Runhai steel
Is-Suppliement Reliabbli Tagħmel AċċaRunhai Steel mhux biss supplijer professjonali ta’ ħadid, imma wkoll il-partner tajjeb tiegħek Ċiniż. Assurujna l-kwalità u l-kwantità, nużżu ċertifikati tal-materjal, u nirrimbursaw jekk il-prodotti ma jkunux konformi, għalkemm ikun ħalas li tikkompra. Għall-kooperazzjoni fit-tul jew għall-ordnijiet kbir, tista’ tkunttana biex tibbiss il-baħar ta’ diskonti addizzjonali.
Godi l-iskontijiet għall-ordnijiet kbirERBA’ RAĠUNI BIEX TIEGĦMEL GĦALINA
-
Livell AAA
Fornitur ta’ Ħadid b’Kreditu
Merkant Magħżul b’Oro
-
20+
Għandna tim tagħmel R&D tagħmel lil hinn
Depoziti b’stokk kbir
-
Appoġġ
Inspezzjoni mis-seba’ partijiet
-
Ordni kbira
Politiki Preferenziali
Ikkuntattja
Videu tal-prodott
Parametri tal-prodott
| Isem tal-Proddott | MR Tinplate Coil għal-użu fil-biżka |
| Klassifikazzjoni | SGCC, DX51D DX52D DX53D, CS G230-550, eċċ. |
| Standard | AiSi, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, eċċ. |
| It-Tajjeb | 0,12–6,0 mm jew skont il-biża’ tal-biljent |
| Wisa' | 600–1500 mm jew skont il-biża’ tal-biljent |
| Pis tal-Bobina | 3-10 tonnellata jew skont il-biżness |
| Dimensjonijiet tal-Bobina | ID: 508 mm jew 610 mm |
| Staġun | T1, T2, T3, T4, T5, DR7, DR8, DR9, TH550, TH580, TH620, TH660 |
| Koating (g/m²) | 1.1/1, 2.0/2.0, 2.8/2.8, 2.8/5.6, 5.6/5.6, 8.4/8.4, 11.2/11.2 (g/m²), eċċ. jew skont il-biżness tal-biljent |
| Finitura tas-Saħħa | Finitura ħażina/biż-ġebel/biż-dahab b’treatament ta’ passivazzjoni, ojl DOS |
| Certifikazzjoni | CE, ISO, SGS, ETC |
| MOQ | 25 TONN |
| Il-paġament | TT, LC, e.t.c. |
| ħin tad-distribuzzjoni | Obbligu 7 ħaġus, skont il-kwantità |
| Pakkett | Imballat f’bundli, jew b’kull il-kuluri tal-PVC, jew skont il-biżness tiegħek |
| Applikazzjonijiet | Użat ħafna fl-industrija tal-imballaġġ tal-metall. Bħal għalkemm li jinħolqu l-baċki għall-ikel, it-te, l-ojl, il-pinturi, il-kimiki, l-aerosol, il-ġieżi, il-printja, eċċ. |
| Propjetà Meccaniċi | ||
| Grad ta’ Temperatura | Ħardura (HR30Tm) | Iżda tal-Ibda tal-Imħażżel (MPa) |
| T-1 | 49±3 | 330 |
| T-2 | 53±3 | 350 |
| T-3 | 57±3 | 370 |
| T-4 | 61±3 | 415 |
| T-5 | 65±3 | 450 |
| T-6 | 70±3 | 530 |
| DR-7M | 71±5 | 520 |
| DR-8 | 73±5 | 550 |
| DR-8M | 73±5 | 580 |
| DR-9 | 76±5 | 620 |
| DR-9M | 77±5 | 660 |
| DR-10 | 80±5 | 690 |
Pissa tal-Koating
| Koating Preċedenti Denominazzjoni |
Pissa Nominali tal-Koating (g/m²) |
Pondera Minima Medja tal-Koating (g/m²) |
| 10# | 1.1/1.1 | 0.9/0.9 |
| 20# | 2.2/2.2 | 1.8/1.8 |
| 25# | 2.8/2.8 | 2.5/2.5 |
| 50# | 5.6/5.6 | 5.2/5.2 |
| 75# | 8.4/8.4 | 7.8/7.8 |
| 100# | 11.2/11.2 | 10.1/10.1 |
| 25#/10# | 2.8/1.1 | 2.5/0.9 |
| 50#/10# | 5.6/1.1 | 5.2/0.9 |
| 75#/25# | 5.6/2.8 | 5.2/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/2.8 | 7.8/2.5 |
| 75#/50# | 8.4/5.6 | 7.8/5.2 |
| 100#/25# | 11.2/2.8 | 10.1/2.5 |
| 100#/50# | 11.2/5.6 | 10.1/5.2 |
| 100#/75# | 11.2/8.4 | 10.1/7.8 |
| 125#/50# | 15.1/5.6 | 13.9/5.2 |
Uri tal-prodott
T it-tnejn strati ta’ isfar għall-ikel se jinbżgħu fuq il-biża’ tal-meat tal-tinplate strisja fi kuntatt mal-ikel. Dan it-tint is-seħħi għall-ikel dan huwa resistenti għall-is-solventi u għall-aċidi ġenerali u l-bażi, li b'dan jikpegħu s-sigurtà tal-ikel. M'hemm xejn bħala sigurtà assoluta meta tintuż il-baħar ta’ ħadid biex iżda l-ikel. It-teknoloġija attwali tista’ tgħmel garantija sħiħa tas-sigurtà tal-ikel. MR platt tat-Tin strisja is b’xejn iktar għali minn dik ta’ SPCC. Minħabba li l-kurta ta’ tinplate għall-gradi tal-ikel MR għandha konduttività termika ħajja ħajja, ħafna nies jagħmlu l-għażla li tużawha biex iżdu utensili tal-kuzina bħal il-potis, il-panni għall-forn u l-panni għall-isteam. Madankollu, ħajt trattamenti speċjali, bħal il-ġilb, il-qerq, jew il-bollitura tal-ilma, biex neħlu l-impuritajiet u l-ġiż fuq is-saħħa qabel ma jintużaw il-tinplate għall-kuzina biex jiżda l-ħsara lil-bnedmin.
Karatteristiċi tal-prodott


1. Baxx il-polluzzjoni: It-tinplate, il-komponent ewlieni fit-taħżin ta' tin, huwa f’ħażina biss ambjentalment ħlisien u jista' jiddekomponi naturalment.
2. Jista' jirrikicla: Il-ħadid għandu stess featura li oġġetti oħra ta' imballaġġ ma jkollux – jista' jinkiseb bil-magneti, u din il-featura tiffranka r-rikicla ħafna faċilment, b'saħħa li l-80% tal-baħar ta' ħadid jista' jirkupra.
3. Jipprovdil ir-riżorsi: Bil-neħħi ta' residui oħra ta' polluzzjoni mis-superfiċje tat-tin, l-istruzzjonijiet għall-iktar kif jinħerqu jistgħu neħħu aktar minn 98% tal-pollutanti u jipprovdu ħadid b'qualità għolja.
Applikazzjoni

Il-pakkett ta’ blanka ġewwija għandu gamma wiesga ta’ applikazzjonijiet fis-sett tal-ippannjar minħabba l-karatteristiċi tagħmel b’sħiħ: il-ġlid tajjeb, it-taħżin tajjeb, il-protezzjoni kontra l-bidu, ir-robustezza u l-charm uniku tat-taħżin bil-metall. Minħabba l-kapaċità tagħmel b’sħiħ kontra l-oksidazzjoni, l-istili diversi u l-printja eżqita, il-kontenitur tal-ippannjar bil-blanca ġewwija huwa popolari bejn il-klijenti u jintużat wiesiħ fis-sett tal-ippannjar tal-ikel, tal-medikużi, tal-bnedmin, tal-instrumenti, tal-industrija u oħrajn.
Imballaġġ u Livranga

Ippakkjar: Ippakkjar Standard: film plastiku + warqa li tibbatt il-ma’ + pjan ta’ ħadid + strixxa ta’ iż-żejt jew skont il-biża’ tal-klijenti.
It-taħżin u t-trasport: Għandna kooperazzjoni twila bil-biżness ta’ ħafna kumpaniji esperti fit-trasport u nseħħu l-mod it-tajjeb ta’ trasport għalik.
Feedback tal-bniedem

Mistoqsijiet Frekwenti
M: Int ispedis il-bnedmin fil-ħin?
R: Iva, nappoġġu li nipprovdu prodotti ta’ aħjar kwalità u li nispeditu fil-ħin. Il-ħonestà hija l-prinċipju tal-kumpanija tagħmel.
M: Tiprovvdu kampjuni?
R: Il-kampjun jista’ jiġi pprovvist lil il-biljent b’mod ħales, imma l-biżness tal-kurrier ikun ħlas mill-kont tal-biljent.
M: Taqblu l-ispezzjoni mis-silsa parti?
A: Iva, absolutament aċċettu.
Q: Kif tista' tgħmel il-garanzija tal-prodotti tiegħek?
R: Kull pezz ta' prodotti huwa mfabbrikat minn werkshops b’liċenzja, u mmexxija ħajjin minnRunhaipezza b’pezza skont l-istandard nazzjonali ta’ Ġestjoni tal-Kwalità/Il-Kontroll tal-Kwalità. Nistgħu wkoll nissu l-gwarantija lil il-klijent biex ngħamlu l-kwalità iżda ħajjin.
Q: Kif nistgħu niftakku fil-kumpanija tiegħek?
A: Għamlna speċjalizzazzjoni fis-seħħa għal bosta ta’ snin, il-biro ċentrali tinsab f’Jinan, fir-provinċja ta’ Shandong, tajjeb ħafna li tivvixita b’kull mod possibbli; bil-mod ikollok il-possibilità li tifforma ordni bil-“Trade Assurance” li tiggarantixxi l-paġament tiegħek.
Q: Kif nistgħu niksbu l-offerta tiegħek b’ħafna ħejja?
R: Il-messaġġi bil-email u bil-faks isiru verifikati ħajjin f’24 siegħa, fil-b’ta’ ħajjin, il-Facebook,Skype, WeChat u WhatsApp isiru verifikati ħajjin f’24 siegħa. Jekk jogħġbok ibgħat lilna r-rikwiżiti tiegħek u l-informazzjoni dwar l-ordni, is-speċifikazzjonijiet (klassi tas-silġ, id-daqs, il-kwantità, il-port tad-destinazzjoni), u ħajjin niffurmaw il-prezz it-tajjeb ħajjin.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN












