Runhai-staal
U betroubare staalleweransierRunhai-staal is nie net 'n professionele staalverskaffer nie, maar ook u betroubare vennoot in China. Ons verseker kwaliteit en kwantiteit, verskaf materiaalsertifikate en sal terugbetaal indien die produkte nie aan die vereistes voldoen nie, dus kan u gerus aankoop. Vir langtermynsameWERKING of groot bestellings kan u kontak met ons opneem vir addisionele afslag.
Geniet groothandelsbestelling-kortingsVIER REDENES OM ONS TE KIES
-
AAA-vlak
Kredietstaalverskaffer
Goud-gesertifiseerde handelaar
-
20+
Het ons eie navorsings- en ontwikkelingspan
Groot voorraadmagasyns
-
Ondersteuning
Derdeparty-inspeksie
-
Groot bestelling
Voorkeurbeleid
Neem kontak met ons op
Produkvideo
Produkparameters
| Produknaam | Tinplaat met verskillende diktes |
| Graad | SGCC, DX51D, DX52D, DX53D, CS G230-550, ens. |
| Standaard | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, ens. |
| Dikte | 0,12–6,0 mm of volgens die kliënt se vereistes |
| Wydte | 600–1500 mm of volgens die kliënt se vereistes |
| Koils gewig | 3–10 ton of soos vereis |
| Koildimension | ID: 508 mm of 610 mm |
| Verharding | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Bekleding (g/m²) | 1,1/1, 2,0/2,0, 2,8/2,8, 2,8/5,6, 5,6/5,6, 8,4/8,4, 11,2/11,2 (g/m²), ens. of volgens die kliënt se vereistes |
| Oppervlakafwerking | Skynende / klip / silwer afwerking met passiveringsbehandeling, DOS-olie |
| Sertifisering | CE, ISO, SGS, ens. |
| Minimum Bestelhoeveelheid | 25 TON |
| Betaling | TT, LC, ens. |
| levertyd | Gewoonlik 7 dae, afhangend van die hoeveelheid |
| Verpakking | Bondel, of met alle soorte kleure PVC of volgens u vereistes |
| Toepassings | Wyd gebruik in die metaalverpakkingbedryf, byvoorbeeld vir die vervaardiging van blikke vir kos, tee, olie, verf, chemikalieë, aerosole, geskenke, drukwerk, ens. |
| Meganiese Eienskappe | ||
| Aangetemperde Graad | Hardheid (HR30Tm) | Vloeigrens (MPa) |
| T-1 | 49±3 | 330 |
| T-2 | 53±3 | 350 |
| T-3 | 57±3 | 370 |
| T-4 | 61±3 | 415 |
| T-5 | 65±3 | 450 |
| T-6 | 70±3 | 530 |
| DR-7M | 71±5 | 520 |
| DR-8 | 73±5 | 550 |
| DR-8M | 73±5 | 580 |
| DR-9 | 76±5 | 620 |
| DR-9M | 77±5 | 660 |
| DR-10 | 80±5 | 690 |
Laaggewig
| Vorige Laag Aanduiding |
Nominale Laaggewig (g/m²) |
Minimum gemiddelde bedekkingsgewig (g/m²) |
| 10# | 1.1/1.1 | 0.9/0.9 |
| 20# | 2.2/2.2 | 1.8/1.8 |
| 25# | 2.8/2.8 | 2.5/2.5 |
| 50# | 5.6/5.6 | 5.2/5.2 |
| 75# | 8.4/8.4 | 7.8/7.8 |
| 100# | 11.2/11.2 | 10.1/10.1 |
| 25#/10# | 2.8/1.1 | 2.5/0.9 |
| 50#/10# | 5.6/1.1 | 5.2/0.9 |
| 75#/25# | 5.6/2.8 | 5.2/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/2.8 | 7.8/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/5.6 | 7.8/5.2 |
| 100#/25# | 11.2/2.8 | 10.1/2.5 |
| 100#/50# | 11.2/5.6 | 10.1/5.2 |
| 100#/75# | 11.2/8.4 | 10.1/7.8 |
| 125#/50# | 15.1/5.6 | 13.9/5.2 |
Produkvertoning
Tinplaat, ook bekend as tin-geplateerde staal, is 'n dun staalplaat wat aan albei kante met 'n laag tin geplateer is. Die doel van hierdie bedekking is om korrosiebeskerming te bied en die voorkoms van die staal te verbeter. Verskillende gelaagde tinplaat is elektrolitiese tinplaat waarvan een oppervlak 'n dikker bedekking as die ander het. Hierdie materiaal word hoofsaaklik gebruik vir die vervaardiging vanhouers wat 'n hoër korrosiebestandheid aan die binnekant as aan die buitekant vereis. Om materiaal met verskillende bedekkings te onderskei, is dit gebruiklik om een oppervlak te merk. Verskillende bedekkings kan ekonomiese voordele bied wanneer die korrosiewe toestande wat deur die twee oppervlakke ondervind word, in erns verskil.
Produkkenmerke


1. Lae besoedeling: Tinplaat, die hoofbestanddeel van tinhouers, is werklik omgewingsvriendelik en kan natuurlik afbreek.
2. Herwinbaar: Yster het self 'n eienskap wat ander verpakkingsmateriale nie het nie — dit kan deur magnete aangetrek word; hierdie eienskap maak dit maklik om herwinning te bewerkstellig, waardeur tot 80% van ysterhouers herwin kan word.
3. Verskaf grondstowwe: Tydens die verwydering van ander besoedelingsresiduë op die tin kan verskralingsapparatuur meer as 98% van die besoedelaars doeltreffend verwyder en hoë gehalte ysterkrummels voorsien.
Toepassing

Tinplaatverpakking het 'n wye toepassingsgebied in die verpakkingsbedryf as gevolg van sy uitstekende versluiting, bewaringseienskappe, ligdigtheid, stewigheid en unieke metaalversieringsaantreklikheid. Vanweë sy sterk antioksiderende eienskappe, verskeidenheid styls en fyn drukwerk is tinplaatverpakkingshouers gewild by kliënte en word dit wyd gebruik vir voedselverpakking, farmaseutiese verpakking, goederverpakking, instrumentverpakking, industriële verpakking, ens.
Verpakking en lewering

Verpakking: Standaardverpakking: plastiekfolie + waterdigte papier + staalplaat + verpakkingsstaalband of volgens kliënt se vereistes.
Versending: Ons het 'n langtermyn-samewerking met baie ervare versendingsmaatskappye en sal die mees geskikte vervoermetode vir u vind.
Kliëntterugvoer

VEE
V: Sal u die goed tydig lewer?
A: Ja, ons belowe om produkte van die beste gehalte en tydige lewering te verskaf. Eerlikheid is ons maatskappy se beginsel.
V: Verskaf u monsters? Is dit gratis of ekstra?
A: Monsters kan gratis aan die kliënt verskaf word, maar die kurierkoste word deur die kliënt gedra.
V: Aanvaar u derdeparty-inspeksie?
A: Ja, absoluut, ons aanvaar dit.
V: Hoe kan u u produkte waarborg?
A: Elke stuk van die produkte word vervaardig deur geseënde werkswinkels en geïnspekteer stuk vir stuk volgens die nasionale kwaliteitsversekering/kwaliteitsbeheer-standaard.Runhaions kan ook 'n waarborg aan die kliënt uitreik om die gehalte te waarborg.
V: Hoe kan ons op u maatskappy staatmaak?
A: Ons spesialiseer reeds jare lank in die staalbedryf; ons hoofkantoor is geleë in Jinan, Shandong-provinsie. U is van harte welkom om ons op enige manier te ondersoek. U kan ook gerus 'n bestelling plaas met handelsversekering wat u betaling beskerm.
V: Hoe kan ek so gou moontlik u prysaanbieding ontvang?
A: Die e-pos en faks sal binne 24 uur nagegaan word. Terselfdertyd salFacebook,Skype, WeChat en WhatsApp binne 24 uur beskikbaar wees. Stuur asseblief aan ons u vereistes en bestelinligting, spesifikasies (staalgraad, grootte, hoeveelheid, bestemmingshawe), dan sal ons gou 'n beste prys vir u bereken.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN











