Runhai-staal
U betroubare staalleweransierRunhai-staal is nie net 'n professionele staalverskaffer nie, maar ook u betroubare vennoot in China. Ons verseker kwaliteit en kwantiteit, verskaf materiaalsertifikate en sal terugbetaal indien die produkte nie aan die vereistes voldoen nie, dus kan u gerus aankoop. Vir langtermynsameWERKING of groot bestellings kan u kontak met ons opneem vir addisionele afslag.
Geniet groothandelsbestelling-kortingsVIER REDENES OM ONS TE KIES
-
AAA-vlak
Kredietstaalverskaffer
Goud-gesertifiseerde handelaar
-
20+
Het ons eie navorsings- en ontwikkelingspan
Groot voorraadmagasyns
-
Ondersteuning
Derdeparty-inspeksie
-
Groot bestelling
Voorkeurbeleid
Neem kontak met ons op
Produkvideo
Produkparameters
| Produknaam | Versinkte C-kanaalstaal |
| Materiaalgraad | Q195 Q215 Q235 Q345B 10# 20# 35# 45# S235JR S355JR St37 St35 St52 A36 SS400 ens. |
| Standaard | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS, ens. |
| Dikte | 1,5 mm–25 mm |
| Lengte | 6–12 m of volgens die kliënt se spesiale versoek |
| Hoogte | 80–160 mm |
| Toleransie | Dikte: ±0,02 mm, hoogte: ±2 mm |
| Tegnies | Warm-/koudgewal |
| Verwerkingstegniese dienste | Buiging, lasmetaalwerk, ontrol, snyding, ponsing, of volgens die kliënt se versoek |
| Sertifisering | CE, ISO, SGS, ens. |
| Minimum Bestelhoeveelheid | 25 TON |
| Betaling | TT, LC, ens. |
| Levertyd | Gewoonlik 7 dae, afhangend van die hoeveelheid |
| Verpakking | Standaard seevaardige verpakking of volgens die kliënt se vereistes |
| Toepassing | Hoofsaaklik gebruik vir boustrukture, ingenieursstrukture soos balks, brûe, oordragtoringe, optel- en vervoermasjinerie. masjinerie. |
| Seksiegrootte van C-spiere | |||||||
| Model | Seksiegrootte (mm) | Gat-afstand (mm) h |
Opmerking | ||||
| H | B | B | C | t | |||
| C80 | 80 | 40 | 40 | 15 | 2.0-3.0 | Geen boorwerk nie | Vir spesiale grootte kan dit wees aangepas word |
| C100 | 100 | 50 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | 40 | |
| C120 | 120 | 50 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| C140 | 140 | 50 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| C150 | 150 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| C160 | 160 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| C180 | 180 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| C200 | 200 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| C250 | 250 | 70 | 70 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Seksiegrootte van Z-spolie | |||||||
| Model | Seksiegrootte (mm) | Gat-afstand (mm) h |
Opmerking | ||||
| H | B | B | C | t | |||
| Z100 | 100 | 55 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | 40 |
Vir spesiale grootte kan dit wees aangepas |
| Z120 | 120 | 55 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z140 | 140 | 55 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z150 | 150 | 67 | 61 | 18 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z160 | 160 | 67 | 61 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z180 | 180 | 67 | 61 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z200 | 200 | 67 | 61 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z250 | 250 | 78 | 72 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z280 | 280 | 78 | 72 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
| Z300 | 300 | 78 | 72 | 20 | 2.0-3.0 | Aangepaste opening | |
Produkvertoning
Warm-domp-galvaniseerde kanaalstaal word ook warm-domp-galvaniseerde kanaalstaal en warm-domp-galvaniseerde kanaalstaal genoem. Dit is 'n doeltreffende metaalanti-korrosiemetode wat hoofsaaklik gebruik word in metaalstruktuurfasiliteite in verskeie nywe. Dit behels die onderdompeling van die kanaalstaal na ontroesting in gesmelte sink by ongeveer 440–460 °C, sodat 'n sinklaag aan die oppervlak van die kanaalstaal vasgeheg word om sodoende die doel van anti-korrosie te bereik. Die hoofmetode wat tans vir die galvanisering van die oppervlak van kanaalstaal gebruik word, is warm-domp-galvanisering.
Produkkenmerke

Produkvoordeel
① VOLLEDIG IN SPESIFIKASIES: Verskeie opsionele modelle is volledig
② UITGEMINTE VERRIGTING Na streng oppervlakbehandeling: kleur. Swaar en duursaam.
③ GOEIE MEGANIESE EIENSKAPPE Het die produk goeie meganiese eienskappe vir verwerking.
④ STERK EN DUURSAAM Goeie meganiese eienskappe, bewerkbaarheid, lasbaarheid en korrosiebestandheid
⑤ WILLEKEURIGE SNIJ Pas snyding volgens die vereiste grootte aan
Toepassing

Wyd gebruik in staalstruktuurkonstruksie soos purlin en muurbalke; kan ook saamgevoeg word tot 'n ligte dak, steunstukke en ander bouwerk. Daarbenewens kan dit ook gebruik word vir meganiese kolomme, balke vir ligte vervaardiging, arms, ens.
Verpakking en lewering

| Verpakking | Wanneer die gewig van elke plaat onder 1 ton is, sal dit in bondels met staalbandjies (2–4) verpak word. Wanneer die gewig van elke plaat meer as 1 ton is, sal dit stuk vir stuk verpak word. |
| 20-voet-container met afmetings | Breedte onder 2300 mm, lengte onder 6000 mm |
| 40-voet-container bevat afmetings | Breedte onder 2300 mm, lengte onder 12000 mm |
| Deur massaskepe | Vragtkoste is laag vir massagoed, en groot swaar items wat nie in kontainers gelaai kan word nie, kan per massagoed versend word |
Standaard uitvoerwaterdigte verpakking, geskik vir alle soorte vervoer, of soos vereis.
Kliëntterugvoer

VEE
V: Sal u die goed tydig lewer?
A: Ja, ons belowe om produkte van die beste gehalte en tydige lewering te verskaf. Eerlikheid is ons maatskappy se beginsel.
V: Verskaf u monsters? Is dit gratis of ekstra?
A: Monsters kan gratis aan die kliënt verskaf word, maar die kurierkoste word deur die kliënt gedra.
V: Aanvaar u derdeparty-inspeksie?
A: Ja, absoluut, ons aanvaar dit.
V: Hoe kan u u produkte waarborg?
A: Elke stuk van die produkte word vervaardig deur geseënde werkswinkels en geïnspekteer stuk vir stuk volgens die nasionale kwaliteitsversekering/kwaliteitsbeheer-standaard.Runhaions kan ook 'n waarborg aan die kliënt uitreik om die gehalte te waarborg.
V: Hoe kan ons op u maatskappy staatmaak?
A: Ons spesialiseer reeds jare lank in die staalbedryf; ons hoofkantoor is geleë in Jinan, Shandong-provinsie. U is van harte welkom om ons op enige manier te ondersoek. U kan ook gerus 'n bestelling plaas met handelsversekering wat u betaling beskerm.
V: Hoe kan ek so gou moontlik u prysaanbieding ontvang?
A: Die e-pos en faks sal binne 24 uur nagegaan word. Terselfdertyd salFacebook,Skype, WeChat en WhatsApp binne 24 uur beskikbaar wees. Stuur asseblief aan ons u vereistes en bestelinligting, spesifikasies (staalgraad, grootte, hoeveelheid, bestemmingshawe), dan sal ons gou 'n beste prys vir u bereken.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN







