Runhai čelik
Vaš pouzdan dobavljač čelikaRunhai čelik nije samo profesionalni dobavljač čelika, već i vaš pouzdan partner u Kini. Osiguravamo kvalitetu i količinu, pružamo certifikate o materijalima i vratit ćemo novac ukoliko proizvodi nisu ispravni, pa slobodno možete biti sigurni u kupovinu. U slučaju dugoročne suradnje ili velikih narudžbi, slobodno nas kontaktirajte radi dodatnih popusta.
Uživajte u popustima za veće količine narudžbiČETIRI RAZLOGA ZAŠTO NAS IZABRATI
-
AAA nivo
Pouzdan dobavljač čelika
Zlatni certificirani trgovac
-
20+
Imamo sopstveni istraživačko-razvojni tim
Skladišta s velikim zalihama
-
Podrška
Inspekcija treće strane
-
Velika narudžba
Povoljne politike
Stupite u kontakt
Čelik za krovove S550GD GI
Krovni lim, takođe poznat kao profilisana čelična krovna pločica, je profilisana ploča napravljena od bojenog čeličnog lima, cinkovanog čeličnog lima ili lima od galvaluma, koji se valja i hladno savija u različite talasaste oblike. Glavno se primjenjuje na krovovima, zidovima i unutrašnjim i vanjskim zidnim dekoracijama industrijskih i građevinskih zgrada, skladišta, specijalnih objekata i čeličnih konstrukcija velikih raspona. Karakteriše ga mala težina, visoka čvrstoća, bogata paleta boja, jednostavna i brza izgradnja, otpornost na potres, vatrootpornost, nepropusnost za kišu, dug vijek trajanja i održavanje bez potrebe za popravkama.

Video o proizvodu
Parametri proizvoda
| Naziv proizvoda | Čelik za krovove S550GD GI |
| Tekstura materijala | SGCC, SGCH, JIS G3302, DX51D, DX52D, DX53D |
| Sirovine za rebraste ploče | Cinkovana čelik, aluzink čelik, aluzink predbojena ploča i aluminijska ploča. |
| Oznaka | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Širina | 600–1100 mm |
| Debljina | 0,10–1 mm |
| Dužina | 2–6 m |
| Cinkovano prevlake | 30 g/m²–275 g/m² |
| Tolerancija | Debljina i širina: ±0,02 mm |
| Bojenje površine | Vrh: 15–25 µm / Naličje: 5–8 µm |
| Obrada površine | JJnoil, suho, hromirano pasivirano, ne-hromirano pasivirano |
| Težina svake pošiljke | 3 t/po zahtjevu |
| Tvrdoca | Potpuno tvrdo/mehko/po zahtjevu |
| Standardne | GB/T12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G3312; AISI; BS; DIN |
| Tehnika | Hladno valjano → vruće uranjanje u cink → bojeni premaz → talasasti profil |
| Sjaj | Sjaj se može mijenjati prema zahtjevima kupaca. Također možemo proizvesti i visokosjajne varijante. |
| Certifikacija | CE, ISO, SGS, itd. |
| Minimalna količina narudžbe | 25 tona |
| Plaćanje | TT, LC, itd. |
| vrijeme isporuke | Uobičajeno 7 dana, u zavisnosti od količine |
| PAKOVANJE | Snopovi ili sa PVC omotom u različitim bojama, odnosno prema vašim zahtjevima |
| Primjena | različiti krovovi ili zidovi koji se odnose na velike industrijske zgrade, skladišta, izložbene dvorane, gimnazije itd. |
| osnovni metalni tip | Oznaka | KEMIJSKI SASTAV % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| hladno valjani čelični lim | DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| čelik u listovima proizveden toplom valjkanjem | DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Prikaz proizvoda

Čelik u listovima sa toplo uronjenim cinkom (GI listovi) proizvodi se tako što se listovi u potpuno tvrdom stanju, koji su prethodno podvrgnuti procesu kiselinog ispiranja i valjanja, provuku kroz posudu sa cinkom, čime se na površinu nanosi cinkov sloj. Zbog karakterističnih svojstava cinka, materijal ima izuzetnu otpornost na koroziju, dobru bojivost i obradljivost
To je vrsta čelične ploče visoke čvrstoće i izdržljivosti, koja se najčešće koristi u arhitektonskoj dekoraciji. Zbog korištenja čelične ploče visoke čvrstoće i racionalnog dimenzioniranja, široko se primjenjuje na krovovima, zidovima, ugrađivanju i fleksibilnosti svih vrsta zgrada. Nije uopće ograničena bilo kojim faktorom u građevinarstvu. Sprječava prodor kišnice i može izdržati ispitivanje pod bilo kakvim nepovoljnim vremenskim uslovima. Široko se koristi u različitim osnovnim materijalima i toplinskim izolacionim materijalima kako bi se formirala kompozitna krovišna ploča bez toplinske izolacije ili s toplinskom izolacijom. Simetričan izgled, bez vidljivih privrtnih vijaka, uređen i privlačan, izuzetno dobra otpornost na koroziju. Čvrsto i pouzdano, istovremeno može izdržati uticaj termičkog širenja. Privlačan izgled, pogodno za ugradnju, glatko odvodnjavanje, ekonomičan građevinski materijal!
Provjera proizvoda dijeli se na
1: Ulazna provjera sirovina za izvozne proizvode
2: Analiza boje, ispitivanje savijanja u obliku slova T, udarno ispitivanje, ispitivanje otpornosti na solenu maglu, vlačno ispitivanje i ispitivanje pakovanja tokom proizvodnog procesa proizvoda, sa ciljem osiguravanja njegovih sveukupnih performansi, kao što su otpornost na koroziju, viskoznost premaza i bezbjedna transportacija proizvoda.
Karakteristike proizvoda
1. Bogata paleta boja: Privlačan oblik, bogata paleta boja, izražena dekorativna funkcija, fleksibilna kombinacija, omogućava prikaz različitih arhitektonskih stilova;
2. Mala težina: Mala težina (6–10 kg/m²), visoka čvrstoća (granica tečenja 250–550 MPa), dobra krutost površinskog sloja, dobra otpornost na potres kod hidroizolacionog sredstva.
3. Bezbjednost i pogodnost: Ugradnja i montaža su jednostavne, smanjuju se radni i transportni troškovi, a skraćuje se i vremenski rok izgradnje.
4. Zaštita okoliša: Reciklabilnost i široka primjena profilisanih čeličnih ploča u skladu sa politikom održivog razvoja nacionalne privrede.




| Standardne | JIS 3302 | EN 10327/EN 10326 | ASTM A653 |
| Oznaka | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | SS KLASA 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | SS KLASA 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | SS KLASA 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS KLASA 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS KLASA 550 | |
| SS55DGD+Z |
Primjena

Ocementirani krovni lim je pogodan za industrijske i građevinske objekte, skladišta, specijalne zgrade, krovove čeličnih konstrukcija velikog raspona, zidove i unutrašnju i vanjsku dekoraciju zidova, te se karakteriše malom težinom, visokom čvrstoćom, jednostavnom i brzom izgradnjom, otpornošću na potrese, požarima, kišom, dugim vijekom trajanja i bezpotrebnom održavanja.
Pakovanje i isporuka

1. Uobičajena ambalaža: Vodootporna papirna folija + vezana sa najmanje tri trake za vezanje.
2. Standardna izvozna ambalaža: Vodootporna papirna folija i plastika + prekrivena čeličnim limom + vezana sa najmanje tri trake za vezanje.
3. Izvrsna ambalaža: Vodootporna papirna folija i plastična folija + prekrivena čeličnim limom + vezana sa najmanje tri trake za vezanje + pričvršćena na čelične ili drvene palete trakama za vezanje.
Može se pakirati prema zahtjevima kupca.
Mišljenja kupaca

Često postavljana pitanja
P: Da li ćete isporučiti robu na vrijeme?
O: Da, obećavamo da ćemo isporučiti proizvode najvišeg kvaliteta i to na vrijeme. Iskrenost je naša tvrtkovna maksima.
P: Da li pružate uzorke? Jesu li besplatni ili naplaćujete dodatno?
O: Uzorak možemo pružiti kupcu besplatno, ali troškove kurirske pošiljke pokriva kupac.
P: Prihvaćate li inspekciju treće strane?
A: Da, naravno da prihvatamo.
P: Kako možete garantovati svoje proizvode?
O: Svaki komad proizvoda proizveden je u certificiranim radionicama i provjeren jeRunhaikomad po komad prema nacionalnim standardima za kontrolu kvaliteta (QA/QC). Takođe, možemo izdati garanciju kupcu kako bismo osigurali kvalitet.
P: Kako možemo vjerovati vašoj kompaniji?
A: Godinama se specijaliziramo za poslovanje sa čelikom; sjedište kompanije nalazi se u Jinanu, pokrajina Šandong. Slobodno nas posjetite na bilo koji način. U svakom slučaju, možete poručiti uz trgovinsku zaštitu koja osigurava vašu uplatu.
P: Kako mogu što prije dobiti vašu ponudu?
O: E-mail i faks provjeravaju se unutar 24 sata, dok suFacebook,Skype, WeChat i WhatsApp dostupni unutar 24 sata. Pošaljite nam svoje zahtjeve i informacije o porudžbini, specifikacije (vrsta čelika, dimenzije, količina, luka odredišta), a mi ćemo vam uskoro pripremiti najbolju cijenu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN











