Cruithneacht Runhai
Do sholáthraí cruachadh iontaofaIs é Runhai Steel ní amháin soláthraí gairmiúil damhna, ach freisin do chomhlucht iontaofa i Sín. Cinntímid an cháilíocht agus an méid, soláthraímid teastais ábhair, agus tabharfaimid ar ais an t-airgead má bhíonn na táirgeanna neamhcháilíochta, mar sin bíodh cinneadh agat ar do cheannach. Maidir le comhoibriú fadtéarmach nó orduithe móra, is féidir leat teagmháil a dhéanamh linn chun scítheanna breise a fháil.
Bain sult as lasán ordú iliománaCEATHAIR CHÚIS LE ROGHNAÍOCHT AINMNEACHA
-
Leibhéal AAA
Soláthraí Iarnróid Creidmheasa
Margadh Airgid Ceadaithe
-
20+
Tá fhoireann taighde agus forbartha againn féin
Machaire Mór Stoc
-
Tacaíocht
Inspeacht trí páirtí
-
Ordú Mór
Beartais Sainiúla
Bain triail as teagmháil linn
Bileog chuirtithe dathaithe DX54D
Bord chuirr, ar a dtugtar freisin leacanna tóiréilte d’iarnród, is é bord próifíliúil atá déanta as leacanna stáin dathaithe nó leacanna iarnróid galvanaithe nó leacanna iarnróid galvalume, a ndéantar trí rolláil agus tréighean fuaire i mbainne éagsúla. Úsáidtear é go príomha ar shléibh, ar bhallaí, agus ar chur síos istigh agus amuigh ar thógáilíocha tionsclaíocha agus sibhialta, ar stóráin, ar thógáilíocha speisialta agus ar theachanna struchtúr iarnróid le fán fada. Tá a chuid gnéithe mar seo: beagbhrú, neart ard, dathanna saibhre, tógáil chomh maith le hastuairisc, an-taobhach don ghorta, cosaint in aghaidh an tine, cur síos in aghaidh an uisce, saol fada agus gan riachtanais cothabhála.

Físeán an táirge
Paraiméitreacha an táirge
| Ainm an táirge | Bileog chuirtithe dathaithe DX54D |
| Materail | DX51D, DX52D, SGCC, SPCC, SGHC, SECC, DX51D+Z, DX52D+Z, srl |
| Dath | Dath RAL |
| Grád | CGCC/SGCC/SGCH/SPCC |
| Leithead | 600-1250 mm nó i gcomhréir le riachtanais an chustaiméara |
| Tanaí | 0.12-2.5 mm (is é 0.14-0.5 mm an t-uillinn is fearr) |
| Fad | 1-6 m nó i gcomhréir le riachtanais an chustaiméara |
| Cruachadh zinca | Z40-275 g/m² nó i gcomhréir le riachtanais an chustaiméara |
| Tolaráns | Tanaíocht & leithead: ±0.02 mm |
| Caolmhaireacht | Iomlán chaol/ciúin/De réir iarratais |
| Caighdeán | GB/T12754-2006; ASTM A 755; EN 10169; JIS G3312; AISI; BS; DIN |
| Teicníc | Cruinnithe teo->galvanaithe le tine theo->Cúrtha i dteinte->corrugated |
| Gloss | Is féidir an ghloine a athrú de réir iarratais an chustaiméara. Is féidir linn gloine ard a dhéanamh freisin. |
| Teastas | CE, ISO, SGS, ETC |
| MOQ | 25 tonna |
| Íocaíocht | TT, LC, ETC |
| am soláthar | De ghnáth 7 lá, ag brath ar an méid |
| PAICÉAL | I mbunla, nó le gach cineál dath PVC, nó mar a d’iarr tú |
| Feidhm | ar shroicheada éagsúla nó ar bhallaí ag tagairt do thionscadail mhóra, do stóráil, do hallaí taispeántais, do spórtáin srl. |
Taispeántas an táirge

Is féidir na cineálacha cuartha de phláta stáin datha a roinnt ina: poliastar, poliastar le silicón leathnaithe, fluóraid vinilidéin, agus dhá phlastasól.
Is féidir dath an phláta datha a roghnú de réir riachtanais an úsáideora, lena n-áirítear go leor dathanna, mar shampla: gorm an spéir domhain, gorm, dearg, liath, bán mialach.
Is é seo cineál pláta stáin le neart ard agus fógraíocht, a úsáidtear go minic i mbainisteoiríocht thógála. Mar gheall ar úsáid pláta stáin le neart ard agus dearadh méid réasúnta, úsáidtear é go forleathan ar an mbac, ar na ballaí, ar shuiteáil agus ar shábháilteacht gach cineál foirgnimh. Níl aon chineál foirgnimh faoi aon bhréagán a mheallann é. Cuirfidh sé bac ar threascú uisce báis agus is féidir leis aon choinníoll aimsire olc a sheasamh. Úsáidtear é go forleathan le go leor cineálacha ábhair lár agus ábhar insilteach teasa chun bord comhshóraíochta bac gan insilteach nó le hinsilteach teasa a chruthú. Taispeánann sé taispeántas cothrom, ní bhíonn aon sriúpaí ceangailte ar aon taobh amháin, é glan agus deas, agus tá a bheith ina chosaint in aghaidh caorach an-ard. Tá sé daingean agus oiriúnach, agus is féidir leis an tionchar a bheith ag an leathnú teasa a sheasamh freisin. Taispeántas deas, suiteáil éasca, díolú uisce glan, ábhar tógála costas-éifeachtach!
Roinntear an t-ionsamhlú táirge i
1: Ionsamhlú isteach ar ábhair thosaigh do bhuinteanna a aschuireann
2: Anailís datha, tástáil T-bending, tástáil tionchair, tástáil spray salann, tástáil tarraingt agus tástáil pacáiste sa phróiseas táirgeachta ar an dtáirge, agus is é an aidhm ná a chinntiú a bheith ag an táirge le haghaidh feidhmiú iomlán mar shampla an t-ádh fóiréigineach, an ghiomnacht chuarda agus an t-ádh sábháilte aistriú an táirg.
Gnéithe an táirge



1. Dathanna saibhre: Craobh álainn, dathanna saibhre, deoraitheach láidir, comhcheangal solúbtha, féadfaidh sé cur leis na stíleanna ailtireachta éagsúla;
2. Tromaíocht bheag: Tromaíocht bheag (6-10 kg/m²), neart ard (neart tuirse 250-550 MPa), caighdeán maith don chraiceann, feidhmiú maith in aghaidh crith talún agus ag an n-ádh uisce.
3. Sábháilte agus úsáideach: Tá an tógáil agus an suiteáil úsáideach, ag laghdú an obair a dhéantar i rith na suiteála agus an aistriúcháin, agus ag gearrthar tréimhse an tógála.
4. Cosaint timpeallachta: Is féidir an bhoird chruthaithe a athúsáid agus tá an t-úsáid coitianta air chun polasaí an gheilleagar náisiúnta maidir le forbairt iontaofa a chomhlíonadh.
Feidhm

Blaisteach fhuaraithe datha:
1. Tógáil: teach réamhthógtha, teach stáin, teach mholta, teach mhódúlaí, teach bheag, dearadh bothán, teach inbhuanaithe/bothán, teach réadaithe, botháin ionchais, foirgneamh stáin...
2. Monaraithe comhábhar
3. Uirlisí tí & meubail
4. Monaraithe gluaisteáin agus longa
5. Eile, mar shampla codanna struchtúrtha inneall, cuaranna monaraithe do mhointéirí srl.
De réir riachtanais éagsúla úsáide, is féidir leathach stáin phróifíliúil a bhaint as an gclár tonn, an clár T, an clár V, an clár rib agus mar sin de.
Pacáil agus Seoladh

1. Pacáiste coitianta: Páipéar ina mbaineann uisce + ceangailte le trí shreang cheangail ar a laghad.
2. Pacáiste iarnród caighdeánach: Páipéar ina mbaineann uisce agus plastach + clúdaithe le bocsa iarainn + ceangailte le trí shreang cheangail ar a laghad.
3. Pacáiste iontach: Páipéar ina mbaineann uisce agus film phlastaice + clúdaithe le bocsa iarainn + ceangailte le trí shreang cheangail ar a laghad + socraithe ar phailéad iarainn nó adhmaid le sreanganna ceangail.
Is féidir é a phacáil de réir riachtanais an chustaiméara.
Achomharc na gcustaiméirí

Ceisteanna Coitianta
C: An dtugann tú an mhórchuid ar am?
F: Sea, geallaimid ar thairgimis táirgeanna den scoth agus ar thabhairt orthu ar am. Is é an fhírinne prionsabal ár gcomhlachta.
C: An dtugann tú samplaí? An bhfuil siad saor in aisce nó breis?
F: Is féidir an sampla a thabhairt don chustaiméar saor in aisce, ach beidh an t-iascraíocht chun an tsampla a sheoladh ar chuntas an chustaiméara.
C: An dteagmhaíonn tú inspéacsión tríú páirtí?
A: Tá, go dtí seo agus táimid ag glacadh leis.
C: Conas a gheobhainn a chinntiú ar bhur dtoirte?
F: Tá gach ceann de na táirgeoideanna déanta ag oibríochtaí cáilte, agus tá siad curtha faoi staidéarRunhaiceann ar cheann de réir chaighdeán náisiúnta QA/CC. Is féidir linn an gealltanais a thabhairt don chustaiméir chun an cháil a ghealltánú.
C: Conas is féidir linn do chuideachta a bheith cinnte uait?
A: Táimid speisialaithe sa ghairm stáile le blianta fada anuas, agus tá ár gcionnóifig i Jinan, Contae Shandong. Fáilte roimh dhuine ar bith a thagann chun taithí a fháil ar an gcuideachta ar aon bhealach, agus is féidir leat ordú a chur isteach trí Thiomantas Trádála a chosnaíonn do íocaíocht.
C: Conas is féidir liom an t-oibleog mar a bhfuil sé ar fáil a fháil go luath is féidir?
F: Déanfar an ríomhphost agus an fáics a sheiceáil laistigh de 24 uair, agus freisin, beidhFacebook,Skype, WeChat agus WhatsApp ar líne laistigh de 24 uair. Seol dúinn do riachtanais agus eolas faoin ordú, an leibhéal cré-umha, an méid, an líon, agus an port sprioc, agus déanfaimid iarratas ar an luach is fearr go luath.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN










