Runhai-staal
U betroubare staalleweransierRunhai-staal is nie net 'n professionele staalverskaffer nie, maar ook u betroubare vennoot in China. Ons verseker kwaliteit en kwantiteit, verskaf materiaalsertifikate en sal terugbetaal indien die produkte nie aan die vereistes voldoen nie, dus kan u gerus aankoop. Vir langtermynsameWERKING of groot bestellings kan u kontak met ons opneem vir addisionele afslag.
Geniet groothandelsbestelling-kortingsVIER REDENES OM ONS TE KIES
-
AAA-vlak
Kredietstaalverskaffer
Goud-gesertifiseerde handelaar
-
20+
Het ons eie navorsings- en ontwikkelingspan
Groot voorraadmagasyns
-
Ondersteuning
Derdeparty-inspeksie
-
Groot bestelling
Voorkeurbeleid
Neem kontak met ons op
Produkvideo
Produkparameters
| Produknaam | Koolstofstaal Ongegelyke Hoekstaal |
| Graad | Q235B/Q355B/Q420B volgens GB-norm; S235JR/S355JR/S355JO/S355J2 volgens EN-norm; SS400/SS540 volgens JIS-norm; A36, A572 gr.50/60 volgens ASTM-norm; Gr. A, Gr. B, Gr. AH32, AH36 volgens ABS-, CCS-, VL-, LR-, BV-, KR-, RINA- en NK-norme |
| Standaard | GB, AISI, ASTM, ASME, EN, BS, DIN, JIS, ens. |
| Grootte | Dikte: 0,3–50 mm; Lengte: 2 m, 3 m, 5 m, 6 m, 9 m, 10 m, 12 m of aangepas |
| Tipe | Gelyke hoek / Ongegelyke hoek |
| Gelyke Hoek | Tipe: 2#–20#; Afmeting: 20–200 mm; Dikte: 3,0–24 mm; Gewig: 0,597–71,168 kg/m |
| Ongegelyk Hoek |
Tipe: 2,5 × 1,6–20 × 12,5#; Afmeting: 25 × 16–200 × 125 mm; Lang Sy: 25–200 mm Kort Sy: 16–125 mm; Dikte: 3,0–18 mm; Gewig: 1,687–43,588 kg/m |
| Toleransie | Gewigstoleransie: –4% tot –6%; Wydte ±0,8 mm; Dikte ±0,4 mm; Lengte: ±4–12 mm |
| Oppervlak | Walsafwerking. Versink. Gesmee. Warmgewals. Koudgetrek. Geskil of aangepas |
| Tegniek | Warmgewals hoekstaal |
| Sertifisering | CE, ISO, SGS, ens. |
| Minimum Bestelhoeveelheid | 25 TON |
| Betaling | TT, LC, ens. |
| Levertyd | Gewoonlik 7 dae, afhangend van die hoeveelheid |
| Verpakking | Standaard seevaardige verpakking of volgens die kliënt se vereistes |
| Toepassing | Wye verskeidenheid argitektoniese en ingenieurskonstruksies, soos a.) balks, brûe, skip; b.) oordragtoring, reaksietoring; c.) hys- en vervoermasjinerie; d.) industriële oond; e.) konteinerraam, pakhuismagasynrakke, ens. |
| gelykhoekige yster (A*T) | |||||
| Grootte (mm) |
Teoretiese gewig (kg/m) |
Grootte (mm) |
Teoretiese gewig (kg/m) |
Grootte (mm) |
Teoretiese gewig (kg/m) |
| 25*3 | 1.124 | 75*7 | 7.976 | 110*14 | 22.809 |
| 25*4 | 1.459 | 75*8 | 9.03 | 125*8 | 15.504 |
| 30*3 | 1.373 | 75*10 | 11.089 | 125*10 | 19.133 |
| 30*4 | 1.786 | 80*6 | 7.376 | 125*12 | 22.696 |
| 40*3 | 1.852 | 80*7 | 8.525 | 125*14 | 26.193 |
| 40*4 | 2.422 | 80*8 | 9.658 | 140*10 | 21.488 |
| 40*5 | 2.976 | 80*10 | 11.874 | 140*12 | 25.522 |
| 50*4 | 3.059 | 90*6 | 8.35 | 140*14 | 29.49 |
| 50*5 | 3.77 | 90*7 | 9.658 | 140*16 | 35.393 |
| 50*6 | 4.465 | 90*8 | 10.946 | 160*10 | 24.729 |
| 60*5 | 4.52 | 90*10 | 13.476 | 160*12 | 29.391 |
| 60*6 | 5.42 | 90*12 | 15.94 | 160*14 | 33.987 |
| 63*5 | 4.822 | 100*6 | 9.366 | 160*16 | 38.518 |
| 63*6 | 5.721 | 100*7 | 10.83 | 180*12 | 33.159 |
| 63*8 | 7.469 | 100*8 | 12.276 | 180*14 | 38.518 |
| 63*10 | 9.151 | 100*10 | 15.12 | 180*16 | 43.542 |
| 70*5 | 5.397 | 100*12 | 20.611 | 180*18 | 48.634 |
| 70*6 | 6.406 | 100*16 | 23.257 | 200*14 | 42.894 |
| 70*7 | 7.398 | 110*7 | 11.928 | 200*16 | 48.68 |
| 70*8 | 8.373 | 110*8 | 13.532 | 200*18 | 54.401 |
| 75*5 | 5.818 | 110*10 | 16.69 | 200*20 | 60.056 |
| 75*6 | 6.905 | 110*12 | 19.782 | ||
| Ongelykhoekige yster (A*T) | |||||
| Grootte (mm) |
Teoretiese gewig (kg/m) |
Grootte (mm) |
Teoretiese gewig (kg/m) |
Grootte (mm) |
Teoretiese gewig (kg/m) |
| 25*16*3 | 0.912 | 75*50*8 | 7.431 | 125*80*7 | 11.066 |
| 32*20*3 | 1.171 | 75*50*10 | 9.098 | 125*80*8 | 12.551 |
| 32*20*4 | 1.522 | 80*50*5 | 5.005 | 125*80*10 | 15.474 |
| 40*25*3 | 1.484 | 80*50*6 | 5.935 | 125*80*12 | 18.33 |
| 40*25*4 | 1.936 | 80*50*7 | 6.848 | 140*90*8 | 14.1 |
| 45*28*3 | 1.687 | 80*50*8 | 7.745 | 140*90*10 | 17.475 |
| 45*28*4 | 2.203 | 90*56*5 | 5.661 | 140*90*12 | 20.724 |
| 50*32*3 | 1.908 | 90*56*6 | 6.717 | 140*90*14 | 23.908 |
| 50*32*4 | 2.494 | 90*56*8 | 8.779 | 160*100*10 | 19.872 |
| 56*36*3 | 2.153 | 100*63*7 | 8.722 | 160*100*14 | 27.274 |
| 56*36*4 | 2.818 | 100*63*8 | 9.878 | 160*100*16 | 30.853 |
| 56*396*5 | 3.466 | 100*63*10 | 12.142 | 180*110*10 | 22.273 |
| 63*40*4 | 3.185 | 100*80*6 | 8.35 | 180*110*12 | 26.464 |
| 63*40*5 | 3.92 | 100*80*7 | 9.656 | 180*110*14 | 30.589 |
| 63*40*6 | 4.638 | 100*80*8 | 10.946 | 180*110*16 | 34.649 |
| 70*45*5 | 4.403 | 100*80*10 | 13.476 | 200*125*12 | 29.761 |
| 70*45*6 | 5.218 | 110*70*6 | 8.35 | 200*125*14 | 34.436 |
| 70*45*7 | 6.011 | 110*70*7 | 9.656 | 200*125*16 | 39.045 |
| 75*50*5 | 4.808 | 110*70*8 | 10.946 | 200*125*18 | 43.588 |
| 75*50*6 | 5.699 | 110*70*10 | 13.476 | ||
Produkvertoning
Koolstofstaal ongelyksydige hoekstaal is 'n lang strook staal waarvan die twee sye nie dieselfde breedte deel nie. Dit is 'n hoekstaal met koolstof as die hooflegeringselement, en sy koolstofinhoud wissel gewoonlik tussen 0,12% en 2,0%. Koolstofstaal-ongelyke-hoekstaal het 'n chemiese samestelling wat uit koolstof, yster, mangaan, swawel, fosfor en ander elemente bestaan, waarvan koolstof 'n dominante posisie inneem. Koolstof verhoog die hardheid en sterkte van die staal, maar te veel koolstof kan lei tot 'n afname in taaiheid en plastisiteit. Koolstofstaal-ongelyke-hoekstaal kan deur verskeie prosesse soos warmwal, koudwal, smee en giet word vervaardig. Koolstofstaal-ongelyke-hoekstaal word wyd in bou, ingenieurswese, vervaardiging, lugvaart, ruimtevaart, motor- en ander velde gebruik as gevolg van sy uitstekende fisiese eienskappe en verwerkbaarheid. Dit word veral dikwels gebruik om verskeie meganiese onderdele, lager en ratte te vervaardig.
Produkkenmerke

Produkvoordeel
① VOLLEDIG IN SPESIFIKASIES: Verskeie opsionele modelle is volledig
② UITGEMINTE VERRIGTING Na streng oppervlakbehandeling: kleur. Swaar en duursaam.
③ GOEIE MEGANIESE EIENSKAPPE Het die produk goeie meganiese eienskappe vir verwerking.
④ STERK EN DUURSAAM Goeie meganiese eienskappe, bewerkbaarheid, lasbaarheid en korrosiebestandheid
⑤ WILLEKEURIGE SNIJ Pas snyding volgens die vereiste grootte aan
Toepassing

Hoekstaal word wyd gebruik in verskeie metaalstrukture, brûe, masjienvervaardiging en skeepsbou, sowel as in verskeie geboustrukture en ingenieursstrukture, soos geboubalke, brûe, kragoordragtoringe, hys- en vervoermasjinerie, skibe, industriële oonde, reaksietoringe, houerstelle en pakhuise, ens.
Verpakking en lewering

| Verpakking | Waterdigte papier en staalband verpak. Standaard uitvoer-seewaardige verpakking. Geskik vir alle soorte vervoer, of soos vereis. |
| Skeepsvervoer | Versending per kontener |
| Versending per massaskep | |
| Die verpakkingsmetode kan volgens die kliënt se vereistes aangepas word | |
Kliëntterugvoer

VEE
V: Sal u die goed tydig lewer?
A: Ja, ons belowe om produkte van die beste gehalte en tydige lewering te verskaf. Eerlikheid is ons maatskappy se beginsel.
V: Verskaf u monsters? Is dit gratis of ekstra?
A: Monsters kan gratis aan die kliënt verskaf word, maar die kurierkoste word deur die kliënt gedra.
V: Aanvaar u derdeparty-inspeksie?
A: Ja, absoluut, ons aanvaar dit.
V: Hoe kan u u produkte waarborg?
A: Elke stuk van die produkte word vervaardig deur geseënde werkswinkels en geïnspekteer stuk vir stuk volgens die nasionale kwaliteitsversekering/kwaliteitsbeheer-standaard.Runhaions kan ook 'n waarborg aan die kliënt uitreik om die gehalte te waarborg.
V: Hoe kan ons op u maatskappy staatmaak?
A: Ons spesialiseer reeds jare lank in die staalbedryf; ons hoofkantoor is geleë in Jinan, Shandong-provinsie. U is van harte welkom om ons op enige manier te ondersoek. U kan ook gerus 'n bestelling plaas met handelsversekering wat u betaling beskerm.
V: Hoe kan ek so gou moontlik u prysaanbieding ontvang?
A: Die e-pos en faks sal binne 24 uur nagegaan word. Terselfdertyd salFacebook,Skype, WeChat en WhatsApp binne 24 uur beskikbaar wees. Stuur asseblief aan ons u vereistes en bestelinligting, spesifikasies (staalgraad, grootte, hoeveelheid, bestemmingshawe), dan sal ons gou 'n beste prys vir u bereken.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










