Runhai steel
Váš spoľahlivý dodávateľ oceleRunhai Steel nie je len profesionálnym dodávateľom ocele, ale aj dôveryhodným partnerom v Číne. Zabezpečujeme kvalitu a množstvo, poskytujeme certifikáty materiálov a v prípade, že výrobky nezodpovedajú požiadavkám, vrátime peniaze, preto si môžete byť pri nákupoch istí. Pri dlhodobom spolupracovaní alebo veľkých objednávkach nás kontaktujte pre ďalšie zľavy.
Využite zľavy pri veľkosťových objednávkachŠTYRI DÔVODY, PREČO SI NÁS ZVOLIŤ
-
Úroveň AAA
Dodávateľ ocele s vysokou dôveryhodnosťou
Zlatý certifikovaný obchodník
-
20+
Máme vlastný výskumný a vývojový tím
Veľké skladové zásoby
-
Podpora
Inšpekcia tretou stranou
-
Veľká objednávka
Preferenčné politiky
Kontaktujte nás
Galvanizovaná oceľová cievka G90
G90 označuje typ povlaku a hmotnosť povlaku na oceľovom kotúči. Písmeno „G“ znamená, že povlak je pozinkovaný. Číslo „90“ zase udáva hmotnosť zinku na oceľovom povrchu. Pozinkovaná oceľ G90 je horúco-ponorné pozinkovaná studenoväčkaná oceľ, ktorá má zvýšenú trvanlivosť.

Video o výrobku
Technické údaje výrobku
| Názov produktu | Galvanizovaná oceľová cievka G90 |
| Materiál | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); alebo požiadavky zákazníka Požiadavka |
| Štandardnú | JIS 3302 / ASTM A653 / EN 10143 AISI, ASTM, DIN, GB, JIS G3302, G3312, G3321, BS |
| Hrúbka | 0,12–6,00 mm alebo požiadavka zákazníka |
| Šírka | 600–1500 mm podľa požiadaviek zákazníka |
| Dĺžka | Vo vincoch, podľa požiadaviek zákazníka |
| Zinkovaná | 30 g – 275 g/m² |
| Typ povlaku | Horúco zinkovaná oceľ |
| Typ šupiniek | bez šupiniek, malé šupinky, bežné šupinky, veľké šupinky |
| Úprava povrchu | chromované/nechromované, mazané/nemazané, proti odtlačkom prstov |
| Priemer cievky | 508 mm alebo 610 mm |
| Hmotnosť cievky | 3–20 metrických ton na cievku |
| Technika | horúca ponorka (elektroponorka je tiež dostupná) |
| Hmotnosť cievky | 3–28 ton |
| Minimálny objednávky | 28 ton |
| Obchodné podmienky platby | TT, LC, SGS, atď. |
| Dodacia lehota | Zvyčajne 7 dní, v závislosti od množstva |
| Vývozné balenie | 3 vrstvy: vnútorná vrstva z kraft papiera + stredná vrstva z vodotesnej plastovej fólie + vonkajšia vrstva z pevných oceľových pások, alebo podľa požiadavky |
| Aplikácia | Oceľ pozinkovaná horúcou dip metódou sa široko používa v ľahkom priemysle, spotrebných elektrických výrobkoch, automobilovom a stavebnom priemysle. Pre rôzne typy priemyselných a civilných stavebných aplikácií, ľahké oceľové nosníky, stavebné dosky na vyrovnanie, profilované plechy, kotúčové roletové dvere. |
| základný kovový typ | Značka | CHEMICKÉ ZLOŽENIE % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| studená valcovaná oceľová cievka |
DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF |
≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| horúcovalcované oceľová cievka |
DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Zobrazenie výrobku
Označenie povlaku G90 predstavuje typ povlaku a hmotnosť aplikovaného povlaku. Písmeno „G“ označuje, že povlak je pozinkovaný, teda založený na zine. Číslo „90“ zasa udáva hrúbku zinkového povlaku na povrchu oceľového kotúča. Pozinkovaný oceľový kotúč je pokrytý zinkovým povlakom, ktorý poskytuje odolnosť voči korózii. Ochranný povlak G90 bráni vnikaniu vlhkosti do oceľovej štruktúry a tým zvyšuje odolnosť ocele voči korózii. To môže predĺžiť životnosť ocele. G90 predstavuje veľkú hmotnosť povlaku a preto poskytuje silnú ochranu.

Vlastnosti výrobku
Výhody produktu
① Kvalitné suroviny
Sú vybrané kvalitné suroviny, ktoré spĺňajú medzinárodné štandardy
② Úprava povrchu
Povrch dosky je hladký a vnútorná stena potrubných tvaroviek je bez hrán.
③ Podpora prispôsobenia
Podporujeme neštandardné prispôsobenie, vítame OEM.
④ Presnosť výrobku
Výrobok má štandardné rozmery a úzke tolerancie, aby vyhovoval rôznym požiadavkám.



| Štandardnú | JIS 3302 | EN 10327/EN 10326 | ASTM A653 |
| Značka | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | SS trieda 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | SS Trieda 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | SS Trieda 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS Trieda 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS Trieda 550 | |
| SS55DGD+Z |
Zinkovaná oceľová cievka
Španglíky vznikajú počas procesu horúcej zinkovacej ponorky. Veľkosť, jas a povrch španglíkov závisia predovšetkým od zloženia zinkovej vrstvy a spôsobu chladenia. Podľa veľkosti sa rozlišujú malé španglíky, bežné španglíky, veľké španglíky a voľné španglíky. Vyzerajú odlišne, avšak španglíky takmer neovplyvňujú kvalitu pozinkovanej ocele. Môžete si ich vybrať podľa svojich preferencií a účelu.


Aplikácia

(1) V stavebnom priemysle: na výrobu vonkajších a vnútorných výrobkov, ako sú kovové šindle, profilované plechy, sendvičové panely, profily, kovové stropy, pásy podlahy, dekoratívne panely vo vykurovaných i nevykurovaných miestnostiach, výťahy, dvere, okenné rolety, poličky atď.
(2) V automobilovom priemysle: na výrobu vonkajších a vnútorných častí karosérie (dvere automobilov, batožinové priestory, olejové filtre, palubné dosky, stierače čelného skla atď.)
(3) Pri výrobe spotrebného tovaru, nábytku a domácich spotrebičov: kovový nábytok, osvetľovacie zariadenia, poličky, vykurovacie telesá, dvere automobilov, batožníkové priestory automobilov atď.
Balenie a dodávka
1. Bežné balenie: Vodoodolný papier + priviazané minimálne tromi páskami.
2. Štandardné vývozné balenie: Vodoodolný papier a plast + kryté železným plechom + priviazané minimálne tromi páskami.
3. Vynikajúce balenie: Vodoodolný papier a plastová fólia + kryté železným plechom + priviazané minimálne tromi páskami + fixované na železných alebo drevených paletách páskami.
Možno zabaliť podľa požiadaviek zákazníka.

Spätná väzba od zákazníkov

Často kladené otázky
Q: Dodáte tovar včas?
A: Áno, zaväzujeme sa poskytnúť tovar najvyššej kvality a dodávať ho včas. Poctivosť je základným princípom našej spoločnosti.
Q: Poskytujete vzorky? Sú zadarmo alebo za poplatok?
A: Vzorky môžeme poskytnúť zadarmo, avšak prepravné náklady na kurierskú službu hradí zákazník.
Q: Akceptujete kontrolu tretou stranou?
A: Áno, samozrejme prijímame.
Q: Ako môžete zaručiť kvalitu vašich výrobkov?
A: Každý kus výrobkov je vyrábaný certifikovanými dielňami a kontroluje saRunhaikus po kuse v súlade so štátnym štandardom pre kontrolu kvality (QA/QC). Tiež môžeme vydať záruku pre zákazníka, ktorá zaručuje kvalitu výrobkov.
Q: Ako sa môžeme dôverovať vašej spoločnosti?
A: Už mnoho rokov sa špecializujeme na oceľový priemysel. Sídlo našej spoločnosti sa nachádza v meste Jinan v provincii Šan-tung. Vítame vás na akúkoľvek kontrolu – bez ohľadu na spôsob, môžete tiež uzavrieť objednávku prostredníctvom služby Trade Assurance, ktorá zabezpečí vašu platbu.
Q: Ako čo najrýchlejšie získam vašu cenovú ponuku?
A: E-mail a fax skontrolujeme do 24 hodín. Medzitým budúFacebook,Skype, WeChat a WhatsApp online do 24 hodín. Pošlite nám, prosím, svoje požiadavky a informácie o objednávke – špecifikáciu (trieda ocele, rozmery, množstvo, prístavný cieľ), a my vám čo najskôr pripravíme najlepšiu cenu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










