Runhai-staal
U betroubare staalleweransierRunhai-staal is nie net 'n professionele staalverskaffer nie, maar ook u betroubare vennoot in China. Ons verseker kwaliteit en kwantiteit, verskaf materiaalsertifikate en sal terugbetaal indien die produkte nie aan die vereistes voldoen nie, dus kan u gerus aankoop. Vir langtermynsameWERKING of groot bestellings kan u kontak met ons opneem vir addisionele afslag.
Geniet groothandelsbestelling-kortingsVIER REDENES OM ONS TE KIES
-
AAA-vlak
Kredietstaalverskaffer
Goud-gesertifiseerde handelaar
-
20+
Het ons eie navorsings- en ontwikkelingspan
Groot voorraadmagasyns
-
Ondersteuning
Derdeparty-inspeksie
-
Groot bestelling
Voorkeurbeleid
Neem kontak met ons op
DX52D/SGCD1 Gegalvaniseerde staalrol
Die materiaal van DX52D-versinkte staal spoel is 'n nie-jyserige legering wat uit sink as die matriks bestaan. Die hooflegeringselemente is aluminium, koper, magnesium ensovoorts. Sinklegerings het 'n lae smeltpunt, goeie vloei-eienskappe, is maklik om plasties te bewerk en te las, en is weerstandig teen atmosferiese korrosie.

Produkvideo
Produkparameters
| Produknaam | DX52D/SGCD1 Gegalvaniseerde staalrol |
| Materiaal | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340, SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); of kliënt se Vereistes |
| Standaard | JIS 3302 / ASTM A653 / EN10143 AISI, ASTM, DIN, GB, JIS G3302 G3312 G3321, BS |
| Dikte | 0,12–6,00 mm of volgens kliënt se vereistes |
| Wydte | 600 mm–1500 mm, volgens kliënt se vereistes |
| Lengte | In rolle, volgens kliënt se vereistes |
| Met sink bedek | 30 g–275 g/m² |
| Tipe Bedekking | Warmgedompelde galvaniseerde staal |
| Kristalpatroon-tipe | geen kristalpatroon, klein kristalpatroon, gewone kristalpatroon, groot kristalpatroon |
| Oppervlaktebehandeling | chromaat-behandel/nie-chromaat-behandel, geolied/nie-geolied, anti-vingerafdruk |
| Koilsyfer | 508 mm of 610 mm |
| Koils gewig | 3–20 metrieke ton per spoel |
| Tegniek | warmgedompel (elektro is ook beskikbaar) |
| Spoelgewig | 3–28 ton |
| Minimum Bestelhoeveelheid | 28 ton |
| Betalingsterme | TT, LC, SGS, ens. |
| Levertyd | Gewoonlik 7 dae, afhangend van die hoeveelheid |
| Uitvoerverpakking | 3 lae: kraftpapier aan die binnekant + waterdigte plastiekfilm in die middel + sterk staalbande buitekant, of soos vereis |
| Toepassing | Warmgedompel gegalvaniseerde staal word wyd gebruik in die ligte nywerheid, huishoudelike toestelle, motor- en boubedryf. Vir verskeie tipes van industriële en burgerlike boubedryf, ligte staalrigters, bouvlakborde, golfplaat, roldeure. |
| basismetaal tipe | Graad | CHEMIESE SAMESTELLING % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| koudgewal staalrol |
DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF |
≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| warmgewal staalrol |
DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Produkvertoning
DX52D gegalvaniseer staalrol is 'n gegalvaniseerde staalmateriaal met 'n dun en eenvormige sinklaag op sy oppervlak. Hierdie sinklaag kan die staalspoel effektief beskerm teen korrosie en oksidasie. Daarbenewens het DX52D-gegalvaniseerde spoel ook goeie verwerkingsprestasie en lasprestasie, en kan dit verskeie bouverwerkings- en konstruksiebehoeftes bevredig. DX52D-vergalfde rol kan vir verskeie lasbewerkings gebruik word. Aangesien daar ‘n laag vergalfde materiaal op die oppervlak is, moet u aandag gee aan die beskerming van die vergalfde laag tydens laste om lasdefekte te voorkom.

Produkkenmerke
Produkvoordeel
① Hoë gehalte grondstowwe
Hoë gehalte grondstowwe word gekies en voldoen aan internasionale standaarde
② Oppervlakbehandeling
Die oppervlak van die plaat is glad, en die binnewand van die pypverbindings is sonder geringe
③ Steun aanpassing
Steun nie-standaard aanpassing; OEM word welkom geheet
④ Produkakkuraatheid
Die produk het standaardafmetings en noue toleransies om verskeie behoeftes te bevredig



| Standaard | Jis 3302 | EN10327/EN10326 | ASTM A653 |
| Graad | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | ROESTVRYSTALGRAAD 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | ROESTVRYSTALGRAAD 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | ROESTVRYSTALGRAAD 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | RV GRAAD 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | RV GRAAD 550 | |
| SS55DGD+Z |
Versinkte staalspoel
Spikels word gevorm tydens die warm-domp-galvaniseringsproses. Die grootte, skynheid en oppervlak van spikels hang hoofsaaklik af van die samestelling van die sinklaag en die verkoelmethode. Volgens die grootte word dit verdeel in klein spikels, gewone spikels, groot spikels en vrye spikels. Hulle lyk verskillend, maar spikels het amper geen invloed op die gehalte van gegalvaniseerde staal nie. U kan volgens u voorkeur en doel kies.


Toepassing

(1) In die boubedryf: om buite- en binneprodukte te vervaardig soos metaaldakplate, gegolfde plate, sandwitspaneel, profiele, metaalplafonne, voetstukke, versieringspaneel binne verwarmde en nie-verwarmde kamers, hysbakke, deure, vensterrolluikes, rakke ens.
(2) In die motorbedryf: om buite- en binnekarliggaamdele te vervaardig (motordeure, motorbakke, oliefilters, dashborde, voorruitveërs ens.)
(3) In die vervaardiging van huishoudelike toestelle, meubels en verbruikersgoedere: metaalmeubels, verligtingsuitrusting, rakke, verwarmerstukke, motordeure, motorbagasiekompartemente ens.
Verpakking en lewering
1. Algemene verpakking: Waterafstotende papier + vasgebond met ten minste drie bandjies.
2. Standaard uitvoerverpakking: Waterafstotende papier en plastiek + bedek met ysterplaat + vasgebond met ten minste drie bandjies.
3. Uitstekende verpakking: Waterafstotende papier en plastiekkous + bedek met ysterplaat + vasgebond met ten minste drie bandjies + vasgeheg aan yster- of houtpalete met bandjies.
Kan volgens die kliënt se vereistes verpak word.

Kliëntterugvoer

VEE
V: Sal u die goed tydig lewer?
A: Ja, ons belowe om produkte van die beste gehalte en tydige lewering te verskaf. Eerlikheid is ons maatskappy se beginsel.
V: Verskaf u monsters? Is dit gratis of ekstra?
A: Monsters kan gratis aan die kliënt verskaf word, maar die kurierkoste word deur die kliënt gedra.
V: Aanvaar u derdeparty-inspeksie?
A: Ja, absoluut, ons aanvaar dit.
V: Hoe kan u u produkte waarborg?
A: Elke stuk van die produkte word vervaardig deur geseënde werkswinkels en geïnspekteer stuk vir stuk volgens die nasionale kwaliteitsversekering/kwaliteitsbeheer-standaard.Runhaions kan ook 'n waarborg aan die kliënt uitreik om die gehalte te waarborg.
V: Hoe kan ons op u maatskappy staatmaak?
A: Ons spesialiseer reeds jare lank in die staalbedryf; ons hoofkantoor is geleë in Jinan, Shandong-provinsie. U is van harte welkom om ons op enige manier te ondersoek. U kan ook gerus 'n bestelling plaas met handelsversekering wat u betaling beskerm.
V: Hoe kan ek so gou moontlik u prysaanbieding ontvang?
A: Die e-pos en faks sal binne 24 uur nagegaan word. Terselfdertyd salFacebook,Skype, WeChat en WhatsApp binne 24 uur beskikbaar wees. Stuur asseblief aan ons u vereistes en bestelinligting, spesifikasies (staalgraad, grootte, hoeveelheid, bestemmingshawe), dan sal ons gou 'n beste prys vir u bereken.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










