Runhai-staal
U betroubare staalleweransierRunhai-staal is nie net 'n professionele staalverskaffer nie, maar ook u betroubare vennoot in China. Ons verseker kwaliteit en kwantiteit, verskaf materiaalsertifikate en sal terugbetaal indien die produkte nie aan die vereistes voldoen nie, dus kan u gerus aankoop. Vir langtermynsameWERKING of groot bestellings kan u kontak met ons opneem vir addisionele afslag.
Geniet groothandelsbestelling-kortingsVIER REDENES OM ONS TE KIES
-
AAA-vlak
Kredietstaalverskaffer
Goud-gesertifiseerde handelaar
-
20+
Het ons eie navorsings- en ontwikkelingspan
Groot voorraadmagasyns
-
Ondersteuning
Derdeparty-inspeksie
-
Groot bestelling
Voorkeurbeleid
Neem kontak met ons op
Dx53D kleurgekoate dakplaat
Dakplaat, ook bekend as geprofileerde staaldaktegel, is 'n geprofileerde plaat wat van gekleurde staalplaat, galvaniseerde staalplaat of galvalume-staalplaat gemaak is, wat gerol en koudgebuk is in verskeie golfvorms. Dit word hoofsaaklik toegepas op die dak, muur en interne sowel as eksterne muurversiering van industriële en burgerlike geboue, werfstoore, spesiale geboue en langspan-staalstruktuurgeboue. Dit het die eienskappe van liggewig, hoë sterkte, ryk kleurpalet, gerieflike en vinnige konstruksie, aardbewingweerstand, vuurbestandigheid, reënbewys, lang dienslewe en onderhoudsvry.

Produkvideo
Produkparameters
| Produknaam | Dx53D kleurgekoate dakplaat |
| Materiaal | DX51D, DX52D, SGCC, SPCC, SGHC, SECC, DX51D+Z, DX52D+Z, ens. |
| Kleur | RAL-kleur |
| Graad | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Wydte | 600–1250 mm of kliënt se vereistes |
| Dikte | 0,12–2,5 mm (0,14–0,5 mm is die dikte met die grootste voordeel) |
| Lengte | 1–6 m of kliënt se vereistes |
| Sinkbekleding | Z40–275 g/m² of kliënt se vereistes |
| Toleransie | Dikte en wydte: ±0,02 mm |
| Hardheid | Volledig hard / sag / soos versoek |
| Standaard | GB/T12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G3312; AISI; BS; DIN |
| Tegniek | Koudgewalste → warmgedompelde galvanisering → kleurlaag → geprofileerde |
| Glanseffek | Die glanseffek kan volgens die kliënt se versoek aangepas word. Ons kan ook hoëglansuitvoerings lewer. |
| Sertifisering | CE, ISO, SGS, ens. |
| Minimum Bestelhoeveelheid | 25 TON |
| Betaling | TT, LC, ens. |
| levertyd | Gewoonlik 7 dae, afhangend van die hoeveelheid |
| Verpakking | Bondel, of met alle soorte kleure PVC of volgens u vereistes |
| Toepassing | verskeie dakke of mure vir grootte-fabrieksgeboue, stoorfasiliteite, vertoningsalle, gimnasiums, ens. |
Produkvertoning

Die tipe bedekkings vir kleurstaalplate kan verdeel word in poliester, silikoon-gemodifiseerde poliester, vinilidien-fluoried en twee plastisol.
Die kleur van die kleurplaat kan volgens die gebruiker se vereistes in verskeie tipes wees, soos donkerhemelblou, blou, rooi, grys en metaalwit.
Dit is 'n tipe staalplaat met hoë sterkte en duurzaamheid, wat hoofsaaklik in argitektoniese versiering gebruik word. As gevolg van die gebruik van 'n hoë-sterkte staalplaat en 'n redelike grootte-ontwerp, word dit wyd gebruik vir dakke, mure, installasie en buigbaarheid van alle soorte geboue. Dit word glad nie deur enige faktor in die boubedryf beperk nie. Dit voorkom die indringing van reënwater en kan die toets van enige ongunstige weerstoestande weerstaan. Dit word wyd gebruik saam met 'n verskeidenheid kernmateriale en termiese isolasiemateriale om nie-termiese isolasie- of termiese isolasie-dak saamgestelde plate te vorm. Simmetriese voorkoms, geen blootgestelde vasboutskroewe nie, netjies en mooi, uitstekende anti-korrosieprestasie. Solied en betroubaar, terwyl dit terselfdertyd die invloed van termiese uitsetting kan weerstaan. Mooi voorkoms, gerieflike installasie, gladde waterafvoer, ekonomiese boumateriaal!
Produkondersoek word verdeel in
1: Inkomende inspeksie van grondstowwe vir uitvoerprodukte
2: Kleuranalise, T-boogtoets, impaktoets, soutneveltoets, trektoets en verpakkingstoets in die vervaardigingsproses van die produk, met die doel om sy omvattende prestasie soos korrosiebestandheid, laagviskositeit en veilige vervoer van die produk te verseker.
Produkkenmerke



1. Ryk kleur: Mooie vorm, ryk kleur, sterk versierende effek, buigsame kombinasie, kan verskillende argitektoniese style uitdruk;
2. Liggewig: Liggewig (6–10 kg/m²), hoë sterkte (vloeisterkte 250–550 MPa), goeie velstydigheid, goeie weerstand teen aardbewings van waterdigtingsmiddel.
3. Veilig en gerieflik: Konstruksie en installasie is gerieflik, wat die installasie- en vervoerlas verminder en die bouperiode verkort.
4. Omgewingsbeskerming: Herwinbaar en wye toepassing van geprofileerde staalplate om aan die volhoubare-ontwikkelingsbeleid van die nasionale ekonomie te voldoen.
Toepassing

Gekleurde dakbedekkingsplaat:
1. Bou: voorvervaardigde huis, staalhuis, mobiele huis, modulêre huis, villa, bungalowontwerp, draagbare huis/houtkas, gereedgemaakte huis, kioskstalletjies, staalgebou...
2. Containervervaardiging
3. Huishoudelike toestelle en meubels
4. Voertuig- en vaartuigvervaardiging
5. Ander, soos masjinerystukke, vervaardiging van motoromhulsels ens.
Volgens verskillende toepassingsvereistes kan die geprofileerde staalplaat in 'n golfvorm, T-vorm, V-vorm, ribvorm ensovoorts gevorm word.
Verpakking en lewering

1. Algemene verpakking: Waterafstotende papier + vasgebond met ten minste drie bandjies.
2. Standaard uitvoerverpakking: Waterafstotende papier en plastiek + bedek met ysterplaat + vasgebond met ten minste drie bandjies.
3. Uitstekende verpakking: Waterafstotende papier en plastiekkous + bedek met ysterplaat + vasgebond met ten minste drie bandjies + vasgeheg aan yster- of houtpalete met bandjies.
Kan volgens die kliënt se vereistes verpak word.
Kliëntterugvoer

VEE
V: Sal u die goed tydig lewer?
A: Ja, ons belowe om produkte van die beste gehalte en tydige lewering te verskaf. Eerlikheid is ons maatskappy se beginsel.
V: Verskaf u monsters? Is dit gratis of ekstra?
A: Monsters kan gratis aan die kliënt verskaf word, maar die kurierkoste word deur die kliënt gedra.
V: Aanvaar u derdeparty-inspeksie?
A: Ja, absoluut, ons aanvaar dit.
V: Hoe kan u u produkte waarborg?
A: Elke stuk van die produkte word vervaardig deur geseënde werkswinkels en geïnspekteer stuk vir stuk volgens die nasionale kwaliteitsversekering/kwaliteitsbeheer-standaard.Runhaions kan ook 'n waarborg aan die kliënt uitreik om die gehalte te waarborg.
V: Hoe kan ons op u maatskappy staatmaak?
A: Ons spesialiseer reeds jare lank in die staalbedryf; ons hoofkantoor is geleë in Jinan, Shandong-provinsie. U is van harte welkom om ons op enige manier te ondersoek. U kan ook gerus 'n bestelling plaas met handelsversekering wat u betaling beskerm.
V: Hoe kan ek so gou moontlik u prysaanbieding ontvang?
A: Die e-pos en faks sal binne 24 uur nagegaan word. Terselfdertyd salFacebook,Skype, WeChat en WhatsApp binne 24 uur beskikbaar wees. Stuur asseblief aan ons u vereistes en bestelinligting, spesifikasies (staalgraad, grootte, hoeveelheid, bestemmingshawe), dan sal ons gou 'n beste prys vir u bereken.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










