na strechy, steny, inštaláciu a flexibilitu rôznych typov budov. Pri výstavbe nie je vôbec obmedzený žiadnym faktorom. Zabraňuje prenikaniu dažďovej vody a vydrží akékoľvek nepriaznivé počasie. Široko sa používa v rôznych jadrových materiáloch a tepelnoizolačných materiáloch na výrobu kompozitných strešných dosiek bez tepelnej izolácie alebo s tepelnou izoláciou. Symetrický vzhľad, žiadne vystupujúce upevňovacie skrutky, čistý a estetický vzhľad, vynikajúca odolnosť voči korózii. Pevný a spoľahlivý, zároveň odoláva vplyvu tepelnej expanzie. Estetický vzhľad, pohodlná inštalácia, hladký odvod dažďovej vody, ekonomický stavebný materiál!
Kontrola výrobkov sa delí na
1: Prichádzajúca kontrola surovín pre výrobky určené na vývoz
2: Analyzá farieb, skúška ohybu T-formy, nárazová skúška, skúška v solnom mláčiku, ťahová skúška a skúška balenia v rámci výrobného procesu výrobku – účelom je zabezpečiť komplexné vlastnosti výrobku, ako je odolnosť voči korózii, viskozita povlaku a bezpečná
doprava výrobku.
Vlastnosti výrobku
1. Bohatá paleta farieb: Krásny tvar, bohatá paleta farieb, výrazný dekoratívny účinok, flexibilná kombinovateľnosť – umožňuje vyjadriť rôzne architektonické štýly;
2. Nízka hmotnosť: Nízka hmotnosť (6–10 kg/m²), vysoká pevnosť (mezná pevnosť v ťahu 250–550 MPa), dobrá tuhosť povrchu, dobrá odolnosť proti zemetraseniam vodotesného prostriedku.
3. Bezpečnosť a pohodlie: Stavba a inštalácia sú pohodlné, čo zníži pracovné zaťaženie pri inštalácii a doprave a skráti stavebnú dobu.
4. Ochrana životného prostredia: Recyklovateľnosť a rozšírené využitie profilovaných oceľových plechov zodpovedá politike udržateľného rozvoja národnej ekonomiky.




| Štandardnú | JIS 3302 | EN 10327/EN 10326 | ASTM A653 |
| Značka | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | SS trieda 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | SS Trieda 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | SS Trieda 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS Trieda 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS Trieda 550 | |
| SS55DGD+Z |
Aplikácia

Galvanizovaný krytinový plech je vhodný pre priemyselné a občianske budovy, skladové priestory, špeciálne budovy, strechy domov so strediskovou oceľovou konštrukciou veľkého rozpätia, steny a vnútornú aj vonkajšiu stenovú výzdobu; vyznačuje sa nízkou hmotnosťou, vysokou pevnosťou, pohodlnou a rýchlym montážnym procesom, odolnosťou voči zemetraseniam, požiaru, dažďu, dlhou životnosťou a nevyžaduje údržbu.
Balenie a dodávka

1. Bežné balenie: Vodoodolný papier + priviazané minimálne tromi páskami.
2. Štandardné vývozné balenie: Vodoodolný papier a plast + kryté železným plechom + priviazané minimálne tromi páskami.
3. Vynikajúce balenie: Vodoodolný papier a plastová fólia + kryté železným plechom + priviazané minimálne tromi páskami + fixované na železných alebo drevených paletách páskami.
Možno zabaliť podľa požiadaviek zákazníka.
Spätná väzba od zákazníkov

Často kladené otázky
Q: Dodáte tovar včas?
A: Áno, zaväzujeme sa poskytnúť tovar najvyššej kvality a dodávať ho včas. Poctivosť je základným princípom našej spoločnosti.
Q: Poskytujete vzorky? Sú zadarmo alebo za poplatok?
A: Vzorky môžeme poskytnúť zadarmo, avšak prepravné náklady na kurierskú službu hradí zákazník.
Q: Akceptujete kontrolu tretou stranou?
A: Áno, samozrejme prijímame.
Q: Ako môžete zaručiť kvalitu vašich výrobkov?
A: Každý kus výrobkov je vyrábaný certifikovanými dielňami a kontroluje saRunhaikus po kuse v súlade so štátnym štandardom pre kontrolu kvality (QA/QC). Tiež môžeme vydať záruku pre zákazníka, ktorá zaručuje kvalitu výrobkov.
Q: Ako sa môžeme dôverovať vašej spoločnosti?
A: Už mnoho rokov sa špecializujeme na oceľový priemysel. Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v meste Jinan v provincii Šan-tung. Vítame vás na akúkoľvek kontrolu – bez ohľadu na spôsob, môžete tiež uzavrieť objednávku prostredníctvom služby Trade Assurance, ktorá zabezpečí vašu platbu.
Q: Ako čo najrýchlejšie získam vašu cenovú ponuku?
A: E-mail a fax skontrolujeme do 24 hodín. Medzitým budúFacebook,Skype, WeChat a WhatsApp online do 24 hodín. Pošlite nám, prosím, svoje požiadavky a informácie o objednávke – špecifikáciu (trieda ocele, rozmery, množstvo, prístavný cieľ), a my vám čo najskôr pripravíme najlepšiu cenu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










