Cruithneacht Runhai
Do sholáthraí cruachadh iontaofaIs é Runhai Steel ní amháin soláthraí gairmiúil damhna, ach freisin do chomhlucht iontaofa i Sín. Cinntímid an cháilíocht agus an méid, soláthraímid teastais ábhair, agus tabharfaimid ar ais an t-airgead má bhíonn na táirgeanna neamhcháilíochta, mar sin bíodh cinneadh agat ar do cheannach. Maidir le comhoibriú fadtéarmach nó orduithe móra, is féidir leat teagmháil a dhéanamh linn chun scítheanna breise a fháil.
Bain sult as lasán ordú iliománaCEATHAIR CHÚIS LE ROGHNAÍOCHT AINMNEACHA
-
Leibhéal AAA
Soláthraí Iarnróid Creidmheasa
Margadh Airgid Ceadaithe
-
20+
Tá fhoireann taighde agus forbartha againn féin
Machaire Mór Stoc
-
Tacaíocht
Inspeacht trí páirtí
-
Ordú Mór
Beartais Sainiúla
Bain triail as teagmháil linn
Físeán an táirge
Paraiméitreacha an táirge
| Ainm an táirge | Pláta Tin Aghaidh Fuar-Rólaithe Aon-uair |
| Grád | SGCC, DX51D, DX52D, DX53D, CS G230-550, srl. |
| Caighdeán | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, srl. |
| Tanaí | 0.12–6.0 mm nó de réir riachtanais an chustaiméara |
| Leithead | 600–1500 mm nó de réir riachtanais an chustaiméara |
| Meáchan na coil | 3–10 tonna nó mar a éilítear |
| Treo na Coile | ID: 508 mm nó 610 mm |
| Teamaip | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Cúrta (g/m²) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 (g/m²), srl. nó de réir riachtanais an chustaiméara |
| Críochnú an dromchla | Críochnú soiléir/ceann stóin/airgead le córas pasiúnaithe, oiléid DOS |
| Teastas | CE, ISO, SGS, ETC |
| MOQ | 25 tonna |
| Íocaíocht | TT, LC, ETC |
| am soláthar | De ghnáth 7 lá, ag brath ar an méid |
| Pacáiste | I mbunla, nó le gach cineál dath PVC, nó mar a d’iarr tú |
| Feidhmeanna | Úsáidte go forleathan sa tionscail phacálaite mheatail. Mar shampla, déanamh cainní ar bhia, tae, ola, pianta, ceimicí, aerosól, bronntanais, priontáil, srl. |
| Airíonna Mecánacha | ||
| Grád Téimhre | Caithniseacht (HR30Tm) | Neart Fóirne (MPa) |
| T-1 | 49±3 | 330 |
| T-2 | 53±3 | 350 |
| T-3 | 57±3 | 370 |
| T-4 | 61±3 | 415 |
| T-5 | 65±3 | 450 |
| T-6 | 70±3 | 530 |
| DR-7M | 71±5 | 520 |
| DR-8 | 73±5 | 550 |
| DR-8M | 73±5 | 580 |
| DR-9 | 76±5 | 620 |
| DR-9M | 77±5 | 660 |
| DR-10 | 80±5 | 690 |
Meáchan an Chuarda
| An Cuarda Roimhe Sin Ainmniú |
Meáchan Nominal an Chuarda (g/m²) |
Meáchan an churtha coirnéilíochta meán is lú (g/m²) |
| 10# | 1.1/1.1 | 0.9/0.9 |
| 20# | 2.2/2.2 | 1.8/1.8 |
| 25# | 2.8/2.8 | 2.5/2.5 |
| 50# | 5.6/5.6 | 5.2/5.2 |
| 75# | 8.4/8.4 | 7.8/7.8 |
| 100# | 11.2/11.2 | 10.1/10.1 |
| 25#/10# | 2.8/1.1 | 2.5/0.9 |
| 50#/10# | 5.6/1.1 | 5.2/0.9 |
| 75#/25# | 5.6/2.8 | 5.2/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/2.8 | 7.8/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/5.6 | 7.8/5.2 |
| 100#/25# | 11.2/2.8 | 10.1/2.5 |
| 100#/50# | 11.2/5.6 | 10.1/5.2 |
| 100#/75# | 11.2/8.4 | 10.1/7.8 |
| 125#/50# | 15.1/5.6 | 13.9/5.2 |
Taispeántas an táirge
Pláta cruaidh le tin ar a chuirtear , is aithnithe go coitianta mar tinplate é, agus is é tinplate táirge cruaidh le pláta thine stampála mar bhun, le tin ar a chuirtear ar an uachtar, agus le scannáin cosanta iolracha air . Tá a chuid gnéithe ann: tuaslagthacht don chorráil, gan bharraic, gan bholg, uachtar spéaclach, meáchan éadrom, neart ard, éasca le priontáil, éasca le ceangal agus le próiseáil, agus tá sé an-ghnóthach le haghaidh teochtaí timpeallach. Is féidir tinplate a laghdaithe amháin i gcold-rolling a sholáthar le críochnú soiléir, airgid, cloch nó mat, agus an caithfear sonrú an críochnaithe riachtanach ag an am a ordú. De ghnáth, sonraítear pláta tin tanaí uathu i dtineanna ainmniúla atá i iliomad de 0,005 mm, ó 0,150 mm go dtí agus lena n-áirítear 0,600 mm. Úsáidtear é go forleathan i mbainne, i ndrinks, i mbréag, i gcéimice, i bpaint, i bhocáin aerosol, i mbocáin bia, agus i go leor eile de na riachtanais laethúla, mar shampla i mbreis is aon dring, i mbocáin bia, i mbocáin leann agus mar sin de.
Gnéithe an táirge


1. Laga pollúinnteacht: Is é an blaic tin, an príomhchomhábhar i mbosca tin, go dtí seo cairdiúil leis an gcomhshaol agus is féidir é a bhriseadh go nádúrtha.
2. Athúsáidte: Tá feart ag an iarann nach bhfuil ag aon mhatéar pácaireachta eile — is féidir é a tharraingt le magnaid, agus is féidir an feart seo a úsáid go héasca chun athúsáid a dhéanamh, agus is féidir 80% den iarann a chailliúint.
3. Soláthraíonn acmhainní: I mbaint na truailleadh eile ón tin, is féidir le hairm briste an chuid is mó (níos mó ná 98%) de na truailleadh a bhaint agus srian iarainn ar ardchaighdeán a sholáthar.
Feidhm

Tá an pacáil in airmheáin tin le raon leathan fáilte i ndiagaileacht an phacáil mar gheall ar a chumas sealadh maith, a chaomhnú, a bheith ina chosaint ón solas, a láidreacht agus a charaism a d’fheicimis i mbainne mearcairí. Mar gheall ar a chumas láidir in aghaidh an ocsaídeachta, a stíleanna éagsúla agus a phriontáil iontach, tá coimeádáin pacáil in airmheáin tin ina úsáid go forleathan agus i bhfad ó thaobh na dtomhaltóirí, agus úsáidtear iad go forleathan i bpacáil bia, i bpacáil leigheas, i bpacáil mhórtháirge, i bpacáil uirlisí, i bpacáil thionsclaíochta srl.
Pacáil agus Seoladh

Pacáil: Pacáil Chaighdeánach: scannán plastach + papar ina mbaineann sé le huisce + pláta stáin + sreang stáin do phacáil nó de réir riachtanais an chustaiméara.
Longas: Tá comhoibriú fadtéarmach againn le go leor cuideachtaí longais taithíthe agus aimsimid an modh is oiriúnaí um thraenáil duit.
Achomharc na gcustaiméirí

Ceisteanna Coitianta
C: An dtugann tú an mhórchuid ar am?
F: Sea, geallaimid ar thairgimis táirgeanna den scoth agus ar thabhairt orthu ar am. Is é an fhírinne prionsabal ár gcomhlachta.
C: An dtugann tú samplaí? An bhfuil siad saor in aisce nó breis?
F: Is féidir an sampla a thabhairt don chustaiméar saor in aisce, ach beidh an t-iascraíocht chun an tsampla a sheoladh ar chuntas an chustaiméara.
C: An dteagmhaíonn tú inspéacsión tríú páirtí?
A: Tá, go dtí seo agus táimid ag glacadh leis.
C: Conas a gheobhainn a chinntiú ar bhur dtoirte?
F: Tá gach ceann de na táirgeoideanna déanta ag oibríochtaí cáilte, agus tá siad curtha faoi staidéarRunhaiceann ar cheann de réir chaighdeán náisiúnta QA/CC. Is féidir linn an gealltanais a thabhairt don chustaiméir chun an cháil a ghealltánú.
C: Conas is féidir linn do chuideachta a bheith cinnte uait?
A: Táimid speisialaithe sa ghairm stáile le blianta fada anuas, agus tá ár gcionnóifig i Jinan, Contae Shandong. Fáilte roimh dhuine ar bith a thagann chun taithí a fháil ar an gcuideachta ar aon bhealach, agus is féidir leat ordú a chur isteach trí Thiomantas Trádála a chosnaíonn do íocaíocht.
C: Conas is féidir liom an t-oibleog mar a bhfuil sé ar fáil a fháil go luath is féidir?
F: Déanfar an ríomhphost agus an fáics a sheiceáil laistigh de 24 uair, agus freisin, beidhFacebook,Skype, WeChat agus WhatsApp ar líne laistigh de 24 uair. Seol dúinn do riachtanais agus eolas faoin ordú, an leibhéal cré-umha, an méid, an líon, agus an port sprioc, agus déanfaimid iarratas ar an luach is fearr go luath.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN











