Runhai steel
Вашият надежден доставчик на стоманаСтоманата Runhai не е само професионален доставчик на стомана, но и ваш надежден партньор в Китай. Ние гарантираме качество и количество, предоставяме сертификати за материала и ще върнем парите, ако продуктите не отговарят на изискванията, така че можете да бъдете напълно уверени в покупката си. За дългосрочно сътрудничество или големи поръчки можете да се свържете с нас, за да получите допълнителни отстъпки.
Възползвайте се от отстъпки при пакетни поръчкиЧЕТИРИ ПРИЧИНИ ДА ИЗБЕРЕТЕ НАС
-
Ниво ААА
Стоманен доставчик с висок кредитен рейтинг
Златно сертифициран търговец
-
20+
Притежаваме собствен екип за проучвания и разработки
Големи складови помещения с обемни запаси
-
Поддръжка
Инспекция от трета страна
-
Голяма поръчка
Предпочитани политики
Свържете се с нас
Видео за продукта
Параметри на продукта
| Име на продукта | Въглеродна стомана C-образен профил |
| Марка на материала | Q195, Q215, Q235, Q345B, 10#, 20#, 35#, 45#, S235JR, S355JR, St37, St35, St52, A36, SS400 и др. |
| Стандартните | ASME, ASTM, EN, BS, GB, DIN, JIS и др. |
| Дебелина | 1,5 мм – 25 мм |
| Дължина | 6–12 месеца или според специалната заявка на клиента |
| Височина | 80–160 мм |
| Допуск | Дебелина: ±0,02 мм, височина: ±2 мм |
| Технически | Горещо/студено валцуване |
| Обработващи услуги | Гънене, заваряване, размотаване, рязане, пробиване или според заявката на клиента |
| Сертификация | CE, ISO, SGS и др. |
| Минимално количество за поръчка (MOQ) | 25 ТОНA |
| Плащане | Телеграфно преводно плащане (TT), акредитив (LC) и др. |
| Срок на доставка | Обикновено 7 дни, в зависимост от количеството |
| Опаковка | Стандартен морски пакет или според изискванията на клиента |
| Приложение | Основно се използва за строителни конструкции и инженерни конструкции като греди, мостове, предавателни кули, вдигане и транспортиране машини. |
| Размер на напречното сечение на C-образен профил | |||||||
| Модел | Размер на напречното сечение (мм) | Разстояние между отворите (мм) h |
Забележка | ||||
| H | B | B | C | т | |||
| C80 | 80 | 40 | 40 | 15 | 2.0-3.0 | Без пробиване | За специален размер може да бъде персонализирано |
| C100 | 100 | 50 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | 40 | |
| C120 | 120 | 50 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| C140 | 140 | 50 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| C150 | 150 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| C160 | 160 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| C180 | 180 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| C200 | 200 | 60 | 60 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| C250 | 250 | 70 | 70 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Размер на секцията на Z-образен профил | |||||||
| Модел | Размер на напречното сечение (мм) | Разстояние между отворите (мм) h |
Забележка | ||||
| H | B | B | C | т | |||
| Z100 | 100 | 55 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | 40 |
За специален размер може да бъде персонализиран |
| Z120 | 120 | 55 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z140 | 140 | 55 | 50 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z150 | 150 | 67 | 61 | 18 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z160 | 160 | 67 | 61 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z180 | 180 | 67 | 61 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z200 | 200 | 67 | 61 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z250 | 250 | 78 | 72 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z280 | 280 | 78 | 72 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
| Z300 | 300 | 78 | 72 | 20 | 2.0-3.0 | Персонализиран отвор | |
Демонстрация на продукта
Щеловият профил е дълга стоманена лента с жлебовидно напречно сечение, която представлява въглеродна конструкционна стомана за строителство и машиностроение. Това е профилирана стомана със сложно напречно сечение, чието форма е жлебовидна. Щеловият профил се използва предимно за строителни конструкции, фасадни инсталации, машинно оборудване и производство на превозни средства.
Характеристики на продукта

Преимущество на продукта
① ПЪЛНО ВКЛЮЧВАНЕ СПЕЦИФИКАЦИИ — Различни опционални модели са пълни
② ИЗВЪНРЕДНО ИЗРЯЗАНА ИЗРаБОТКА След строга повърхностна обработка — ярък цвят. Тежка и издръжлива.
③ ДОБРИ МЕХАНИЧНИ СВОЙСТВА Продуктът притежава добри механични свойства за обработка.
④ ЗДРАВ И ТРАЙНО ИЗПЪЛНЕНИЕ Добри механични свойства, обработваемост, заваряемост и корозионна устойчивост
⑤ ПРОИЗВОЛНО РЕЗАНЕ Персонализирано рязане според необходимите размери
Приложение

Широко използван в строителството на стоманени конструкции – кутия, греда за стена, а също така може да се комбинира в лек покрив, кронштейн и други строителни елементи. Освен това може да се използва за механични колони, греди в леката промишленост и рамки и др.
Опаковка и доставка

| Опаковка | Когато теглото на всяка плоча е под 1 тона, тя се доставя на пакети със стоманени ленти – 2–4 броя. Когато теглото на всяка плоча надвишава 1 тон, тя се доставя поотделно. |
| контейнер с дължина 20 фута съдържа размери | Ширина под 2300 мм, дължина под 6000 мм |
| контейнер с дължина 40 фута съдържа размери | Ширина под 2300 мм, дължина под 12000 мм |
| С паричен кораб | Тарифата за превоз е ниска при превоз на навални товари, а големи и тежки размери, които не могат да бъдат натоварени в контейнери, могат да се изпращат посредством навален товар |
Стандартен експортен водонепроницаем пакет, подходящ за всички видове транспорт или според изискванията.
Отзиви на клиенти

Често задавани въпроси
В: Ще доставите ли стоката навреме?
О: Да, гарантираме висококачествени продукти и навременна доставка. Честността е основен принцип на нашата компания.
В: Предлагате ли пробни образци? Безплатни ли са или се таксуват допълнително?
О: Пробни образци могат да се предоставят безплатно на клиента, но транспортните разходи за куриерската доставка се поемат от сметката на клиента.
В: Приемате ли инспекция от трета страна?
А: Да, разбира се, приемаме.
В: Как гарантирате качеството на вашите продукти?
О: Всеки продукт се произвежда в сертифицирани работилници и се инспектираRunhaiедин по един според националните стандарти за качество (QA/QC). Също така можем да издадем гаранция за клиента, за да гарантираме качеството.
В: Как можем да имаме доверие във вашата компания?
А: Специализираме се в стоманения бизнес от години; главната ни квартира е в Цзинан, провинция Шандун. Добре дошли сте да ни проверите по всеки възможен начин. Разбира се, можете да направите поръчка чрез Trade Assurance, която осигурява вашето плащане.
В: Как мога да получа вашата оферта възможно най-бързо?
О: Имейлът и факсът ни се проверяват в рамките на 24 часа. МеждувременноFacebook,Skype, WeChat и WhatsApp са онлайн в рамките на 24 часа. Моля, изпратете ни вашите изисквания и информация за поръчката — спецификации (стоманен клас, размер, количество, пристанище на дестинация); ние ще ви предоставим най-добрата възможна цена в кратки срокове.

EN
AR
BG
FR
DE
HI
IT
JA
KO
PT
RO
RU
ES
TL
IW
ID
LV
LT
SR
SK
SL
UK
VI
SQ
GL
HU
MT
TH
TR
AF
GA
BE
MK
HY
AZ
KA
BN
BS
LO
MN







