Cruithneacht Runhai
Do sholáthraí cruachadh iontaofaIs é Runhai Steel ní amháin soláthraí gairmiúil damhna, ach freisin do chomhlucht iontaofa i Sín. Cinntímid an cháilíocht agus an méid, soláthraímid teastais ábhair, agus tabharfaimid ar ais an t-airgead má bhíonn na táirgeanna neamhcháilíochta, mar sin bíodh cinneadh agat ar do cheannach. Maidir le comhoibriú fadtéarmach nó orduithe móra, is féidir leat teagmháil a dhéanamh linn chun scítheanna breise a fháil.
Bain sult as lasán ordú iliománaCEATHAIR CHÚIS LE ROGHNAÍOCHT AINMNEACHA
-
Leibhéal AAA
Soláthraí Iarnróid Creidmheasa
Margadh Airgid Ceadaithe
-
20+
Tá fhoireann taighde agus forbartha againn féin
Machaire Mór Stoc
-
Tacaíocht
Inspeacht trí páirtí
-
Ordú Mór
Beartais Sainiúla
Bain triail as teagmháil linn
Físeán an táirge
Paraiméitreacha an táirge
| Ainm an táirge | Pláta Cróim TFS |
| Grád | SGCC, DX51D, DX52D, DX53D, CS G230-550, srl. |
| Caighdeán | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, srl. |
| Tanaí | 0.12–6.0 mm nó de réir riachtanais an chustaiméara |
| Leithead | 600–1500 mm nó de réir riachtanais an chustaiméara |
| Meáchan na coil | 3–10 tonna nó mar a éilítear |
| Treo na Coile | ID: 508 mm nó 610 mm |
| Teamaip | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Cúrta (g/m²) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 (g/m²), srl. nó de réir riachtanais an chustaiméara |
| Críochnú an dromchla | Críochnú soiléir/ceann stóin/airgead le córas pasiúnaithe, oiléid DOS |
| Teastas | CE, ISO, SGS, ETC |
| MOQ | 25 tonna |
| Íocaíocht | TT, LC, ETC |
| am soláthar | De ghnáth 7 lá, ag brath ar an méid |
| Pacáiste | I mbunla, nó le gach cineál dath PVC, nó mar a d’iarr tú |
| Feidhmeanna | Úsáidte go forleathan sa tionscail phacálaite mheatail. Mar shampla, déanamh cainní ar bhia, tae, ola, pianta, ceimicí, aerosól, bronntanais, priontáil, srl. |
| Airíonna Mecánacha | ||
| Grád Téimhre | Caithniseacht (HR30Tm) | Neart Fóirne (MPa) |
| T-1 | 49±3 | 330 |
| T-2 | 53±3 | 350 |
| T-3 | 57±3 | 370 |
| T-4 | 61±3 | 415 |
| T-5 | 65±3 | 450 |
| T-6 | 70±3 | 530 |
| DR-7M | 71±5 | 520 |
| DR-8 | 73±5 | 550 |
| DR-8M | 73±5 | 580 |
| DR-9 | 76±5 | 620 |
| DR-9M | 77±5 | 660 |
| DR-10 | 80±5 | 690 |
Meáchan an Chuarda
| An Cuarda Roimhe Sin Ainmniú |
Meáchan Nominal an Chuarda (g/m²) |
Meáchan an churtha coirnéilíochta meán is lú (g/m²) |
| 10# | 1.1/1.1 | 0.9/0.9 |
| 20# | 2.2/2.2 | 1.8/1.8 |
| 25# | 2.8/2.8 | 2.5/2.5 |
| 50# | 5.6/5.6 | 5.2/5.2 |
| 75# | 8.4/8.4 | 7.8/7.8 |
| 100# | 11.2/11.2 | 10.1/10.1 |
| 25#/10# | 2.8/1.1 | 2.5/0.9 |
| 50#/10# | 5.6/1.1 | 5.2/0.9 |
| 75#/25# | 5.6/2.8 | 5.2/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/2.8 | 7.8/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/5.6 | 7.8/5.2 |
| 100#/25# | 11.2/2.8 | 10.1/2.5 |
| 100#/50# | 11.2/5.6 | 10.1/5.2 |
| 100#/75# | 11.2/8.4 | 10.1/7.8 |
| 125#/50# | 15.1/5.6 | 13.9/5.2 |
Taispeántas an táirge
Pláta Cróim TFS bíonn sé de ghnáth comhdhéanta as ceithre shraith: an fo-thaobh, an sraithe mheatail chróim, an sraithe ócsaíd chróim uisceach agus an scraíbh oiléige. Is é an bhardán bunaidh ná stáinín gearrtha fuar-rollta a bhfuil carbon íseal ann is iad an chróim mhialaithe agus an ócsaíd chróim uisceach neamh-ordaithe an príomhchuid den struchtúr chlúdaithe ar dhuilleog TFS. I gcomparáid leis an mbord tinne, Pláta Cróim TFS tá buntáistí aige mar gheall ar a bheith ina lúcháir, agus ar a bheith ina dhaoine a d’fheicfeá go maith ar an scraíbhneadh, ach níos lú i dtreo na seachránachta agus gloss an chumais . Mar nach n-oibríonn an chróim ná an ócsaíd chróim le sulfar nó le alcaile, tá tuineachas maith ag TFS i gcoinne sulfair agus alcaile, agus tá tuineachas maith aige freisin i gcoinne an aeir, solvantanna orgánacha, ola, srl. Nuair a úsáidtear TFS do bhocsaí bia, is fachtóir tábhachtach a neamh-thuineachas. Tá an scraíbh uirthi TFS curtha ar bun trí leictreolú, agus tá a chomposíció an-staible ó thaobh ceimiceach. Is an-bheag an méid iontais chróim a scaoiltear ó chuidí an scraíbhe uirthi.
Gnéithe an táirge


1. Laga pollúinnteacht: Is é an blaic tin, an príomhchomhábhar i mbosca tin, go dtí seo cairdiúil leis an gcomhshaol agus is féidir é a bhriseadh go nádúrtha.
2. Athúsáidte: Tá feart ag an iarann nach bhfuil ag aon mhatéar pácaireachta eile — is féidir é a tharraingt le magnaid, agus is féidir an feart seo a úsáid go héasca chun athúsáid a dhéanamh, agus is féidir 80% den iarann a chailliúint.
3. Soláthraíonn acmhainní: I mbaint na truailleadh eile ón tin, is féidir le hairm briste an chuid is mó (níos mó ná 98%) de na truailleadh a bhaint agus srian iarainn ar ardchaighdeán a sholáthar.
Feidhm

Tá an pacáil in airmheáin tin le raon leathan fáilte i ndiagaileacht an phacáil mar gheall ar a chumas sealadh maith, a chaomhnú, a bheith ina chosaint ón solas, a láidreacht agus a charaism a d’fheicimis i mbainne mearcairí. Mar gheall ar a chumas láidir in aghaidh an ocsaídeachta, a stíleanna éagsúla agus a phriontáil iontach, tá coimeádáin pacáil in airmheáin tin ina úsáid go forleathan agus i bhfad ó thaobh na dtomhaltóirí, agus úsáidtear iad go forleathan i bpacáil bia, i bpacáil leigheas, i bpacáil mhórtháirge, i bpacáil uirlisí, i bpacáil thionsclaíochta srl.
Pacáil agus Seoladh

Pacáil: Pacáil Chaighdeánach: scannán plastach + papar ina mbaineann sé le huisce + pláta stáin + sreang stáin do phacáil nó de réir riachtanais an chustaiméara.
Longas: Tá comhoibriú fadtéarmach againn le go leor cuideachtaí longais taithíthe agus aimsimid an modh is oiriúnaí um thraenáil duit.
Achomharc na gcustaiméirí

Ceisteanna Coitianta
C: An dtugann tú an mhórchuid ar am?
F: Sea, geallaimid ar thairgimis táirgeanna den scoth agus ar thabhairt orthu ar am. Is é an fhírinne prionsabal ár gcomhlachta.
C: An dtugann tú samplaí? An bhfuil siad saor in aisce nó breis?
F: Is féidir an sampla a thabhairt don chustaiméar saor in aisce, ach beidh an t-iascraíocht chun an tsampla a sheoladh ar chuntas an chustaiméara.
C: An dteagmhaíonn tú inspéacsión tríú páirtí?
A: Tá, go dtí seo agus táimid ag glacadh leis.
C: Conas a gheobhainn a chinntiú ar bhur dtoirte?
F: Tá gach ceann de na táirgeoideanna déanta ag oibríochtaí cáilte, agus tá siad curtha faoi staidéarRunhaiceann ar cheann de réir chaighdeán náisiúnta QA/CC. Is féidir linn an gealltanais a thabhairt don chustaiméir chun an cháil a ghealltánú.
C: Conas is féidir linn do chuideachta a bheith cinnte uait?
A: Táimid speisialaithe sa ghairm stáile le blianta fada anuas, agus tá ár gcionnóifig i Jinan, Contae Shandong. Fáilte roimh dhuine ar bith a thagann chun taithí a fháil ar an gcuideachta ar aon bhealach, agus is féidir leat ordú a chur isteach trí Thiomantas Trádála a chosnaíonn do íocaíocht.
C: Conas is féidir liom an t-oibleog mar a bhfuil sé ar fáil a fháil go luath is féidir?
F: Déanfar an ríomhphost agus an fáics a sheiceáil laistigh de 24 uair, agus freisin, beidhFacebook,Skype, WeChat agus WhatsApp ar líne laistigh de 24 uair. Seol dúinn do riachtanais agus eolas faoin ordú, an leibhéal cré-umha, an méid, an líon, agus an port sprioc, agus déanfaimid iarratas ar an luach is fearr go luath.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN











