Cruithneacht Runhai
Do sholáthraí cruachadh iontaofaIs é Runhai Steel ní amháin soláthraí gairmiúil damhna, ach freisin do chomhlucht iontaofa i Sín. Cinntímid an cháilíocht agus an méid, soláthraímid teastais ábhair, agus tabharfaimid ar ais an t-airgead má bhíonn na táirgeanna neamhcháilíochta, mar sin bíodh cinneadh agat ar do cheannach. Maidir le comhoibriú fadtéarmach nó orduithe móra, is féidir leat teagmháil a dhéanamh linn chun scítheanna breise a fháil.
Bain sult as lasán ordú iliománaCEATHAIR CHÚIS LE ROGHNAÍOCHT AINMNEACHA
-
Leibhéal AAA
Soláthraí Iarnróid Creidmheasa
Margadh Airgid Ceadaithe
-
20+
Tá fhoireann taighde agus forbartha againn féin
Machaire Mór Stoc
-
Tacaíocht
Inspeacht trí páirtí
-
Ordú Mór
Beartais Sainiúla
Bain triail as teagmháil linn
Roinn stáin ghailiúna G90
Tagann G90 ar chineál an chuarda agus ar mheáchan an chuarda ar an ciorcal stáin. Is é an litir "G" a chiallaíonn go bhfuil an cuarda galvanaithe. Ag an am céanna, léiríonn an uimhir "90" meáchan an tsinc ar an stáin. Is é stáin galvanaithe G90 ná stáin rollta fuar le galvanáil trí thineadh te chun a dhurthacht a fheabhsú.

Físeán an táirge
Paraiméitreacha an táirge
| Ainm an táirge | Roinn stáin ghailiúna G90 |
| Materail | Dx51D, Dx52D, Dx53D, DX54D, S220GD, S250GD, S280GD, S350GD, S350GD, S550GD; SGCC, SGHC, SGCH, SGH340, SGH400, SGH440, SGH490, SGH540, SGCD1, SGCD2, SGCD3, SGC340, SGC340 , SGC490, SGC570; SQ CR22 (230), SQ CR22 (255), SQ CR40 (275), SQ CR50 (340),SQ CR80(550), CQ, FS, DDS, EDDS, SQ CR33 (230), SQ CR37 (255), SQCR40 (275), SQ CR50 (340), SQ CR80 (550); nó riachtanais an chustaiméara Riachtanais |
| Caighdeán | JIS 3302 / ASTM A653 / EN10143 AISI, ASTM, DIN, GB, JIS G3302 G3312 G3321, BS |
| Tanaí | 0.12-6.00mm nó riachtanais an chustaiméara |
| Leithead | 600mm-1500mm, de réir riachtanais an chustaiméara |
| Fad | Mar choil, mar a éilíonn an custaiméar |
| Cuasaithe le sinc | 30g–275g/m² |
| Cineál an chuarda | Stáin te-ghalvanaithe |
| Cineál na spanglaí | gan spanglaí, spangla beag, spangla riaghailteach, spangla mór |
| Láimhseáil an dromchla | le chróim, gan chróim, le ola, gan ola, in aghaidh lámhainmneacha |
| ID na coil | 508 mm nó 610 mm |
| Meáchan na coil | 3–20 tonna méadrach in aghaidh na coile |
| Teicníc | le hionmhasadh te. (tá leictreac freisin ar fáil) |
| Meáchan na coile | 3–28 tonn |
| MOQ | 28 tonn |
| Téarmaí Íocaíochta | TT, LC, SGS, ETC |
| Am soláthar | De ghnáth 7 lá, ag brath ar an méid |
| Pacáil as a tharchur | 3 shraith. Papúr craift istigh + film plastach a chosnaíonn uisce sa lár + sreangacha stáin láidre ar an taobh amuigh, nó mar a éilítear |
| Feidhm | Úsáidtear stáin le galvanáil trí theas go forleathan sa tionscla éadrom, i mbunaitheachtaí teaghlaigh, sa tionscla othair agus sa tionscla tógála. Do rogha leathan cineálacha de thionscla tógála ionduil agus sibhialta, crios stáin éadrom, bordaí leibhéal tógála, bordaí corrachta, agus doors rolla. |
| cineál bunaite metalach | Grád | COMHOIBRÍ CHEIMICEACH % | |||
| C | Si | Mn | P | ||
| rolláilte go fuar coil stáin |
DC51D+Z (St01Z, St02Z, St03Z), DC51D+ZF |
≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DC52D+Z (St04Z), DC52D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.45 | ≤0.030 | |
| DC53D+Z (St05Z), DC53D+ZF | ≤0.08 | - | ≤0.40 | ≤0.030 | |
| DC54D+Z (St06Z), DC54D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| DC56D+Z (St07Z), DC56D+ZF | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
| teo-rolláilte coil stáin |
DD51D+Z (St01ZR, St02ZR) | ≤0.10 | - | ≤0.50 | ≤0.035 |
| DD54D+Z (St06ZR) | ≤0.01 | ≤0.10 | ≤0.30 | ≤0.025 | |
Taispeántas an táirge
Léiríonn an t-ainmniú cláir G90 an cineál cláir agus meáchan an chláir a cuireadh ar an mbóthar. Léiríonn an litir "G" go bhfuil an clár galvanaithe, rud a chiallaíonn go bhfuil sé bunaithe ar zinc. I meantime, léiríonn an uimhir "90" tiús an zinca ar dhuine an coil chré-umha. Tá coil chré-umha galvanaithe cloíte le clár zinc chun tuairisc a thabhairt ar chorrú. Cuiríonn an clár cosanta G90 bac ar an bpuinnseán ag teacht le struchtúr an chré-umha, agus mar sin, éiríonn an tuairisc ar chorrú an chré-umha níos fearr. Is féidir leis seo an tréimhse bheatha fadtéarmach an chré-umha a fheabhsú. Is é G90 an meáchan cláir is mó agus mar sin, soláthraíonn sé cosaint láidir.

Gnéithe an táirge
Buntáistí an Táirge
① Cálacháin Ardmhaoith
Roghnófar cálacháin ardmhaoith agus feidhmíonn siad i gcompliance le caighdeáin idirnáisiúnta
② Tréimhse Láimhseála an Uirthi
Tá uirthi an phláta cothrom, agus tá an taobh istigh den chúlchraiceann gan bhurr
③ Tacaíocht do Thionscnamh Saincheaptha
Tacaítear le saincheapadh nach bhfuil i gceartchomhar, agus fáilte roimh OEM
④ cruinneas an táirgí
Tá na tairiseanna caighdeánach agus na teorainneacha caol air le freastal ar éilísi éagsúla teorainneacha caol air le freastal ar éilísi éagsúla



| Caighdeán | Jis 3302 | EN10327/EN10326 | ASTMA653 |
| Grád | SGCC/SGCH | DX51D+Z/DX52D+Z | CS |
| SGC340 | S22DGD+Z | SS GRADE 230 | |
| SGC400 | S25DGD+Z | SS GRADE 255 | |
| SGC440 | S28DGD+Z | SS GRADE 275 | |
| SGC490 | S32DGD+Z | SS GRADE 340 | |
| SGC570 | S35DGD+Z | SS GRADE 550 | |
| SS55DGD+Z |
Coil stáinléanaithe
Cruthaítear na spanglaí le linn an phróisis galvanaithe le hionmhasca. Maidir le meid, le soiléireacht agus le haghaidh na spanglaí, tá siad bunaithe go príomha ar chomposícióin an strata zinc agus ar an modh fuarú. De réir an méid, tá spanglaí beaga, spanglaí ghainmheacha, spanglaí móra agus spanglaí saor ann. Tá siad éagsúla i bhfórmáid ach ní thagann na spanglaí i gcion ar cháilíocht an chré-ghalvanaithe go bhfuil siad an-ghanmheach. Is féidir leat roghnú i gcomhréir le do rogha féin agus le do chuspóir.


Feidhm

(1) Sa tionsclaíocht thógála: chun táirgí seachtracha agus isteacha a tháirgeadh mar shampla shingleanna mialta, báiníní corrúgaite, painéil shandwich, proifílí, ceilingí mialta, bordaí fána, painéil dearáilte taobh istigh agus taobh amuigh de sheomraí teochta agus gan theochta, gluaisteáin, doirse, fhuinneoga, scrogha, leabhair, srl.
(2) Sa tionsclaíocht uathoimhe: chun páirteanna an charrtha seachtracha agus isteacha a tháirgeadh (doirse an charrtha, ciseanna an charrtha, scagairí ola, bordaí ionchais, scagairí fuinneog an ghluaisteáin, srl.)
(3) I dtáirgeadh mionsonraí, fionnach, agus earraí tomhaltóireachta: fionnach mhiallach, ionstraimí solais, leabhair, radaitheoirí, doirse charr, spásanna i mbun an charr srl.
Pacáil agus Seoladh
1. Pacáiste coitianta: Páipéar ina mbaineann uisce + ceangailte le trí shreang cheangail ar a laghad.
2. Pacáiste iarnród caighdeánach: Páipéar ina mbaineann uisce agus plastach + clúdaithe le bocsa iarainn + ceangailte le trí shreang cheangail ar a laghad.
3. Pacáiste iontach: Páipéar ina mbaineann uisce agus film phlastaice + clúdaithe le bocsa iarainn + ceangailte le trí shreang cheangail ar a laghad + socraithe ar phailéad iarainn nó adhmaid le sreanganna ceangail.
Is féidir é a phacáil de réir riachtanais an chustaiméara.

Achomharc na gcustaiméirí

Ceisteanna Coitianta
C: An dtugann tú an mhórchuid ar am?
F: Sea, geallaimid ar thairgimis táirgeanna den scoth agus ar thabhairt orthu ar am. Is é an fhírinne prionsabal ár gcomhlachta.
C: An dtugann tú samplaí? An bhfuil siad saor in aisce nó breis?
F: Is féidir an sampla a thabhairt don chustaiméar saor in aisce, ach beidh an t-iascraíocht chun an tsampla a sheoladh ar chuntas an chustaiméara.
C: An dteagmhaíonn tú inspéacsión tríú páirtí?
A: Tá, go dtí seo agus táimid ag glacadh leis.
C: Conas a gheobhainn a chinntiú ar bhur dtoirte?
F: Tá gach ceann de na táirgeoideanna déanta ag oibríochtaí cáilte, agus tá siad curtha faoi staidéarRunhaiceann ar cheann de réir chaighdeán náisiúnta QA/CC. Is féidir linn an gealltanais a thabhairt don chustaiméir chun an cháil a ghealltánú.
C: Conas is féidir linn do chuideachta a bheith cinnte uait?
A: Táimid speisialaithe sa ghairm stáile le blianta fada anuas, agus tá ár gcionnóifig i Jinan, Contae Shandong. Fáilte roimh dhuine ar bith a thagann chun taithí a fháil ar an gcuideachta ar aon bhealach, agus is féidir leat ordú a chur isteach trí Thiomantas Trádála a chosnaíonn do íocaíocht.
C: Conas is féidir liom an t-oibleog mar a bhfuil sé ar fáil a fháil go luath is féidir?
F: Déanfar an ríomhphost agus an fáics a sheiceáil laistigh de 24 uair, agus freisin, beidhFacebook,Skype, WeChat agus WhatsApp ar líne laistigh de 24 uair. Seol dúinn do riachtanais agus eolas faoin ordú, an leibhéal cré-umha, an méid, an líon, agus an port sprioc, agus déanfaimid iarratas ar an luach is fearr go luath.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










