Runhai čelik
Vaš pouzdan dobavljač čelikaRunhai čelik nije samo profesionalni dobavljač čelika, već i vaš pouzdan partner u Kini. Osiguravamo kvalitetu i količinu, pružamo certifikate o materijalima i vratit ćemo novac ukoliko proizvodi nisu ispravni, pa slobodno možete biti sigurni u kupovinu. U slučaju dugoročne suradnje ili velikih narudžbi, slobodno nas kontaktirajte radi dodatnih popusta.
Uživajte u popustima za veće količine narudžbiČETIRI RAZLOGA ZAŠTO NAS IZABRATI
-
AAA nivo
Pouzdan dobavljač čelika
Zlatni certificirani trgovac
-
20+
Imamo sopstveni istraživačko-razvojni tim
Skladišta s velikim zalihama
-
Podrška
Inspekcija treće strane
-
Velika narudžba
Povoljne politike
Stupite u kontakt
Video o proizvodu
Parametri proizvoda
| Naziv proizvoda | Zavojnica od galvalum čelika AZ55 |
| Materijal |
Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); ili zahtjevi kupca Zahtjev |
| Standardne | JIS 3302 / ASTM A653 / EN10143 AISI, ASTM, DIN, GB, JIS G3302 G3312 G3321, BS |
| Debljina | 0,12–6,00 mm ili zahtjevi kupca |
| Širina | 600–1500 mm, prema zahtjevima kupca |
| Dužina | U kotlovima, prema zahtjevima kupca |
| Cinkovano | 30 g–275 g/m2 |
| Vrsta premaza | Toplo uronjeno cinkovana čelik |
| Vrsta sjaja | bez sjaja, mali sjaj, običan sjaj, veliki sjaj |
| Obrada površine | hromirano/ne hromirano, podmazano/ne podmazano, protiv otiska prstiju |
| Unutrašnji prečnik namotaja | 508 mm ili 610 mm |
| Težina namotaja | 3–20 metričkih tona po kalemu |
| Tehnika | toplo uronjeno (elektro verzija takođe dostupna) |
| Težina kalema | 3–28 tona |
| Minimalna količina narudžbe | 28 tona |
| Uslovi plaćanja | TT, LC, SGS, itd. |
| Vrijeme isporuke | Uobičajeno 7 dana, u zavisnosti od količine |
| Izvozno pakovanje | 3 sloja: unutrašnji sloj od kraft-papira + srednji sloj vodootpornog plastičnog filma + spoljašnji sloj jakih čeličnih traka, ili prema zahtjevu |
| Primjena |
Čelik sa toplim cinkovanjem široko se koristi u lakoj industriji, kućnim aparaturama, automobilskoj i građevinskoj industriji. Za različite vrste industrijskih i građevinskih objekata, lake čelične grede, ploče za izgradnju podova, talasaste ploče, roletne vrata. |
| osnovni metalni tip | Oznaka | KEMIJSKI SASTAV % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
|
hladno valjano čelični namotaj |
DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF |
≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
|
toplo valjano čelični namotaj |
DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Prikaz proizvoda
AZ55 g alvalume s čelik trake je prekriven sa 55% legure aluminijuma i cinka primjenom postupka vrućeg uranjanja. Ima izuzetnu otpornost na koroziju i može se koristiti u različitim primjenama, kao što su automobilska industrija, brodogradnja, građevinarstvo itd. Osim što je odličan materijal za upotrebu na otvorenom, AZ55 g alvalume s čelik trake ima i mnoge druge prednosti. Na primjer, može se koristiti za proizvodnju električne opreme ili dekoraciju, kao što su ograde. Osim ovih primjena, ovaj čelik se također može koristiti u različitim industrijskim primjenama zbog svojih dobrih mehaničkih svojstava i otpornosti na koroziju.
Karakteristike proizvoda
① Kvalitetno sirovinsko materijal
Odabrani su visokokvalitetni sirovinski materijali koji ispunjavaju međunarodne standarde
② Obrada površine
Površina ploče je glatka, a unutrašnji zid armatura za cijevi je bez strugotina
③ Podrška prilagođavanju
Podržava nestandardno prilagođavanje; dobrodošlo je proizvodnja po naručenoj specifikaciji (OEM)
④ Tačnost proizvoda
Proizvod ima standarne dimenzije i uske dopuštene odstupanja kako bi zadovoljio različite potrebe



| Standardne | JIS 3302 | EN 10327/EN 10326 | ASTM A653 |
| Oznaka | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | SS KLASA 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | SS KLASA 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | SS KLASA 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS KLASA 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS KLASA 550 | |
| SS55DGD+Z |
Cinkovana čelična traka u kotlovima
Sjajne kristalne strukture (spangle) nastaju tokom procesa vrućeg cinkovanja. Veličina, sjaj i površina sjajnih kristalnih struktura uglavnom zavise od sastava cinkovog sloja i metode hlađenja. Prema veličini, one se dijele na male sjajne kristalne strukture, uobičajene sjajne kristalne strukture, velike sjajne kristalne strukture i slobodne sjajne kristalne strukture. Iako izgledaju različito, sjajne kristalne strukture gotovo da ne utiču na kvalitet cinkovane čelika. Možete ih birati prema svojim preferencijama i namjeni.


Primjena

(1) U građevinarstvu: za proizvodnju vanjskih i unutrašnjih proizvoda kao što su metalne crijepove, valoviti limovi, sendvič ploče, profili, metalni stropovi, podnožnice, dekorativne ploče unutar grijanih i negrijanih prostorija, dizala, vrata, roletni, policama itd.
(2) U automobilskoj industriji: za proizvodnju vanjskih i unutrašnjih dijelova karoserije automobila (vrata automobila, prtljažnici automobila, uljni filteri, instrumentalne ploče, brisači vjetrobrana itd.)
(3) U proizvodnji kućanskih aparata, nameštaja i potrošačkih dobara: metalni nameštaj, rasvjetna oprema, police, radijatori, vrata automobila, prtljažnici automobila itd.
Pakovanje i isporuka
1. Uobičajena ambalaža: Vodootporna papirna folija + vezana sa najmanje tri trake za vezanje.
2. Standardna izvozna ambalaža: Vodootporna papirna folija i plastika + prekrivena čeličnim limom + vezana sa najmanje tri trake za vezanje.
3. Izvrsna ambalaža: Vodootporna papirna folija i plastična folija + prekrivena čeličnim limom + vezana sa najmanje tri trake za vezanje + pričvršćena na čelične ili drvene palete trakama za vezanje.
Može se pakirati prema zahtjevima kupca.

Mišljenja kupaca

Često postavljana pitanja
P: Da li ćete isporučiti robu na vrijeme?
O: Da, obećavamo da ćemo isporučiti proizvode najvišeg kvaliteta i to na vrijeme. Iskrenost je naša tvrtkovna maksima.
P: Da li pružate uzorke? Jesu li besplatni ili naplaćujete dodatno?
O: Uzorak možemo pružiti kupcu besplatno, ali troškove kurirske pošiljke pokriva kupac.
P: Prihvaćate li inspekciju treće strane?
A: Da, naravno da prihvatamo.
P: Kako možete garantovati svoje proizvode?
O: Svaki komad proizvoda proizveden je u certificiranim radionicama i provjeren jeRunhaikomad po komad prema nacionalnim standardima za kontrolu kvaliteta (QA/QC). Takođe, možemo izdati garanciju kupcu kako bismo osigurali kvalitet.
P: Kako možemo vjerovati vašoj kompaniji?
A: Godinama se specijaliziramo za poslovanje sa čelikom; sjedište kompanije nalazi se u Jinanu, pokrajina Šandong. Slobodno nas posjetite na bilo koji način. U svakom slučaju, možete poručiti uz trgovinsku zaštitu koja osigurava vašu uplatu.
P: Kako mogu što prije dobiti vašu ponudu?
O: E-mail i faks provjeravaju se unutar 24 sata, dok suFacebook,Skype, WeChat i WhatsApp dostupni unutar 24 sata. Pošaljite nam svoje zahtjeve i informacije o porudžbini, specifikacije (vrsta čelika, dimenzije, količina, luka odredišta), a mi ćemo vam uskoro pripremiti najbolju cijenu.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN












