Runhai steel
Вашият надежден доставчик на стоманаСтоманата Runhai не е само професионален доставчик на стомана, но и ваш надежден партньор в Китай. Ние гарантираме качество и количество, предоставяме сертификати за материала и ще върнем парите, ако продуктите не отговарят на изискванията, така че можете да бъдете напълно уверени в покупката си. За дългосрочно сътрудничество или големи поръчки можете да се свържете с нас, за да получите допълнителни отстъпки.
Възползвайте се от отстъпки при пакетни поръчкиЧЕТИРИ ПРИЧИНИ ДА ИЗБЕРЕТЕ НАС
-
Ниво ААА
Стоманен доставчик с висок кредитен рейтинг
Златно сертифициран търговец
-
20+
Притежаваме собствен екип за проучвания и разработки
Големи складови помещения с обемни запаси
-
Поддръжка
Инспекция от трета страна
-
Голяма поръчка
Предпочитани политики
Свържете се с нас
Електролитно оловно-цинково намотка (ETP)

Видео за продукта
Параметри на продукта
| Име на продукта | Електролитно оловно-цинково намотка (ETP) |
| Марка | SGCC, DX51D, DX52D, DX53D, CS G230–550 и др. |
| Стандартните | ASTM, BS, DIN, GB, JIS и др. |
| Дебелина | 0,12–6,0 мм или според изискванията на клиента |
| Ширина | 600–1500 мм или според изискванията на клиента |
| Тегло на бобината | 3–10 тона или според изискванията |
| Размери на рулото | Вътрешен диаметър: 508 мм или 610 мм |
| Твърдост | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Покритие (г/м²) | 1,1/1; 2,0/2,0; 2,8/2,8; 2,8/5,6; 5,6/5,6; 8,4/8,4; 11,2/11,2 (г/м²) и др. или според изискванията на клиента |
| Повърхностна обработка | Бляскава/каменна/сребриста повърхност с пасивираща обработка и DOS масло |
| Сертификация | CE, ISO, SGS и др. |
| Минимално количество за поръчка (MOQ) | 25 ТОНA |
| Плащане | Телеграфно преводно плащане (TT), акредитив (LC) и др. |
| срок на доставка | Обикновено 7 дни, в зависимост от количеството |
| Опаковка | Вързани на пакети или с PVC в различни цветове, или според вашите изисквания |
| Приложения | Широко използван в индустрията за метално опаковане – например за производство на кутии за храни, чай, масла, боя, химикали, аерозоли, подаръци, печат и др. |
| Механични свойства | ||
| Темперна степен | Твърдост (HR30Tm) | Граница на текучест (MPa) |
| Т-1 | 49±3 | 330 |
| Т-2 | 53±3 | 350 |
| Т-3 | 57±3 | 370 |
| Т-4 | 61±3 | 415 |
| Т-5 | 65±3 | 450 |
| Т-6 | 70±3 | 530 |
| DR-7M | 71±5 | 520 |
| DR-8 | 73±5 | 550 |
| DR-8M | 73±5 | 580 |
| DR-9 | 76±5 | 620 |
| DR-9M | 77±5 | 660 |
| DR-10 | 80±5 | 690 |
Тегло на покритието
| Предишно покритие Обозначение |
Номинално тегло на покритието (г/м2) |
Минимална средна тегловна маса на покритието (г/м2) |
| 10# | 1.1/1.1 | 0.9/0.9 |
| 20# | 2.2/2.2 | 1.8/1.8 |
| 25# | 2.8/2.8 | 2.5/2.5 |
| 50# | 5.6/5.6 | 5.2/5.2 |
| 75# | 8.4/8.4 | 7.8/7.8 |
| 100# | 11.2/11.2 | 10.1/10.1 |
| 25#/10# | 2.8/1.1 | 2.5/0.9 |
| 50#/10# | 5.6/1.1 | 5.2/0.9 |
| 75#/25# | 5.6/2.8 | 5.2/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/2.8 | 7.8/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/5.6 | 7.8/5.2 |
| 100#/25# | 11.2/2.8 | 10.1/2.5 |
| 100#/50# | 11.2/5.6 | 10.1/5.2 |
| 100#/75# | 11.2/8.4 | 10.1/7.8 |
| 125#/50# | 15.1/5.6 | 13.9/5.2 |
Демонстрация на продукта
Електролитна калайпласирана ламарина лента обединява предимствата s на стоманата и оловото. Тя притежава отлични свойства като формоваемост и здравина, способност за боядисване и печат, лепкавост и заваряемост, корозионна устойчивост и привлекателен външен вид. Електролитната т вътрешен слой лента е широко използвана в електронната индустрия като защитно и лепливо покритие за електронни компоненти, жици, печатни платки и интегрални схеми поради отличната си корозионна устойчивост и лепкавост. Ламарина с калайно покритие лента също притежава нетоксични свойства и добра пластичност , което я прави широко използвана в хранителната, фармацевтичната, търговската, инструменталната и обща опаковъчна индустрия. При нормални условия на транспортиране и съхранение електролитната оловно-касърна лента лента трябва да е подходяща за повърхностни обработки, като установени лакиране и печатни операции.
Характеристики на продукта


1. Ниско замърсяване: Калай-платината, основният компонент на калайените съдове, всъщност е екологично безопасна и може да се разгради естествено.
2. Рециклируемост: Желязото притежава свойство, което другите опаковъчни материали нямат — може да се привлича от магнити; това свойство позволява лесно рециклиране, като до 80 % от желязните съдове могат да бъдат върнати в производствения цикъл.
3. Осигуряване на суровини: При премахването на останалите замърсяващи остатъци от калай-платината чрез дробилно оборудване могат да бъдат ефективно отстранени над 98 % от замърсяващите вещества и да се получи висококачествена желязна стружка.
Приложение

Опаковката от ламарина има широко приложение в опаковъчната индустрия поради доброто ѝ запечатване, запазване на съдържанието, непрозрачност, издръжливост и уникалния метален декоративен ефект. Благодарение на силните антиоксидантни свойства, разнообразието от стилове и изисканото печатане контейнерите от ламарина са популярни сред клиентите и се използват широко за опаковане на храни, фармацевтични продукти, потребителски стоки, уреди, промишлени стоки и др.
Опаковка и доставка

Опаковка: Стандартна опаковка: пластмасова фолиева обвивка + водонепроницаема хартия + стоманени плочи + стоманени опаковъчни ленти или според изискванията на клиента.
Доставка: Имаме дългогодишно сътрудничество с множество опитни транспортни компании и ще изберем най-подходящия начин на транспортиране за вас.
Отзиви на клиенти

Често задавани въпроси
В: Ще доставите ли стоката навреме?
О: Да, гарантираме висококачествени продукти и навременна доставка. Честността е основен принцип на нашата компания.
В: Предлагате ли пробни образци? Безплатни ли са или се таксуват допълнително?
О: Пробни образци могат да се предоставят безплатно на клиента, но транспортните разходи за куриерската доставка се поемат от сметката на клиента.
В: Приемате ли инспекция от трета страна?
А: Да, разбира се, приемаме.
В: Как гарантирате качеството на вашите продукти?
О: Всеки продукт се произвежда в сертифицирани работилници и се инспектираRunhaiедин по един според националните стандарти за качество (QA/QC). Също така можем да издадем гаранция за клиента, за да гарантираме качеството.
В: Как можем да имаме доверие във вашата компания?
А: Специализираме се в стоманения бизнес от години; главната ни квартира е в Цзинан, провинция Шандун. Добре дошли сте да ни проверите по всеки възможен начин. Разбира се, можете да направите поръчка чрез Trade Assurance, която осигурява вашето плащане.
В: Как мога да получа вашата оферта възможно най-бързо?
О: Имейлът и факсът ни се проверяват в рамките на 24 часа. МеждувременноFacebook,Skype, WeChat и WhatsApp са онлайн в рамките на 24 часа. Моля, изпратете ни вашите изисквания и информация за поръчката — спецификации (стоманен клас, размер, количество, пристанище на дестинация); ние ще ви предоставим най-добрата възможна цена в кратки срокове.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN











