Runhai steel
Ваш надзейны пастаўшчык сталіСталёвыя вырабы Runhai — гэта не толькі прафесійны пастаўшчык сталі, але і ваш надзейны партнёр у Кітаі. Мы гарантуем якасць і колькасць, прадастаўляем сэртыфікаты на матэрыялы і вярнем сродкі ў выпадку, калі прадукцыя не адпавядае патрабаванням, таму вы можаце з пакойнасцю здзяйсняць пакупку. У адносінах да доўгатэрміновай супрацоўніцтва ці вялікіх замоваў вы можаце звярнуцца да нас для атрымання дадатковых зніжак.
Скарыстайцеся зняжкамі пры аптовых замовахЧАТЫРЫ ПРАЧЫНЫ ВЫБРАЦЬ НАС
-
Узровень ААА
Надзейны пастаўшчык сталі
Залаты сертыфікаваны гандляр
-
20+
У нас ёсць уласная каманда НДІ
Вялікія складскія памяшканні
-
Падтрымка
Інспекцыя трацяй боку
-
Вялікая замова
Прадоўтныя палітыкі
Сувязь з намі
Калараваны дахоўны ліст SGH340
Пакрыццё для даху, таксама вядомае як профіляваная сталёвая дахоўка, — гэта профіляваны ліст з каляровага сталёвага аркуша, ацінкоўванай сталі або сталі з пакрыццём з аллюмінія і цынку (галвалюм), які вырабляецца метадам пракаткі і халоднага загіну ў розныя хваставыя формы. Галоўным чынам выкарыстоўваецца для пакрыцця дахоў, сцен, унутранай і знешняй аздобы прамысловых і грамадзянскіх будынкаў, складаў, спецыяльных будынкаў і будынкаў з доўгімі пралётамі на аснове сталёвых канструкцый. Адрозніваецца лёгкасцю, высокай міцнасцю, шматлікасцю колераў, зручнасцю і хуткасцю ў будаўніцтве, стойкасцю да землятрусаў, пажарабяспекай, ваданепранікальнасцю, доўгім тэрмінам службы і адсутнасцю патрэбы ў абслугоўванні.

Відэа пра прадукт
Параметры прадукту
| Назва прадукту | Калараваны дахоўны ліст SGH340 |
| Матэрыялу | DX51D, DX52D, SGCC, SPCC, SGHC, SECC, DX51D+Z, DX52D+Z і г.д. |
| Колер | Колер RAL |
| Клас | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Шырыня | 600–1250 мм або патрабаванні заказчыка |
| Таўшчыня | 0,12–2,5 мм (найбольш выгадная таўшчыня — 0,14–0,5 мм) |
| Даўжыня | 1–6 м або патрабаванні заказчыка |
| Цынкавае пакрыцце | Z40–275 г/м² або патрабаванні заказчыка |
| Дапуск | Таўшчыня і шырыня: ±0,02 мм |
| Твёрдасць | Поўная цвёрдасць / мяккая / па запыце |
| Стандартных | GB/T 12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G 3312; AISI; BS; DIN |
| Тэхніка | Халодна-пракатаны → гарача-азінкоўваны → калярова пакрыты → прафіляваны |
| Бляск | Бляск можа змяняцца па патрэбе заказчыка. Мы таксама можам вырабляць матэрыял з высокім бляскам. |
| Сертыфікацыя | CE, ISO, SGS, інш. |
| Мінімальны аб’ём замовак | 25 тон |
| Аплата | ТТ, ЛЦ і г.д. |
| тэрмін паставак | Звычайна 7 дзён, у залежнасці ад колькасці |
| Упакоўка | У звязках або ў розных колерах ПВХ, або па вашых патрабаваннях |
| Прымяненне | розныя дахі ці сцены, у прыватнасці для вялікіх прамысловых будынкаў, складаў, выставачных залаў, спартыўных залаў і г.д. |
Дэманстрацыя прадукту

Тыпы пакрыцця каляровых сталёвых лістоў могуць быць падзелены на паліэфірнае, крэмній-мадыфікаванае паліэфірнае, вінілідэн-фторыднае і двухпласцікавае.
Колер каляровага ліста можа быць выбраны па патрэбе карыстальніка: глыбокі небесна-сіні, сіні, чырвоны, шэры, металічны белы.
Гэта від сталёвай пліты з высокай міцнасцю і трываласцю, якую ў асноўным выкарыстоўваюць у архітэктурнай дэкарацыі. З-за выкарыстання сталёвай пліты павышанай міцнасці і рацыянальнага праектавання памераў яна шырока выкарыстоўваецца ў дахах, сценах, устаноўцы і гнуткасці ўсіх тыпаў будынкаў. Яна ні ў якім разе не абмежавана ніякімі фактарамі ў будаўніцтве. Яна перашкаджае пранікненню дажджавой вады і можа вытрымаць выпрабаванне любымі неблагапрыемнымі пагадзіннымі ўмовамі. Шырока выкарыстоўваецца ў розных ядравых матэрыялах і цеплаізаляцыйных матэрыялах для ўтварэння некеплаізаляцыйных або цеплаізаляцыйных кампазітных дошак для дахоў. Сіметрычны ўзор, адсутнасць экспазіцыі цвёрдзяў, чысты і прыгожы выгляд, выдатныя антыкарозійныя ўласцівасці. Мціўна і надзейна, адначасова можа вытрымаць уплыў цеплавога пашырэння. Прыгожы выгляд, зручная ўстаноўка, гладкі водазліў, эканамічны будаўнічы матэрыял!
Інспекцыя прадукцыі падзяляецца на
1: Уваходны кантроль сыравіны для экспартных вырабаў
2: Аналіз колеру, выпрабаванне на згін па Т-падобнай лініі, ударнае выпрабаванне, выпрабаванне на ўздзеянне салёвага распылу, выпрабаванне на разрыв і выпрабаванне ўпакоўкі ў працэсе вытворчасці прадукцыі, мэтай якіх з’яўляецца забеспячэнне яе камплексных уласцівасцей, такіх як стойкасць да карозіі, вязкасць пакрыцця і бяспека транспартавання прадукцыі.
Асаблівасці прадукту



1. Шматколькасць: Прыгожая форма, шматколькасць, моцны дэкаратыўны эфект, гнуткасць у камбінацыі, дазваляе перадаваць розныя архітэктурныя стылі;
2. Лёгкасць: Лёгкая (6–10 кг/м²), высокая міцнасць (межа плистикасці 250–550 МПа), добрыя жорсткасць паверхні і антысейсмічная стойкасць гідраізаляцыйнага матэрыялу.
3. Бяспека і зручнасць: Зручнасць будаўнічых і маўнтажных работ, зменшанне аб’ёмаў маўнтажных і транспартных работ, скарачэнне тэрміну будаўніцтва.
4. Ахоўва асяроддзя: Матэрыял падлягае перапрацоўцы, шырокае ўжыванне профіляванага сталевага ліста адпавядае палітыцы ўстойлівага развіцця нацыянальнай эканомікі.
Прымяненне

Калярованы дахоўны ліст:
1. Будаўніцтва: прадукаваны дом, сталёвы дом, рухомы дом, модульны дом, віла, бунгала, пераносны дом/хатка, гатовы дом, кіёскі, сталёвыя будынкі...
2. Выраб кантынераў
3. Побытавая тэхніка і мэбля
4. Выраб аўтамабіляў і суднаў
5. Іншае, напрыклад, часткі машынных канструкцый, карпусы электраматораў і г.д.
У залежнасці ад розных патрабаванняў у прымяненні профіляваныя сталёвыя лісты могуць быць штампаваныя ў хвалепадобную, Т-падобную, V-падобную, рэбрыстую і іншыя формы.
Упакоўка і дастаўка

1. Агульны спосаб упакоўкі: вадаўстойлівая папера + прывязанне не менш чым трыма стальнымі стропамі.
2. Стандартная экспартная ўпакоўка: вадаўстойлівая папера і пласцік + абарона жалезным лістом + прывязанне не менш чым трыма стальнымі стропамі.
3. Выдатная ўпакоўка: вадаўстойлівая папера і плёнка з пласціка + абарона жалезным лістом + прывязанне не менш чым трыма стальнымі стропамі + фіксаванне на жалезных або драўляных палетах з дапамогай стальных стропаў.
Можа быць упакаваны ў адпаведнасці з патрабаваннямі кліента.
Адгуки кліентаў

Пытанні і адказы
П: Ці дастаўіце вы тавар у тэрмін?
А: Так, мы гарантуем пастаўку тавараў найвышэйшай якасці ў тэрмін. Праўдзівасць — гэта аснова нашай кампаніі.
П: Ці прадастаўляеце вы ўзоры? Бясплатна ці за дадатковую плату?
А: Узоры можна прадастаўляць кліенту бясплатна, але кур’ерскія выдаткі пакрывае рахунак кліента.
П: Ці прымаеце вы інспекцыю трэцяй боку?
А: Так, вельмі прыемна, мы прымаём.
П: Як вы гарантуеце якасць сваіх вырабаў?
А: Кожны выраб вырабляецца сертыфікаванымі майстэрнямі і падлягае індывідуальнай праверцыRunhaiпаводле нацыянальных стандартаў кантролю якасці. Мы таксама можам надаць кліенту гарантыйны ліст для забеспячэння якасці.
П: Як нам давяраць вашай кампаніі?
А: Мы спецыялізуемся ў сталёвай галіне ўжо шмат гадоў, галоўны офіс размешчаны ў Цзіньнане, правінцыя Шаньдун. Запрашаем вас да праверкі любымі спосабамі. Усялякім чынам вы можаце зрабіць заказ з гарантыйнай абаронай таргавых аперацый, якая забяспечвае бяспеку вашага плацяжу.
П: Як я магу атрымаць ваша прапанову як мага хутчэй?
А: Электронную пошту і факс правяраюць у працягу 24 гадзін. У той жа часFacebook,Skype, WeChat і WhatsApp будуць у сетцы ў працягу 24 гадзін. Паспяхова дасланьце нам вашы патрабаванні і інфармацыю пра заказ: марку сталі, памеры, колькасць, порт прызначэння — і мы як мага хутчэй падрыхтуем найлепую цану.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN











