Runhai steel
Is-Suppliement Reliabbli Tagħmel AċċaRunhai Steel mhux biss supplijer professjonali ta’ ħadid, imma wkoll il-partner tajjeb tiegħek Ċiniż. Assurujna l-kwalità u l-kwantità, nużżu ċertifikati tal-materjal, u nirrimbursaw jekk il-prodotti ma jkunux konformi, għalkemm ikun ħalas li tikkompra. Għall-kooperazzjoni fit-tul jew għall-ordnijiet kbir, tista’ tkunttana biex tibbiss il-baħar ta’ diskonti addizzjonali.
Godi l-iskontijiet għall-ordnijiet kbirERBA’ RAĠUNI BIEX TIEGĦMEL GĦALINA
-
Livell AAA
Fornitur ta’ Ħadid b’Kreditu
Merkant Magħżul b’Oro
-
20+
Għandna tim tagħmel R&D tagħmel lil hinn
Depoziti b’stokk kbir
-
Appoġġ
Inspezzjoni mis-seba’ partijiet
-
Ordni kbira
Politiki Preferenziali
Ikkuntattja
Iż-żinab tal-ħadid imġarrba
Il-biżża tar-roof, magħrufa wkoll bħala tile tar-roof profillata, hija pjanella profillata mfatta mis-steel bil-kulur, jew is-steel immaġnat jew is-steel galvalume, li tinqabbel u tintweġġa ħajt b’mod ħajt f’diversi formi ta’ mewġ. Tinstab b’mod prinċipali fuq ir-roof, il-biżżiet, u d-dekorazzjoni interna u esterna tal-biniżi inḍustrijali u ċivili, l-iktar ħażiżi, il-biniżi speċjali u l-biniżi b’istruttura ta’ steel b’span itwal. Għandha l-karatteristiċi ta’ pjut ħafif, għoli ġdid, kuluri ħajjin, kostruzzjoni faċli u ħeġġa, resistenza għall-terremoti, prevenzjoni tal-fire, protezzjoni kontra l-barranija, ħajja twila u mingħajr bżonn ta’ manutenzjoni.

Videu tal-prodott
Parametri tal-prodott
| Isem tal-Proddott | Wara bil-blat galvanizzat korruġat |
| Tekstura tal-Materjal | SGCC, SGCH, JIS G3302, DX51D, DX52D, DX53D |
| Materjal Orijinali għall-Wara Korruġata | Staħl ġalvanizzat, staħl Aluzinc, fogħa pre-pintata Aluzinc u fogħa ta’ alluminju. |
| Klassifikazzjoni | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Wisa' | 600–1100 mm |
| It-Tajjeb | 0,10–1 mm |
| It-tul | 2–6 m |
| Rivestiment bil-żink | 30 g/m²–275 g/m² |
| Tolleranza | It-tajjeb u l-wisa’: ±0,02 mm |
| Rivestiment bil-kulur | Fuq: 15–25 µm / Taħt: 5–8 µm |
| Trattament tas-saħħa | JJnoil, ħoxx, kromatizzat, mhux kromatizzat |
| Il-piż ta’ kull pakkett | 3 mt/iskużi tal-biża |
| Iżda | Ħaġa sħiħa/soft/skużi tal-biża |
| Standard | GB/T12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G3312; AISI; BS; DIN |
| Teknika | Mgħammar bil-barrut->galvanizzat b’immersjoni f’ħot->miksub bil-kulur->korruġat |
| Il-luminusità | Il-luminusità tista’ tintibda skont il-biża tal-bniedem. Nistgħu wkoll nagħmlu xi ħaġa b’luminusità għolja. |
| Certifikazzjoni | CE, ISO, SGS, ETC |
| MOQ | 25 TONN |
| Il-paġament | TT, LC, e.t.c. |
| ħin tad-distribuzzjoni | Obbligu 7 ħaġus, skont il-kwantità |
| Imballaġġ | Pakkett, jew b’kull tip ta’ kuluri PVC jew skont il-biża tiegħek |
| Applikazzjoni | rojt jew ħitan diversi li jirreferu għall-bini tal-fabrika ta' daqs kbir, ħażna, sali ta' esposizzjoni, sali tas-sport, eċċ. |
| tip ta' metall bażi | Klassifikazzjoni | KOMPOZIZZJONI KIMIKA % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| fogħa ta' ħadid bil-ħajt imqass b’barra | DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| fogja ta’ ħadid bil-ħoss | DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Uri tal-prodott

Fogja ta’ ħadid b’galvanizzazzjoni bil-ħoss (fogja GI) tisir billi t-ta’ ħadid bil-ħoss komplet li ġie espost għall-proċess ta’ ħassan bil-aċid u għall-proċess ta’ rulljar jiġi ppassat mis-seħħa tal-żink, b’hekk tapplica filma ta’ żink fuq is-silta. Għandha resistenza eċċellenti kontra l-korrużjoni, abilità ta’ pintura u oħra minn ħajja minħabba l-karatteristiċi tal-żink
Huwa tipu ta' pjan tal-ħadid b’għajnuna għolja u b’soltu, li jinżlu ħafna drabi għall-dekorazzjoni arkitettonika. Minħabba l-użu ta’ pjan tal-ħadid b’għajnuna għolja u d-disinn raġonevoli tat-ta’l-biża’, jintużat ħafna drabi għall-soffitta, il-biċċa, l-installazzjoni u l-flessibbiltà ta’ kwalunkwe tip ta’ binja. M’huwiex ristrett minn ebda fattur fil-binja. Jippreveni l-infiltrazzjoni tal-ilma tar-reġub u jista’ jirresistu l-prova ta’ kwalunkwe kondizzjoni meteoro-loġika sfavur. Jintużat ħafna drabi b’diversi materjali ċentrali u materjali għall-iżolament termiku biex jiġu ffurmati pjanijiet kompożiti għall-soffitta li jkunu jew mingħajr iżolament termiku jew b’iżolament termiku. Apparenza simmetrika, mingħajr viti ta’ fissar esposti, netta u bello, prestazzjoni superjuri kontra l-korrużjoni. Solidu u reliabbli, u fl-istess ħin jista’ jirresistu l-effetti tat-tewil termiku. Apparenza bello, installazzjoni faċli, drenaggi sħiħ, materjal għall-binja ekonomiku!
L-ispezzjoni tal-prodott hija maqsuma f'
1: Ispezzjoni tal-materjali rawji li jingħaddu għall-biża’ barrani
2: Analisi tal-kuluri, test tat-tibdil T, test tal-baħar, test tas-salina, test tat-trazzjoni u test tal-imballaġġ fil-proċess ta’ produzzjoni tal-prodott, b’iskop li jiżdamm il-prestazzjoni komplessiva tiegħu bħall-irreżistenza għall-korrużjoni, il-viskożità tat-taħšija u l-transport sigur
tal-prodott.
Karatteristiċi tal-prodott
1. Kuluri ħajjin: Forma ħelwa, kuluri ħajjin, dekorazzjoni qawwija, kombinazzjoni fleksibbli, tista’ t’esprimi stili arkitettoni differenti;
2. Iżda ħafif: Iżda ħafif (6–10 kg/m²), iżda qawwi (firxa ta’ ħażna 250–550 MPa), stiffniżza tajba tas-silġ, prestazzjoni tajba kontra l-terremoti tal-aġent imxarrb.
3. Sigur u faċli: Il-kostruzzjoni u l-installazzjoni huma faċli, li jinnaqqu s-sforzi tal-installazzjoni u tat-transport, u jiqqosru l-perjodu ta’ kostruzzjoni.
4. Protezzjoni tal-ambjent: Ir-riċiklaġġ u l-applikazzjoni wiesga tas-sħaħ ta’ aċċa profilata biex jitwettqu l-politika tan-nazzjon għall-iżvilupp sussegwent.




| Standard | Jis 3302 | EN10327/EN10326 | ASTMA653 |
| Klassifikazzjoni | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | SS GRADE 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | SS GRADE 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | SS GRADE 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS GRADE 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS GRADE 550 | |
| SS55DGD+Z |
Applikazzjoni

Il-werqa tal-biż-żin ġewwa għall-bini industrjali u ċivili, il-magazzini, il-bini speċjali, ir-roofs ta’ dar b’istruttura ħadida b’span kbir, il-belt u d-dekorazzjoni interna u esterna tal-belt, b’pissa ħafifa, ġuħ li jkun għoli, kostruzzjoni faċli u ħażina, resistenza għall-bumbardament, prevenzjoni tal-ajru, prevenzjoni tar-rain, ħajja ittulija, u mingħajr bżonn ta’ manutenzjoni.
Imballaġġ u Livranga

1. Imballa ġenerali: Warqa anti-ajru + imballata b’minn it-tlieta strappi tal-imballa.
2. Imballa standard għall-esportazzjoni: Warqa anti-ajru u plastika + miksuba bil-werqa tal-ħadid + imballata b’minn it-tlieta strappi tal-imballa.
3. Imballa eċċellenti: Warqa anti-ajru u film plastiku + miksuba bil-werqa tal-ħadid + imballata b’minn it-tlieta strappi tal-imballa + iffissata fuq il-pallets tal-ħadid jew tal-legno bil-strappi tal-imballa.
Tista’ tintużza skont ir-rekwiżiti tal-biljent.
Feedback tal-bniedem

Mistoqsijiet Frekwenti
M: Int ispedis il-bnedmin fil-ħin?
R: Iva, nappoġġu li nipprovdu prodotti ta’ aħjar kwalità u li nispeditu fil-ħin. Il-ħonestà hija l-prinċipju tal-kumpanija tagħmel.
M: Tiprovvdu kampjuni?
R: Il-kampjun jista’ jiġi pprovvist lil il-biljent b’mod ħales, imma l-biżness tal-kurrier ikun ħlas mill-kont tal-biljent.
M: Taqblu l-ispezzjoni mis-silsa parti?
A: Iva, absolutament aċċettu.
Q: Kif tista' tgħmel il-garanzija tal-prodotti tiegħek?
R: Kull pezz ta' prodotti huwa mfabbrikat minn werkshops b’liċenzja, u mmexxija ħajjin minnRunhaipezza b’pezza skont l-istandard nazzjonali ta’ Ġestjoni tal-Kwalità/Il-Kontroll tal-Kwalità. Nistgħu wkoll nissu l-gwarantija lil il-klijent biex ngħamlu l-kwalità iżda ħajjin.
Q: Kif nistgħu niftakku fil-kumpanija tiegħek?
A: Għamlna speċjalizzazzjoni fis-seħħa għal bosta ta’ snin, il-biro ċentrali tinsab f’Jinan, fir-provinċja ta’ Shandong, tajjeb ħafna li tivvixita b’kull mod possibbli; bil-mod ikollok il-possibilità li tifforma ordni bil-“Trade Assurance” li tiggarantixxi l-paġament tiegħek.
Q: Kif nistgħu niksbu l-offerta tiegħek b’ħafna ħejja?
R: Il-messaġġi bil-email u bil-faks isiru verifikati ħajjin f’24 siegħa, fil-b’ta’ ħajjin, il-Facebook,Skype, WeChat u WhatsApp isiru verifikati ħajjin f’24 siegħa. Jekk jogħġbok ibgħat lilna r-rikwiżiti tiegħek u l-informazzjoni dwar l-ordni, is-speċifikazzjonijiet (klassi tas-silġ, id-daqs, il-kwantità, il-port tad-destinazzjoni), u ħajjin niffurmaw il-prezz it-tajjeb ħajjin.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










