Runhai-staal
U betroubare staalleweransierRunhai-staal is nie net 'n professionele staalverskaffer nie, maar ook u betroubare vennoot in China. Ons verseker kwaliteit en kwantiteit, verskaf materiaalsertifikate en sal terugbetaal indien die produkte nie aan die vereistes voldoen nie, dus kan u gerus aankoop. Vir langtermynsameWERKING of groot bestellings kan u kontak met ons opneem vir addisionele afslag.
Geniet groothandelsbestelling-kortingsVIER REDENES OM ONS TE KIES
-
AAA-vlak
Kredietstaalverskaffer
Goud-gesertifiseerde handelaar
-
20+
Het ons eie navorsings- en ontwikkelingspan
Groot voorraadmagasyns
-
Ondersteuning
Derdeparty-inspeksie
-
Groot bestelling
Voorkeurbeleid
Neem kontak met ons op
Dx53D GI-dakstaal
Dakplaat, ook bekend as geprofileerde staaldaktegel, is 'n geprofileerde plaat wat van gekleurde staalplaat, galvaniseerde staalplaat of galvalume-staalplaat gemaak is, wat gerol en koudgebuk is in verskeie golfvorms. Dit word hoofsaaklik toegepas op die dak, muur en interne sowel as eksterne muurversiering van industriële en burgerlike geboue, werfstoore, spesiale geboue en langspan-staalstruktuurgeboue. Dit het die eienskappe van liggewig, hoë sterkte, ryk kleurpalet, gerieflike en vinnige konstruksie, aardbewingweerstand, vuurbestandigheid, reënbewys, lang dienslewe en onderhoudsvry.

Produkvideo
Produkparameters
| Produknaam | Dx53D GI-dakstaal |
| Materiaalstruktuur | SGCC, SGCH, JIS G3302, DX51D, DX52D, DX53D |
| Grondstowwe vir geribde plate | Gegalvaniseerde staal, Aluzink-staal, voorverfde Aluzink-plaat en aluminiumplaat. |
| Graad | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Wydte | 600–1100 mm |
| Dikte | 0,10–1 mm |
| Lengte | 2–6 m |
| Sinkbekleding | 30 g/m²–275 g/m² |
| Toleransie | Dikte en wydte: ±0,02 mm |
| Kleurlaag | Boor: 15–25 µm / Agterkant: 5–8 µm |
| Oppervlaktebehandeling | JJnoil, droog, chromaatgepasiveer, nie-chromaatgepasiveer |
| Gewig van elke pakket | 3 mt / Volgens versoek |
| Hardheid | Volledig hard / sag / soos versoek |
| Standaard | GB/T12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G3312; AISI; BS; DIN |
| Tegniek | Koudgewalste → warmgedompelde galvanisering → kleurlaag → geprofileerde |
| Glanseffek | Die glanseffek kan volgens die kliënt se versoek aangepas word. Ons kan ook 'n hoëglans-effek verskaf. |
| Sertifisering | CE, ISO, SGS, ens. |
| Minimum Bestelhoeveelheid | 25 TON |
| Betaling | TT, LC, ens. |
| levertyd | Gewoonlik 7 dae, afhangend van die hoeveelheid |
| Verpakking | Bundel, of met alle soorte kleure PVC of volgens u vereistes |
| Toepassing | verskeie dakke of wandte wat verwys na groot fabrieksgeboue, stoorfasiliteite, vertoningsalle, gimnasiums ens. |
| basismetaal tipe | Graad | CHEMIESE SAMESTELLING % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| koudgewalste staalplaat | DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| warmgewalste staalplaat | DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Produkvertoning

Warmgedompel ver sinkte staalplaat (GI-plaat) word vervaardig deur die volledig harde plaat wat die suurwasproses en rolproses ondergaan het, deur die sinkpot te laat gaan, wat gevolglik 'n sinklaag op die oppervlak aanbring. Dit het uitstekende korrosiebestandheid, verfbareidheid en bewerkbaarheid as gevolg van sink se eienskappe
Dit is 'n tipe staalplaat met hoë sterkte en duurzaamheid, wat hoofsaaklik in argitektoniese versiering gebruik word. As gevolg van die gebruik van 'n hoë-sterkte staalplaat en 'n redelike grootte-ontwerp, word dit wyd gebruik vir dakke, mure, installasie en buigbaarheid van alle soorte geboue. Dit word glad nie deur enige faktor in die boubedryf beperk nie. Dit voorkom die indringing van reënwater en kan die toets van enige ongunstige weerstoestande weerstaan. Dit word wyd gebruik saam met 'n verskeidenheid kernmateriale en termiese isolasiemateriale om nie-termiese isolasie- of termiese isolasie-dak saamgestelde plate te vorm. Simmetriese voorkoms, geen blootgestelde vasboutskroewe nie, netjies en mooi, uitstekende anti-korrosieprestasie. Solied en betroubaar, terwyl dit terselfdertyd die invloed van termiese uitsetting kan weerstaan. Mooi voorkoms, gerieflike installasie, gladde waterafvoer, ekonomiese boumateriaal!
Produkondersoek word verdeel in
1: Inkomende inspeksie van grondstowwe vir uitvoerprodukte
2: Kleuranalise, T-boogtoets, impaktoets, soutneveltoets, trektoets en verpakkingstoets in die vervaardigingsproses van die produk, met die doel om sy omvattende prestasie soos korrosiebestandheid, laagviskositeit en veilige
vervoer van die produk te verseker.
Produkkenmerke
1. Ryk kleur: Mooie vorm, ryk kleur, sterk versierende effek, buigsame kombinasie, kan verskillende argitektoniese style uitdruk;
2. Liggewig: Liggewig (6–10 kg/m²), hoë sterkte (vloeisterkte 250–550 MPa), goeie velstydigheid, goeie weerstand teen aardbewings van waterdigtingsmiddel.
3. Veilig en gerieflik: Konstruksie en installasie is gerieflik, wat die installasie- en vervoerlas verminder en die bouperiode verkort.
4. Omgewingsbeskerming: Herwinbaar en wye toepassing van geprofileerde staalplate om aan die volhoubare-ontwikkelingsbeleid van die nasionale ekonomie te voldoen.




| Standaard | Jis 3302 | EN10327/EN10326 | ASTM A653 |
| Graad | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | ROESTVRYSTALGRAAD 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | ROESTVRYSTALGRAAD 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | ROESTVRYSTALGRAAD 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | RV GRAAD 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | RV GRAAD 550 | |
| SS55DGD+Z |
Toepassing

Gegalvaniseerde dakplaat is geskik vir nywerheids- en burgerlike geboue, werfhouers, spesiale geboue, grootspan-staalstruktuur-dakke, mure en binne- en buitemuurversiering, met liggewig, hoë sterkte, gerieflike en vinnige konstruksie, aardbewingsbestandheid, brandvoorkoming, reënvoorkoming, lang leeftyd en onderhoudsvrye eienskappe.
Verpakking en lewering

1. Algemene verpakking: Waterafstotende papier + vasgebond met ten minste drie bandjies.
2. Standaard uitvoerverpakking: Waterafstotende papier en plastiek + bedek met ysterplaat + vasgebond met ten minste drie bandjies.
3. Uitstekende verpakking: Waterafstotende papier en plastiekkous + bedek met ysterplaat + vasgebond met ten minste drie bandjies + vasgeheg aan yster- of houtpalete met bandjies.
Kan volgens die kliënt se vereistes verpak word.
Kliëntterugvoer

VEE
V: Sal u die goed tydig lewer?
A: Ja, ons belowe om produkte van die beste gehalte en tydige lewering te verskaf. Eerlikheid is ons maatskappy se beginsel.
V: Verskaf u monsters? Is dit gratis of ekstra?
A: Monsters kan gratis aan die kliënt verskaf word, maar die kurierkoste word deur die kliënt gedra.
V: Aanvaar u derdeparty-inspeksie?
A: Ja, absoluut, ons aanvaar dit.
V: Hoe kan u u produkte waarborg?
A: Elke stuk van die produkte word vervaardig deur geseënde werkswinkels en geïnspekteer stuk vir stuk volgens die nasionale kwaliteitsversekering/kwaliteitsbeheer-standaard.Runhaions kan ook 'n waarborg aan die kliënt uitreik om die gehalte te waarborg.
V: Hoe kan ons op u maatskappy staatmaak?
A: Ons spesialiseer reeds jare lank in die staalbedryf; ons hoofkantoor is geleë in Jinan, Shandong-provinsie. U is van harte welkom om ons op enige manier te ondersoek. U kan ook gerus 'n bestelling plaas met handelsversekering wat u betaling beskerm.
V: Hoe kan ek so gou moontlik u prysaanbieding ontvang?
A: Die e-pos en faks sal binne 24 uur nagegaan word. Terselfdertyd salFacebook,Skype, WeChat en WhatsApp binne 24 uur beskikbaar wees. Stuur asseblief aan ons u vereistes en bestelinligting, spesifikasies (staalgraad, grootte, hoeveelheid, bestemmingshawe), dan sal ons gou 'n beste prys vir u bereken.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










