Runhai steel
Is-Suppliement Reliabbli Tagħmel AċċaRunhai Steel mhux biss supplijer professjonali ta’ ħadid, imma wkoll il-partner tajjeb tiegħek Ċiniż. Assurujna l-kwalità u l-kwantità, nużżu ċertifikati tal-materjal, u nirrimbursaw jekk il-prodotti ma jkunux konformi, għalkemm ikun ħalas li tikkompra. Għall-kooperazzjoni fit-tul jew għall-ordnijiet kbir, tista’ tkunttana biex tibbiss il-baħar ta’ diskonti addizzjonali.
Godi l-iskontijiet għall-ordnijiet kbirERBA’ RAĠUNI BIEX TIEGĦMEL GĦALINA
-
Livell AAA
Fornitur ta’ Ħadid b’Kreditu
Merkant Magħżul b’Oro
-
20+
Għandna tim tagħmel R&D tagħmel lil hinn
Depoziti b’stokk kbir
-
Appoġġ
Inspezzjoni mis-seba’ partijiet
-
Ordni kbira
Politiki Preferenziali
Ikkuntattja
G60 Kukkja ta’ ħadid b’silġ
G60 hija l-grad tal-kuperta tal-kurta tal-ħadid wara l-proċess kontinwu ta’ plating b’immersjoni ħoħ. G tirrappreżenta l-"galvanizzazzjoni" jew il-linja galvanizzata tal-prodott. In-numru 60 jirriferi għall-piż tal-żink madwar il-kurta tal-ħadid jew għall-ħut tas-soltu tal-kuperta b’sidnejn.

Videu tal-prodott
Parametri tal-prodott
| Isem tal-Proddott | G60 Kukkja ta’ ħadid b’silġ |
| Materjal | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340 , SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340),SQ CR80(550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQCR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); jew ir-rekwiżiti tal-biżniss Rekwiżit |
| Standard | JIS 3302 / ASTM A653 / EN10143 AISI, ASTM, DIN, GB, JIS G3302 G3312 G3321, BS |
| It-Tajjeb | 0.12-6.00 mm jew ir-rekwiżiti tal-biżniss |
| Wisa' | 600 mm-1500 mm, skont ir-rekwiżiti tal-biżniss |
| It-tul | Bil-kulm, skont ir-rekwiżiti tal-biżniss |
| Mmexxu bil-żink | 30 g – 275 g/m² |
| Tip ta' rivestiment | Aċċa galvanizzata b’immersjoni ħoħra |
| Tip ta’ spangle | spangle żero, spangle żgħir, spangle rregolari, spangle kbir |
| Trattament tas-saħħa | b’kromat/ mingħajr kromat, bil-żjed/ mingħajr żjed, kontra l-impronti tal-idejn |
| ID tal-kurta | 508 mm jew 610 mm |
| Pis tal-Bobina | 3–20 tonn metriku bil-bobina |
| Teknika | imseħħa b’ħossra (disponibbli wkoll b’elektro) |
| Pesa tal-bobina | 3–28 tonn |
| MOQ | 28 tonn |
| Termini ta’ ħlas | TT, LC, SGS, ETC |
| Ħin tad-distribuzzjoni | Obbligu 7 ħaġus, skont il-kwantità |
| Pakkett għall-esportazzjoni | 3 strati: wara ta’ karton ħażin ġewwa + film plastiku li jipproteġi mis-silġ ġewwa + strixxi ħaċċin forti barra, jew bħal meħtieġ |
| Applikazzjoni | Il-ħaċċin immaġħun bil-metodu tal-ġulja tajba huwa wżat ħafna fis-sektor tal-industrija ħafifa, l-apparecċji domestiċi, l-industrija tal-awtomobili u l-benniet. Għal diversi tipi tas-sektur tal-benniet inżulindurji u ċivili, il-keel tal-ħaċċin ħafif, il-bordi tal-livell tal-binja, il-bordi ondulati, u l-bibien bil-rollet. |
| tip ta' metall bażi | Klassifikazzjoni | KOMPOZIZZJONI KIMIKA % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| mgħammur bil-barru bobina ta’ ħadid |
DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF |
≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| rullat bil-bħal bobina ta’ ħadid |
DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Uri tal-prodott
Il-kodifikazzjoni tal-istruttura G60 tirrappreżenta t-tip ta' istruttura u l-piż tal-istruttura applikata. Il-lettera "G" tindika li l-istruttura hija ġalvanizzata, jiżda bbażata fuq iz-zink. Fil-biżżejjed, in-numru "60" jirrappreżenta l-għoli tal-istruttura tal-zink fuq is-silġ tal-aċċaj. Is-silġ ġalvanizzat huwa mkoħħun b'istruttura ta' zink biex jipprovdil-kurrużjoni. G60 is-silġ ġalvanizzat huwa mkoħħun bil-zink f'forma molta. Wara l-proċess kontinwu tal-koħħan b'soltu ta' 600 pied bil-minuta, iz-zink eċċessiv fuq is-silġ tal-aċċaj jintneħħa bil-ajru b'pressjoni għolja. Dan huwa meħud biex jiġu prodotti l-għoli miżżid tal-istruttura. Il-kummenta protettiva G60 tippreveni li l-moistura tilħaq il-binja ta' ħadid, u b'dan iżdamm ir-reżistenza għall-kurrużjoni tal-ħadid. Dan jista' jimmexxi l-perjodu ta' ħajja tal-ħadid.

Karatteristiċi tal-prodott
Vantaġġ tal-prodott
① Materjal Orijinal ta’ Kwalità
Il-materjal oriġinal ta’ kwalità għolja jintuż u jissodisfa l-istandards internazzjonali
② Trattament tas-Saħħa
Is-silġa tas-silġa hija smuża, u l-biża' interna tat-tubijiet hija b’ebda ħaġa li tikkawża ħsara
③ Appoġġ għall-Personalizzazzjoni
Appoġġ għall-personalizzazzjoni li mhix standard, il-OEM huwa merruħ
④ Preċiżjoni tal-Proddott
Il-proddott għandu dimensjonijiet standard u toleranzi stretti biex jissodisfa b’mod varju l-biżnissa



| Standard | Jis 3302 | EN10327/EN10326 | ASTMA653 |
| Klassifikazzjoni | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | SS GRADE 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | SS GRADE 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | SS GRADE 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS GRADE 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS GRADE 550 | |
| SS55DGD+Z |
Koil ta’ ħadid ħażin imbażżat
Is-Spangle jitwieldu matul il-proċess ta’ galvanizzazzjoni b’immersjoni f’ħammi. Il-biżża, il-briżż u l-wiċċ tas-Spangle jiddependu b’surta ewliena mis-silġ tal-istrat tal-żink u mill-metodu tat-taħlis. Skont il-biżża, jinkludu Spangle ż-żgħir, Spangle rregolari, Spangle kbir u Spangle li jinħallu liberi. Jibdew differenti, imma l-Spangle għadu ma jaffettwax il-kwalità tal-folja tal-aċċa galvanizzata. Tista’ tixtieq skont il-preferenza u l-għan tiegħek.


Applikazzjoni

(1) Fin-negozju tal-bini: għall-produzzjoni ta’ prodotti barrani u ġewwleni bħal kappelli metalliċi, folji korruġati, panelli sandwiċ, profili, soffitti metalliċi, borduri tal-art, panelli dekorattivi ġewwa kamri meħmużi u mhux meħmużi, ażzari, barra, ħoġoġ, persiani, raġaħ, eċċ.
(2) Fin-negozju tal-awtomobbili: għall-produzzjoni ta’ partijiet barrani u ġewwleni tal-karozza (barra tal-karozza, ħażna tal-karozza, filtri tal-ojl, tabbella tal-istrumenti, ħażniet tal-ħajt, eċċ.)
(3) Fil-manifattura ta’ apparati domestiki, furnitur u oġġetti għall-biżnissa: furnitur metalliku, attrezzatura għall-illuminazzjoni, raġel, radijaturi, barra tal-biċċa tal-karozza, il-bagāġ tal-karozza, eċċ.
Imballaġġ u Livranga
1. Imballa ġenerali: Warqa anti-ajru + imballata b’minn it-tlieta strappi tal-imballa.
2. Imballa standard għall-esportazzjoni: Warqa anti-ajru u plastika + miksuba bil-werqa tal-ħadid + imballata b’minn it-tlieta strappi tal-imballa.
3. Imballa eċċellenti: Warqa anti-ajru u film plastiku + miksuba bil-werqa tal-ħadid + imballata b’minn it-tlieta strappi tal-imballa + iffissata fuq il-pallets tal-ħadid jew tal-legno bil-strappi tal-imballa.
Tista’ tintużza skont ir-rekwiżiti tal-biljent.

Feedback tal-bniedem

Mistoqsijiet Frekwenti
M: Int ispedis il-bnedmin fil-ħin?
R: Iva, nappoġġu li nipprovdu prodotti ta’ aħjar kwalità u li nispeditu fil-ħin. Il-ħonestà hija l-prinċipju tal-kumpanija tagħmel.
M: Tiprovvdu kampjuni?
R: Il-kampjun jista’ jiġi pprovvist lil il-biljent b’mod ħales, imma l-biżness tal-kurrier ikun ħlas mill-kont tal-biljent.
M: Taqblu l-ispezzjoni mis-silsa parti?
A: Iva, absolutament aċċettu.
Q: Kif tista' tgħmel il-garanzija tal-prodotti tiegħek?
R: Kull pezz ta' prodotti huwa mfabbrikat minn werkshops b’liċenzja, u mmexxija ħajjin minnRunhaipezza b’pezza skont l-istandard nazzjonali ta’ Ġestjoni tal-Kwalità/Il-Kontroll tal-Kwalità. Nistgħu wkoll nissu l-gwarantija lil il-klijent biex ngħamlu l-kwalità iżda ħajjin.
Q: Kif nistgħu niftakku fil-kumpanija tiegħek?
A: Għamlna speċjalizzazzjoni fis-seħħa għal bosta ta’ snin, il-biro ċentrali tinsab f’Jinan, fir-provinċja ta’ Shandong, tajjeb ħafna li tivvixita b’kull mod possibbli; bil-mod ikollok il-possibilità li tifforma ordni bil-“Trade Assurance” li tiggarantixxi l-paġament tiegħek.
Q: Kif nistgħu niksbu l-offerta tiegħek b’ħafna ħejja?
R: Il-messaġġi bil-email u bil-faks isiru verifikati ħajjin f’24 siegħa, fil-b’ta’ ħajjin, il-Facebook,Skype, WeChat u WhatsApp isiru verifikati ħajjin f’24 siegħa. Jekk jogħġbok ibgħat lilna r-rikwiżiti tiegħek u l-informazzjoni dwar l-ordni, is-speċifikazzjonijiet (klassi tas-silġ, id-daqs, il-kwantità, il-port tad-destinazzjoni), u ħajjin niffurmaw il-prezz it-tajjeb ħajjin.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










